262
MTX:Mototrax
  • KBB
    #142
    Üdv!

    Király ez a game meg minden, csak azért vannak problémáim vele..

    Szóval mér nem lehet állítani nehézséget?Nekem pl krv nehéz egy idő után játszani, nagyon erősek az ellenfelek... meg akkorákat repülnek én csak nézek...

    Másik... pár dolgot egyszerűen sehogy se tudok megcsinálni... pl a habba se tudok beleugrani rendesen, mer nem tudom elengedni a motort... hogy kell? hiába próbálom ahogy a srác mondja a Travis camp-ba, nem megy.
    Aztán az első freestyle pályán se vágom hogy kell a backflip-et megcsinálni... mindig másokat csinál és baszik körbefordulni.


    Gondolom itt ti a PC-s verzióval játszotok... Ha van valakinek olyan cheat-je ami az összes pályát/motort elérhetővé tenné az érdekelne... én találtam neten már, de az nem müxik.

    Jah, és ha valakinek valami előrehaladottabb mentettállása van annak talán még jobban örülnék, a játékba azt írja, hogy 6 kb-osak, szóval nem egy nagy file, megkérnék valakit, hogy küldje már el e-mailbe, vagy rakja fel netre...
    ([email protected])

    Előre is köszi a válaszokat!

    by kbb
  • báttyó02
    #141
    nem tudtok mondani egy cimet,ahol találok a játékhoz no cd crack-et?
  • Scoobe
    #140
    lehet neten gyomni, csak a GAMESPY-t le kell szedni , regisztrálni azt, és utánna menni fog.
    csak klikk a gamespy ikonra, onnantól meg megtalálod, az utat :))
    általában ESTE vannak többen
    jó Gamet mindenkinek
  • rriicchhiiee
    #139
    Hali!

    Lehet ezt a gamet neten játszani???(nem eredeti:))
  • balint08
    #138
    aaaaa
  • balint08
    #137
    ??????
  • Rolesz
    #136
    A Tv2 én is néztem!4 Király 2 Backflip egymás után egy embertől! Amúgy nekem se megy de nekem az idő a gond!
  • karikusz
    #135
    Msot volt a tv2-n a freestyle...brutálak a gyerekek..még délután 2-kor azt se tudták, hogy hol vannak, mert úgy átbulizták az iccakát
  • karikusz
    #134
    Hát az nekem se nagyon megy::(
  • Rolesz
    #133
    Hátra Előre!
  • balint08
    #132
    Hi! help
    amikor megkapod a freestyle modot akkor, hogy a fenébe kell átugrani azt az első(a rámpával szemben lévő) kört????????????????????????????
  • Rolesz
    #131
    Kéne SAVEGAME!
  • karikusz
    #130
    jó game...:)

    Csak azokat a szar karikákat nem tudom időre összeszedni:(( és még ez csak a második event..(
  • Roland 92
    #129
    Kinek nincs mocia?
  • Chaos Mad
    #128
    igen?
    na oda el kell látogatnom :)))
  • sanzik
    #125
    Pest folott egy kicsivel,es 5 percre itt Foton van egy komoly kis cross palya is...
  • Chaos Mad
    #124
    oké! :D
    merrre is lax?:)
  • sanzik
    #123
    majd ha erre jarsz mehetsz vele egy kort !
  • Chaos Mad
    #122
    szemét!!!
    én is olyat akarok!!!!!
  • sanzik
    #121
    nincs
    de nem anyagi okok miatt,mert a suska megvan ra,hanem kicsit atgondoltam es lehet megvarom a tavaszt...
    de az is lehet,hogy a regado miatt megis megveszem meg iden
  • Chaos Mad
    #118
    de minek?
  • balint08
    #117
    CSá!
    Ki lenne olyan kedves, hogy elküldi a mentését?? (valaki aki már előrébb jár....)
    címem: [email protected]
  • Chaos Mad
    #116
    megvan már az uj géped? :)
  • sanzik
    #109
    na en csak most talaltam ra a gamera,mert el is felejtettem,de beleneztem 5 percre mert tobb idom most nincs es hatrozottan pozitiv a velemenyem...
    Nekem 5 perc utan is jobban tetszik mar mint a motocross madness 2.
  • Roland 92
    #108
    © Scoobe! El tudnád küldeni a 60 trükös mentésed? IDE: [email protected] vagy töltsd fel ide: http://iaro.srv.hu
    PLZ!!!
  • Scoobe
    #107
    azaz GAMESPYT és REGISZTRÁLJON LOL
  • Scoobe
    #106
    Hi Emberek!

    Aki jót akar, szedje le a amespy-t, regisutráljon, és neten lehet nyomni, ISZONYAT!!!

    Össz 115 trükk van a gameban, eddig 60 megvan, királyok

    MELYIK A KEDVENC TRÜKKÖTÖK??????
  • arty
    #105
    nem kéne egy 9 évesnek ilyenkor már aludnia?

    a game hiánypotlo, de a motocross madness 2 SZVSZ jobb, szebb :) pár hete játszottam online, 4en voltunk, iszonyat jo! MSN gaming zonen mai napig "sokan" tolják ...
  • Chaos Mad
    #104
    és probáltam nyugodt maradni :)
  • M@TriX
    #103
    szerintem nem ártan egy kis bann :)
  • STLRR
    #102
    Valaki mondja meg mi a trukkje a cliffhangernek mert egyszeruen nem tudom megcsinalni!A billkombinaciot tudom de egyszeruen nem jon ossze!Es igy nem tudok tovabb menni az elso freestylen!!!
  • Chaos Mad
    #101
    vidd végig
  • Roland 92
    #100
    [brutálnagy] #100
  • Roland 92
    #99
    UI: NEKEM MÁR MEGVAN A NO CD!
  • Roland 92
    #98
    VAN MÁR NO-CD CRACK TI EZT TUDTÁTOK??
  • Roland 92
    #97
    IRLYATOK MÁN!
  • Roland 92
    #96
    [brutálnagy] ILYEN AMIKOR KIABÁLOK!!!
  • Roland 92
    #95
    Öcsém tökre xar ez a forum igaz a game is! Azt kérdezitek miért?
    NINCS CHEAT SE TRAINER SE SAVEGAME!
  • Roland 92
    #94
    MIÉRT NEM VÁLASZOLSZ?
  • Roland 92
    #93
    HÉJ ITT VAGY?