42
  • Cowek
    #42
    Jó a game!
    Még mindig több időt vesz el a készülődés mint a valóságban, mégis mintha több idő jutna mindenre...

    És van benn 7vége, mikor is lehet hesszelni - persze ha olyan munkája van az embernek -.
  • jocco
    #41
    4CD a progi, de gondolom már te is rájöttél :)
    Amúgy király a játék, csak nekem az első rész kimaradt, úgy hogy most még csak ismerkedem vele.
  • Gear
    #40
    Remélem ez nem lessz olyan irreális időbeosztású mint az első. Amiatt nem jáctam vele. Tököm ki volt hogy egy általános reggeli készülődés(WC/mosakodás/reggelli/kávé) elvette a fél napot és emiatt állandó gondok voltak.Ha ebben nem lessz olyan irreális ez a rész akkor érdekelni fog engem is.
  • TiTuS
    #39
    Screenshots:
    http://thesims2.ea.com/screens.php
  • Slayerboy
    #38
    :DD
    Erre kiváncsi vagyok :D
  • dani77
    #37
    ja s mégvalami .. szerintem én még hamarabb meg fogom tudni irni nektek hogy milyen a játék mert én már tőlőtm (feketén a játékot egy küldfőlditol ugyhoyg ha minden jól megy hétvégére bisztos meglesz ) egyéként 3 CD-s lesz a sims 2 mert én is 3 CD-t tőltők és ebből gondolom ..
  • dani77
    #36
    szasz . szerintem ha ugy van ahogy mondtátok hogy már rég kész volt a játék akkor bisztos hogy már elkezdték a játéknak a kiegésztitőit csinálni és akkor kb a játék megjelenése után (szep.17) akkor kb havonta fognak megjelene az ujnán ujabb kiegésztők .... még az a mázli hogy az EA nem csak sima CD-ban fogja kiadni (mert ha igy lene akkor téleg kb 10-es számrendszerbe lenének a CD-k száma ) hanem DVD-ben is kiadja és akkor 1 játék/kiegésztó bőven el fog férni 1 DVD lemezen ! :-D ,,, remélem téleg meg fogja érni a várakozást és a pénzt , mert a video meg a kép mégsem olyan mintha a játékal magával játszanál !
  • peterke
    #35
    wing: :)
    neo: megnézem, köszi.
  • akyyy
    #34
    aha
  • N.E.O.!!!
    #33
    Monitorok

    Itt próbáld meg
  • Wing Rockling
    #32
    Teljesen rossz általános meglátás.
  • bld
    #31
    teljesen igazad van, én azért még a half-life2-ben látok valami halovány reménycsillagot h talán talán...

    amúgy sztem a Heroes3 Sod a legjobb kiegje és a 4et h tudták így eltolni, én mindegyik részét játszottam és idáig folyamatos javulás volt tapasztalható:(((
    amúgy talán az egyetlen játék ami "hosszú" éveket megélt a vinyómon, sőt több konfigváltást is
  • Mike at home
    #30
    azt ugy kell csinalni, hogy az egesz felinstallalt francot (ami uszkve 2.5 giga) felirod dvd-re, lemented a sims-re vonatkozo registry tartalmakat
    es soha tobbe nem kell hosszasan installalgatni
  • peterke
    #29
    a sims2 gépigényéhez kapcsolódva azt tudom mondani, hogy miután a családban ketten vagyunk rajongói ennek a játéknak, így előre látom, hogy megint át kell engednem a gépem asszonykának, én meg netezhetek a 15"-os monitoron a p3cel1100-zal...
    (OFF) mennyiért adnak egy olcsó 15" lcd-t? (/OFF)
  • peterke
    #28
    az első rész az összes kieg-jével elfér 2 dvd-n.
    úgyhogy remélem, most hogy végre kijött a 2, és elfogynak az ea raktárkészletéről az első rész kieg-jeiből felhalmozott készletek, kiadják az első részt megasuperdeluxfull csomagban 1 (azaz egy) db kétrétegű dvd-lemezen...
    szép álom, nem?
  • GABOR16
    #27
    Szerintem nem olyan nagy a gépigénye (főleg, hogy az amerikai nagyközönség a fő célpont, ahol a leggyengébb gép is bőven túlteljesíti az ajánlottat )
    Megy a kinézetéhez képest nagyon is reális (szerintem).
  • 12346
    #26
    ezt meg hagyjuk. lesd meg a csókákat és ennyi.. bőven elég ide..
  • 12346
    #25
    egyáltalán nem gáz a követelmény.
  • Wing Rockling
    #24
    Én pont szért csodálkozok a gépkövetelményen mert alacsonyabb mint gondoltam.
  • Wing Rockling
    #23
    "több száz poligonból álló karakterek" - Na ezzel se dicsekednék
  • N.E.O.!!!
    #22
    Ez csak az ajánlott gépigény. Egy ilyen géppel élsimítás nélkül 800x600-as felbontásban high qualityval nyugodtan lehet próbálkozni, és úgy is élvezhető.
  • Tiby
    #21
    Mért? Mert neked rosszabb a géped??
  • bakaiadam
    #20
    szerintetek ilyen gépigénnyel befog futni ez a játék????????????!!!!!!!!!!!,én erősen kétlem
  • Mike
    #19
    nem sajnálom tőlük
  • N.E.O.!!!
    #18
    Nah az EA-nak az elkövetkező 4-5 évben is dőlni fog a pénz a sims 2, meg a kiegészítőiből. Amúgy KIRA
  • Mike
    #17
    IGEN
  • Faterx
    #16
  • Tiby
    #15
    Hát ha annyi kiegészítő lemeze lesz mint az 1-nek akkor megint lehet vagy 20db cd-t venni
  • peterke
    #14
    sz*r*s techdemon, igen a d3-at értettem. meg sajnos a most piacon lévő, minden újrajátszási érték nélkül maximum 10-20 órás játékélményt nyújtó akcióvackokat. meg a mindenféle csúcsnak beharangozott játékokat, amikhez a nasa teljes számítókapacitása is kevés, hogy 30 fps-t produkáljon (na jó, túloztam). meg elegem van kicsit abból is, hogy egy játéknak még sehol nincs játszható verziója, csak néhány képet láttunk belőle, meg bejelentették, hogy ja, hát direktiksztizes lesz ám, és mindenki el van ájulva, hogy, húúúúbazzzz, év játéka, minden idők legjobb játéka, mittoménmicsodalegjobbjátéka lesz tutira! és ez nemcsak a doom3, ez vonatkozik a sztókerre, meg a halflájfra is, amik még az is lehet, hogy jók lesznek. az egész hisztériából van elegem, hogy a marketingtevékenységet jóformán már a tényleges programozás előtt elkezdik, aztán nyomatják durván, amíg egyszercsak végre, a 14. csúszás után sikerül végre kiadni a játékot. meg másnap az első két peccset, utána meg először hetente, aztán havonta egyet-egyet.
    na, eleget dúltam-fúltam, megyek vissza heroes3-azni...

