33
  • damega
    #33
    Sajnos nem értek még mindig egyet. Egyébkét elég rég óta vezetek. Sajnos unreális az egész. Mostmár nyomtam vagy 80 órát, de még mindig nem tudom megemészteni az irányítást. Begörcsöl a lábam a 0 holtjátéktól. Bár lehet, hogy másnak bejön... valamiért :o)
  • Athlon64
    #32
    Hát szerintem meg 100% -osan realisztikus az írányítás!!!

    Thrustmaster kormányom van és ezzel tökkéletes!

    Nemtudom te mennyi dős vagy ill. van-e jogsid de én már vezetek egy jó idelye így aztán egyértelmű a viszonyítási alapom!
  • damega
    #31
    Hát kipróbáltam... Sajnos nem jött be az irányítása. A pedálok vagy túl magasan fognak, vagy a felső egyharmadban egyáltalán semmit, a kormány pedig túl érzékeny. (Pedig minden állítási lehetőséget kipróbáltam, és a Logitech MOMO RacingWheel nem egy gagyi kormány.) A kocsi beállítása túl részletes, de hatása nem épp valós. Mondhatnám úgy is, hogy ez nem nehéz, hanem egyszerűen irányíthatatlan. Ha szerencsétlen Burns 2-5fokos kormánymozdulatok mellett vezetne 1/8-ad pedálállásnál asszem már rég valamelyik pálya melletti fára lenne feltekeredve. Sajnálom a gámát, mert nagyon sokat vártam tőlle.
  • Analfabeta
    #30
    Sajnos ugyanaz a baja a gamenek mint a warthog elozo nagyon szar "rallyszimulator"anak az rally cs xtreme -nek: Az autoknak egyszeruen nincs sulya. Amit a cikkiro ugy aposztrofalt hogy ha rosszul van beallitva az auto akkor tripla szaltot dobunk egy fatol, az ettol nagyobb gond. A fizikai modell egesz jo lenne de az autok sulya nem tobb mint kb. 200 kilo sacckb. Es ez az mindenben ott van, gumik tapadasa (eredeti autohoz kepest tortresze, elethuseg szinte zero), felfuggesztes+csillapitas stb. Egyszeruen nevetseges ez. Pedig milyen keves hianyzott hozza hogy tenyleg szimulator legyen...
  • TiTuS
    #29
    Néhány screenshot:
    http://www.richardburnsrally.webz.cz/screenshots.htm
  • N.E.O.!!!
    #28
    Csúnya?
    Majd elhiszem, miután legurultam vele egy dombról.
  • Wing Rockling
    #27
    Csúnya?
    Majd elhiszem miután játszottam vele.
  • N.E.O.!!!
    #26
    Pedig nagyon istenítették, hát mentségére a colin 5 sem lesz jobb.
  • csomi
    #25
    A jatek csunya megha a kepek alapjan szepnek is tuni. A kornyezet mindenkeppen primitiv modellek,lapfak de a legnagyobb hibaja talan az oriasi bugok benne es az abszolut iranyithatatlan jarganyok. Nagyon ketlem, hogy a pc-s verzio sokkal jobb lenne. Az elmult evek egyik legjobban hypolt es leggyalazatosabb jateka. TREJJJ TREJJJ es TREJJJ.
  • IGAZIWILLIAMS
    #24
  • N.E.O.!!!
    #23
    Ezaz nehazuggyá!!!!!!!!!!!44
  • Wing Rockling
    #22
    Na, dehát ha azt mondod hogy a konzolverzió csúnya, és ezek a képek akár konzolverziósak is lehetnek, akkor ezzel azt mondtad hogy a képek csúnyák.
  • IGAZIWILLIAMS
    #21
    nem,a játék csúnya.(hozzáteszem, még csak a konzolverziókat láttam)
  • M@TriX
    #20
    még régen volt egy rallygem abban lehetett egyszerre startolni olyan kellene :)
  • Munch
    #19
    Ahogy a többi Rallyban van...
  • RelakS
    #18
    Rally-ban hogy gondoltad a multit?
  • RelakS
    #17
    hmm? Szeptember 1-től warez-ben?
  • Munch
    #16
    Hát ez mekkora szégyen...
    Így elbaszni az impreza légbeömlőjét...
    Ezt a játékot se intercoolerért fogják venni :D
  • Tumor
    #15
    Ez MOONHEAD játék lesz !!!!!
  • N.E.O.!!!
    #14
    Hát a colin 4 multirésze is nagyon izgalmas: versenyezhetsz a 10 féle színű ghostcarok ellen...
  • JiM001
    #13
    Röhely, hogy nem lesz multi része!!!!!!!! Bekaphatják 2004 vége fele, pedig hogy vártam...
  • N.E.O.!!!
    #12
    Inkább kettéharapok a cápámmal egy embert, és az plusz 25 pont
  • Wing Rockling
    #11
    Ez alatt azt érted, hogy ezek a képek csúnyák???
  • Wing Rockling
    #10
    Számomra meg +1 pont
  • N.E.O.!!!
    #9
    Pfff na akkor a számomra ott fogják elcseszni az egészet!
  • IGAZIWILLIAMS
    #8
    Hát állítgatni azt bőven lehet benne
  • Tiby
    #7
    Na akkor irány a bolt
  • Mike
    #6
    Colin azért egy kalap szar, mert tiszta arcade, és 2 percesek a pályák
  • Mike
    #5
    vegre nem szogletes a kanyar
    porzik a kocsi,

    jeeeeeeeeeeeeeeee
  • IGAZIWILLIAMS
    #4
    hát nem tom ,konzolokon durván alulmúlta a Colint grafikailag-na most ezek a képek akár a konzolváltozatokból is származhatnának
  • fifi
    #3
    Sztem 8-10-ha azt értelmesen lehet állítgatni, kalibrálni, akkor bőven elég! Legalábbis nekem.
  • N.E.O.!!!
    #2
    A grafikája bünteti a colint, de szerintem akkora sikere nem lesz, bár ki tudja, és amúgy sem a grafikájáért veszik a játékokat. 8 autó, hát azért rakhattak volna bele többet is, a colin 4be volt vagy 15-20.
  • An-Dee
    #1
    a következő az lesz, az élethüség miatt, hogy mindenki kap egy wrx-et azt hajrá :)