15
  • Piko888
    #15
    Hali!Nem tudtok Motorola E398-hoz függetlenítő kódot???
  • Flashy
    #14
    szerintem kinyitva nagyon hülyén néz ki.
  • bld
    #13
    a kijelzős része egész tetszetős, meg merem kockáztatni h igényesen van kialakítva de a többi...
  • NEXUS6
    #12
    Verolex Kúúl;))))!!!!!

    Azt hallottam, hogy a nokáéknál divat az Elekro Anikát áttelepíteni egy másik dobozba és máris kész a 7945 utódja a 7950, látom most már a Motó is követi a trendet

    Monnyuk 1950-ben szerintem nem sok titán vót a Ferráriban, max acél Sztálin elvtárs tiszteletére.
  • Noffir
    #11
    Bírom a mai trendet:
    "titanium szerű" meg "fa-színezésű".

    Kb. az jut eszembe, mikor az ember kiszedi abból az ominózus csokitojásból az összerakható műanyag vackot és mellette figyel a matricás papírka. Már látom is magam előtt, ez lesz a következő nagy fícsör:

    "Ragassza tetszése szerint!" - "Mákostészta-hatású-szagú-színű nincs?"

    Egyébként a dizájn engem inkább egy poszt-Orionos kiszuperált díszletre emlékeztet, mintsem bármiféle autóra - na jó, esetleg Verolexre...
  • joschy
    #10
    Szép :o) Azt hiszem, hogy Mr. Pininfarina is elmehetne lassan nyugdíjba :o)
  • Balassa
    #8
    ja plusz mélynyomo és stereo hangszoró
  • Balassa
    #7
    a Motorala E398 szerintem jobb... ( kamera, MP3, bövithetö memoria-kartya) de aha ezt hozzam vagnak nem dobnam vissza...
  • Mr. Perfect
    #6
    Egyébként tényleg nem emlékeztet egy cseppet sem a Ferrarira, mégcsak nem is piros...
  • Mr. Perfect
    #5
    Összecsukva tényleg szép, és kézbeillőnek tűnik, de kinyitva már nem olyan fényes a helyzet szerintem.
  • The Garrett
    #4
    aaaaaa ez mocskos szep :)
  • Mice
    #3
    leszámítva
    a ronda antennát
    a szerencsétlen billentyűzetet
    a kicsi kijelzőt
    az előrelátható hajlós halált szerintem egész jó kis telelfon :D
  • bld
    #2
    hát nm tom ki h van vele de engem ez nm a ferrarira emlékeztet....
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    ha a "nagyobb változat" pont ugyan olyan ronda telefonról készült , mint a "normál" akkor minek van ?