27
Alida - Myst-szerű adventure játék
  • cicai
    #27
    Sziasztok!

    Hogyan kell telepíteni vagy inditani a játékot. Nekem a 2-cd van egy exe
    fájl meg 1 lejátszó program (mint a nagyapi írásába). Ezt telepítettem elindítom a 2-cd lévő exe fájlt és kéri az első cd-t. Berakom az első cd és kiírja,hogy M-folder error (és még két sor szöveg van). Szerintetek, mi lehet a baj.
    Az 1-ső cd nincsen csak könyvtár, nem hiányzik valami onnan?
    Segitsetek
    Üdv mindenkinek
  • fercsy
    #26
    Nekem is ott pihen vagy két hónapja a CD tartón mind az öt lemez, mert azon az 5*10 centis lyukon, ami megjelenik indítás után én is a karok mozgatásáig jutottam. Nem hiszem hogy a fejlesztőkön kívül bárki is végig tudná játszani, ők meg meg is érdemlik!
  • Nagyapi
    #25
    Na megvan. Az Alcoholban csináltam öt CD-t. A 2.-on van egy .exe, ami indul, ha fenn van a QuickTimePlayer, és akkor indítja a játékot. Beültem valami vasút szerűbe, kijutottam egy térre? ahol karokat kell elfordítani, de nem történik semmi.
    Ha belegondolok, hogy erre vártam hárm hetet, hát szívás.

    Ha tudna valaki egy ismertetőt, nagyon megköszönném.
  • Nagyapi
    #24
    Gyerekek, a #6-osban már kérdezte Cleric, hogy hogyan kell ezt telepíteni ( valószínűleg ugyanott találta, ahol én ) ?????
    A CD-éken alkonyvtárak vannak tele .mov, és .jpg filekkel. Három hétig jött, és most nem tudok vele semmit sem csinálni.

    Egy nagytudású segícsen mán kifele a homályból.
  • bogyoka
    #23
    De nekem nem fagyott amúgy amíg játszottam vele, csak elveszett a gépből mikor gubanc volt, legalábbis a férjem ezt mondta.

    Én nagyon szeretem egyébként a kalandjátékokat, szeretek gondolkodni a logikai feladatokon, amit többnyire megtudok oldani, de itt amit a demóban bemutatnak, borzalmas uncsi rész, és ráadásul ezt nem tudom megfejteni sem.

    Én azért lehet, hogy mégis letöltöm, mert izgat.
  • stone
    #22
    Én nem töltöm le inkább mert nem szeretem az ilyen kalandjátékokat, a SH3-nál tényleg voltak fagyási problémák szinte mindenkinél de megérte vele kinlódni mert nagyon teccett:)
  • bogyoka
    #21
    OFF
    Csak az 1-2. részt, a 3. megvolt nekem, elkezdtem játszani is, de volt gubancunk a géppel, azóta meg eltünt valahogy, nincs is meg, és még a 4. résszel sem játszottam, de szeretnék.

    És akkor most nem töltöd tovább az Alidát?
    Én még nem tudom eldönteni, hogy letöltsem-e, érdekel is meg nem is.
  • stone
    #20
    OFF:
    A Silent Hill sorozatból még csak a 3-at vittem végig és nagyon bejött. Most leszedtem a 2-őt meg a 4-et, hát nagyon kíváncsi leszek.
    A 2-őt meg a 4-et játszottad már?
  • bogyoka
    #19
    Egyébként nevetni fogsz, mert nem tudok angolul én sem
    Csak régóta játszom ilyesmikkel, és nagyjából tudom, hogy mit jelentenek az angol szavak a játékban, no a másik, ha megnézed a profilom, abban leírtam a kedvenc játékaim, és közöttük a horroros is van, pld. a Silent Hill is
  • stone
    #18
    Úgy látom nagy kalandjátékos vagy, ami rólam egyáltalán nem mondható el, talán az egyik ok az hogy az angol tudásom a nullához elég közel áll, nameg nem is kötnek le az ilyen mászkálós beszélgetős rejtvényfejtős játékok, akkor inkább maradok a horrorjátékoknál, mostanában nagyon bejönnek.
  • bogyoka
    #17
    Pedig az, egy kéz ikonnal mutogatsz, hogy előre-jobbra-balra mész:))

    Hm, de most már elbizonytalanodtam, hogy kell-e nekem ez a játék, persze még nem tudom így a demójából eldönteni, ráadásul elakadtam kapásból.