    a sims-kiegészítőkről (általában a kiegészítőkről) még egy gondolat: sikerült a kiegszítők nagy részével valami újdonságot bevezetni. még akkor is, ha ezekből nekem személy szerint igazából csak az unleashed jött be... ugyanezt ugye nem tudjuk elmondani (legyen negatív ellenpélda) a heroes4, amely játékot én amúgy is személyes sértésnek vettem az előző részek alapján: na, ennek a kiegészítői pl nem értek annyit sem, mint a lemez, amire írták őket... :( a h3 kiegjei még teljesen ok-k voltak.
  • akyyy
    #13
    van benne elég kemény részek, a videok ból láttam,
  • kiria
    #12
    király lesz :D
  • Mat
    #11
    Hát én Soha nem voltam Sims rajongó de ez most a képek illetve videók alapján megfogott! Még lehet játszani is fogok vele! :)
  • antijedi
    #10
    simsnél hetente uj kieg van, nem pedig patch...
  • DMZ
    #9
    Arra ott a Singles.
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    doom 3ból csak carmack heggesztett 5 évet .. és magát a játékot kb 1-2 év alatt dobták össze (nem is tudom melyik E3-on mutatták be előszőr ? )

    na és a főő főőő kérdés : ebbe már b.szhatunk is ? :D
  • gabifafnir
    #7
    Sz*ros techdemon amit 5-6 évig fejlesztettek és ráadásul fps is? Hmm, bizonyára ezalatt a Doom 3-at érted. Egyébként tényleg nem volt az a nagy játék. Egyszer jó volt végigjátszani, de másodjára biztos nem kezdek neki.
  • peterke
    #6
    fél év csúszás egy ilyen kaiberű játéknál mindössze 2 év fejlesztési idő után? ez miért volna gáz? az pedig, hogy egy ideje már kész és működik, de csak most adják piacra, talán végre azt jelenti, hogy le is van tesztelve rendesen, és nem kell majd hetente peccselni. ez még akkor is pozitív, ha esetleg bizniszmenek és marketingesek állnak a dolog hátterében. készítési idő tekintetében pedig: ha egy szaros fps-en 5-6 éveket dolgoznak, és elfelejtenek a játékélményre is odafigyelni, azaz egy sz*ros techdemo lesz minden idők legjobban várt játékából, akkor ez a kb 2 év nem is rossz. ja: és duke nukem 4ever!!! :)))
  • Ottto
    #5
    Navégre. Már vártam rá
    Tesóim megint egész idő alatt a gép előtt fognak ülni
  • 12346
    #4
    szvsz már rég kész volt, csak ugye amíg az előző részek vezeti az eladási listákat, minek adják ki.
  • Hentes Bill #3
    "Az Electronic Arts úgy tűnik tartja a szavát. A hivatalos honlapon már régóta hirdetik, hogy szeptember 17-én megvásárolható lesz a játék"

    lol. mintha nem csúszott volna egy fél évecskét a játék