262
MTX:Mototrax
  • gercse
    #1
  • FiReBoY
    #2
    Még több infó?
  • gercse
    #3
    elvileg szeptemberben kint lesz
  • gercse
    #4
    a www.bhmotorsports.com-on vettem észre
  • gercse
    #5
    szerintem nem rossz kis gamma lesz ez,mostanában ugysem volt ilyen
  • gercse
    #6
    http://www.bhmotorsports.com/sims/MTX/screenshots/3.jpg
  • gercse
    #7
    hopp ezt elszurtam
  • gercse
    #8
    na nem érdekel senkit,mindegy,én oda vagyok a crossozásért remélem az irányíthatoság jó lesz
  • gercse
    #9
    mindegy még keresek infot hátha akkor többen érdeklödtök
  • Tom3 #10
    Motocross Madness 2-re hasonlít szerintem.
  • gercse
    #11
    Lesz benne Motocross, Supercross és még freestyle mód is, meg persze kampány rész. A legjobb az egészben, hogy még idén szeptemberben felpattanhatunk a mocikra,a Beenox jóvoltából.
  • gercse
    #12
    Végigpróbálhatod valamennyi versenyágat (motokrossz, szuperkrossz és szabadstílusú), hogy te légy A BAJNOK!
    • Szabadon tuningolható versenygép
    • 25 pálya
    • Egzotikus helyszínek, mint például: Hawai szigetek, Bayou, Ausztrál sivatag
    • Travis Pastrana neve ismerõs? Nos, õ és másik 12 versenylegenda is szerepel a játékban.
    • Valódi gépek, valódi gyártóktól, mint a Suzuki, Kawasaki és Yamaha. Választhatsz kétüteműt 125-ösben és 250-esben, vagy négyüteműt 250-esben és 450-esben. Ahogyan annak a rendje van.
  • gercse
    #13
    nem rossz szerintem a grafika sem,főleg hogy ez konzolos kép
  • gercse
    #14
  • gercse
    #15

    ez már elég lol :D
  • HoTDoG
    #16
    Hát...Grafikailag a motoracer 3 szintjén van... Én is szeretem a motorcross-t, meg mindent ami mocival kapcsolatos. De ez nem csak ps2-höz lesz?
  • csabawarchief
    #17
    az :DD
  • gercse
    #18

    MTX: Motocross Game Guide [29-07-2004 | JZ | Comments (0) ]
    Aspyr Media, Inc. will publish MTX: Mototrax for PC and Mac. The game is currently at beta and is expected to ship late September 2004. The title, licensed by Activision, and under development at Beenox, forces players to use skills and savvy to beat the pros in a quest to become the ultimate MX athlete. MTX: Mototrax delivers thrilling. mud-slinging, fast-paced racing action at 60 frames per second. Compete in career mode through Motocross, Supercross, Freestyle and offroad events, backed by real-world racing teams and sponsors. Players become further involved in their quest for track domination with authentic environmental effects, realistic sound engines and a pulsating rock soundtrack developed exclusively for the game.
  • gercse
    #19
    itt van
  • gercse
    #20
    amugy mindenre kijött már ha jól tudom,gamecube,xbox,ps2,
    pc-re is kijön,és a graf se olyan rossz,de remélem pc-n jobb lesz
  • gercse
    #21
    látom azért sok mindenkit nem izgat hogy 1 honap és a kezünkben lehet a játék
  • OPM
    #22
    dehogynem!
    épp most töltöm a motocross madness 2-t dc-ről :D
  • gercse
    #23
    oh,nekem is jól jönne ha meg lenne de csak a demo van meg,dc-n nagyon lassan jön le nekem
  • gercse
    #24
    honnan töktöd?
  • gercse
    #25
    töltöd?
  • arty
    #26
    mcm2 nekem nemmegy vmiért :(

    a demo megy, a full nem ... :( pedig sztem az a legjobb, meg talán a motoracer széria...

    madness2höz van rentgeteg csodás pálya, sajnálom, hogy nekem nemmegy :(
  • arty
    #27
    emule-n is fentvan, bár onnan se gyors :)
  • gercse
    #28
    nem nyomja senki a motocross madness 2 demojával online?a gamespy arcade-on?vagy nincs meg valakinek a teljes game?megvenném
  • OPM
    #29
    dc
    ilyen 2-3 kb/s-al :)
  • gercse
    #30
    látom nem sok jövöje lesz a topiknak,azért remélem ha kijön,akkor jobb lesz
  • gercse
    #31
    tényleg azt nem lehet megcsinálni hogy:nekem meg van a mcm2 demoja,de ha belepakolnám azokat a fájlokat amelyek a teljesben vannak akkor jó lenne?
  • HoTDoG
    #32
    Na van már valami hír a játékról?
  • grebber
    #33
    Ja az hogy lesz PC-re és egy Movie (22,41MB)
  • grebber
    #34
    MTX: Mototrax GOLD

    [2004-11-04 @ 20:11 - Berkenye]

    Aspyr Media szeretettel jelenti, hogy elkészült MTX Mototrax című motoros játékával és kb. a jövőhéttől megkezdik a kiskereskedelmi egységekbe szállítását. Aki bővebben meg szeretné ismerni a cuccot, javaslom, nézze meg példáulezt az animot.
  • grebber
    #35
    Már alig várom motros játékokból ugysincs sok.
  • Norbu
    #36
    GOLD lett!infó pedig itt:info
    Vkinek van már tapasztalata hogy milyen volt Xbox-on és PS2-n?
  • Norbu
    #37
    Hát láttom nem sokmindenkit érdekel ez a gamma.Pedig egy motoros gém és PC-n ami olyan ritka mint a fehér holló
  • grebber
    #38
    Most mért irjanak ide hogy hűdejó? Lehet hogy az lesz majd ha kijön irnak.
  • grebber
    #39
    2004-11-20 Mtx Mototrax (c) Activision NOGRP 95x15 MB 9.5

    Na mostmár lehet irni aki leszedte hogy milyen!!!
  • magus755
    #40
    Na kiprobáltam a gamet nekem teccik !!!