16
  • Tetsuo
    #16
    Nem jött be.. de 3hét múlva lehet..
  • Tetsuo
    #15
    Kb 1 a 44millióhoz hogy 2hét múlva veszek 1 ilyen gépet.
  • HyBrYd
    #14
    Jah, csak van 1 apro bokkeno, hogy a DSLRen jobban kijonnek az objektivek gyengesegei, mivel sokkal nagyobba nezed meg a kepeket, mintha 9x13ra elo lenne hivatva. Meg ezeknek az ultazoom objektiveknek a kepe amugy is eleg gyenge. DSLR gepre rateve az obidat, sirvafakadnal a vegeredmeny lattan.
  • RpPRO
    #13
    Nem muszaj Canon objektivet rarakni, en Sigmat hasznalok a Canon30-amhoz. 28-300mm 3.5-6.3, brutto 90e huf alatt siman megkaphato. Majd 1x megveszem ezt a gepet az obim melle :))
  • REMbraNT
    #12
    Ez van srácok, itthon minden kb kétszer annyiba kerül mint USAban. Mellé még ők 10szer annyit keresnek, ezért csillog villog ott minden.

    Magam részéről én már a drágább műszaki cikkeket külföldről hozatom, minimum 40%ot spórolok.
  • Thrawn
    #11
    Hát igen, egy ilyen gép már L-es objektívért kiált, akkor meg a vége a csillagos ég.
  • papabear
    #10
    Ja, pláne, hogy a váz mellé illik objektíve(ke)t is venni. És mindjárt verjük az 1 millát.

    Mike W, írd már le, milyen hasonló szintű gép van meg 7-800 usd-ből (150E Ft) odakint, mert akkor meg is van mit hozatok be szeptemberben...
  • Mike
    #9
    azt írtam, ilyen szintü gép
  • Z
    #8
    jah, valszeg fél milla lesz az induló ár :(((
  • Thrawn
    #7
    USA-ban van meg ~300 ezerből (az 1500 USD induló ár nem kishazánkra vonatkozik), itthon lényegesen drágább lesz, még az EU árait nézve is. Még egyszer leírom, ez fényképezőgép, az ára is ennek megfelelő.
  • Mike
    #6
    ja

    kint USA-ban egy ilyen szintü gép megvan 150-ből

    télleg "boldogan" fizetek itthon 300-at érte
  • Lateralus
    #5
    Igen :)
  • Thrawn
    #4
    Vagy az előző 6MP-s CMOS-ról volt szó, csak félreértettem?
  • Thrawn
    #3
    Olvasom, hogy a CMOS már két elődmodellben is szerepelt. Ez nem igaz, új CMOS-t fejlesztettek ki a géphez. Ha a cikkíró a Mark II-re gondolt, abban más CMOS volt, szintén 8MP, de nagyobb mérettel, ennek megfelelően 1,3-as crop faktorral.
  • Thrawn
    #2
    Miért sokallod? Alig több, mint 300 ezer Ft. Ne akard a kompaktokhoz hasonlítani, ez fényképezőgép. Az ára is ennek megfelelő.
  • Sheltem
    #1
    "A váz nyitóára 1500 dollár körül várható, ami a 10D egykori 2000 dolláros nyitóáránál jóval alacsonyabb." Veszek 3t :)