    De, M.A.D. megerősít kicsit abban, hogy talán nem vacakolok vele.

    Inkább letölteném az Alone In The Dark 4-et, úgy is régi vágyam, mert nem játszottam le, csak a 3-ast
  • stone
    #16
    Még csak 2,5 CD-nél járok de inkább hagyom ha point and klikkes.
  • M.A.D.
    #15
    Én leszedtem az 5 CD-t vagy pár hete. 2 napig tartott, azt a 2. és a 3.cd-ből pár rar file crc-s volt. Bedurrant az agyam, azt delete! Pedig, nagyon kiváncsi lettem volna rá. :)

  • bogyoka
    #14
    Persze, ha már leszedted a gamét, akkor tudod, de azért leírom, hátha mást is érdekel.:))

    Na, szóval, annyi hírem van, hogy most nézegetem, játszom a demójával, letöltöttem, bár még nem nagyon haladok, mert elakadtam picit benne, de az biztos, hogy mégis point&klikkes, párbeszéd nincs itt még ebben a részben, azt nem tudom megmondani, hogy sok van-e.
    De ha játszottál a Myst-tel akkor eltudod képzelni, hogy hasonlít rá, nekem amúgy tetszik.

  • bogyoka
    #13
    oké, de Te is, ha előb tudsz meg valamit, én remélem estére tudok meg róla infót
  • stone
    #12
    És beszélgetni kell benne sokat?
    Nekem a Broken Sword 3-nál, meg a Syberya 2 -nél elment a kedvem ezektől a játékoktól pedig azok még magyarul mentek mondjuk ott point and klikk volt.
    Ha tudsz valamit erről, írd már le lécci:)
  • bogyoka
    #11
    bocs, most olvastam róla, hogy FPS kalandjáték, leginkább a Myst stílusához hasonlít.:))
  • stone
    #10
    Megawarezről, tényleg point and klikk? Mert akkor lehet le sem szedem:(
  • bogyoka
    #9
    huhh, most látom a felső részben, hogy Myst-szerű adventure játék, nem figyeltem
  • bogyoka
    #8
    és honnan szeded? Mert én is akartam és nem találom, több helyen kerestem

    Én annyit tudok, hogy point&klikk stilusu, olyasmi lehet, mint a Syberia, de nem veszem 100%-ra, csak a képek alapján és a tartalma alapján itélem úgy:))
    Leírjam a tartalmát röviden?:))
  • stone
    #7
    Próbálta már valaki? Én most szedem de nem tudom még azt sem milyen stílusu.
  • cleric
    #6
    Hogy kell ezt telepíteni?
  • bogyoka
    #5
    Már régóta nézegettem a neten ezt a játékot, képeket is láttam belőle, és nagyon szeretnék már játszani vele, nemsokára lefogom tölteni, én imádom az ilyenfajta játékokat, csak előbb az Aura-t szeretném befejzni.
  • akyyy
    #4
    :-/
  • Sephi
    #3
    Az egyelten ilyen stilusu jatek ami majig is a kedvencem az a The Last Report volt ami meg anno Ps1-en jelenet meg :) Az annyira jo volt baz.
  • Sephi
    #2
    En mar a MYST ota nem jaccotam ilyen stilusal es nem is fogok. Egyaltalan nem teccik....
  • dikki*yysw
    #1
    Alida

    Három kép:



    Próbálta valaki?