26
LE A REKLAMOKKAL!!!
  • Punkerwork
    #26
    az volt a megoldás
  • VinylToy #25
    reinstall?
  • Punkerwork
    #24
    elszállt az icq-m itt melóhelyen, eltünt az összes felvett partner :( mit csináljak?
  • CSOCSO
    #23
    ja.. majd formatnal felrakom...addig meg lite..
  • Random_
    #22
    Na ja én 2003b-t is használtam meg a-t is és egyikkel se volt soha semmi bajom. A reklámok meg nekem fel se tűnnek. :) Lehet, hogy már megszoktam.

    Szerintem valami el van cseszve CSOCSO a gépeden mert én ahány embernél láttam 2003b és a verziókat mindenhol tökéletesen működtek.
  • CSOCSO
    #21
    ocsemnel jol mukodik.. nah igen ujra kene mar tenni a winfost...
  • cSuwwi
    #20
    Nekem most 2003b-m van, ven000m crackkel. Nincs semmi AD a kliensen, engedélyezve van minden, plusz pár új dolog. Viszont induláskor feljön az ICQ böngésző 1x. Az lelövöm, utána királyos. :)

    Nincs semmi kék aláhúzás, meg alig látszik a gomb effektus, normálisan működik.

    A trilliannal nekem is voltak gondjaim, főképp, hogy ha valaki új tag jött, nem volt auth panel. Nem tudtam felvenni. Sőt amikor pl. CSOCSO-val beszélgettem képtár ügyben, még a nevét sem írta ki, csak az ICQ számát.
    Amikor windows újratelepítés volt 2 hete, szóba sem került, hogy megint trillianom lesz...
  • Paulus
    #19
    A 2003a még a régi dizájn asszem, a 2003b már az új, ami ugyanolyan, mint a Lite dizájnja, viszont télleg nemtom mi lelte a tiédet, próbáld újrarakni, bár gondolom megvolt, kezdj keresgélni vajon mi lehet a hiba oka, valamivel nem fér össze, program, driver, stb...
  • CSOCSO
    #18
    1) tenyleg nemtom megmutatni es ..a lenyeg hogy minden iras kekkel van alahuzva.. alig latszanak a gombok meg az ilyenek..es nem csak ezen a rendszeren szal en baromira nam vagom hogy mi a csocs van...
    2)nahja.. sok bena skin van viszont a lite amulator skin jobban tetszik mint az alap icq 2003a...
  • Paulus
    #17
    De miért fos? A hiba az ön készülékében van!
    Nem szeretek skineket használni, szimpla noads crack és ennyi.
  • CSOCSO
    #16
    2003 b elegge fos.. a 2003a meg valamiert osszeomlik az utcso 1 hetben


    (2003b valami baromira elbaszott verzio...feltennek kepet de mar reg leszedtem a progit)

    amugy meg a full icq hoz nem crack kell.. eleg egy sima icq plus..felraksz akarmi skin-t es mar nincs is semmilyen reklam...nalam igy volt
  • Mr Manson
    #15
    yes
  • Paulus
    #14
    2003b-m van és tökéletes
    noads cracket 5 perc volt hozzá találni
  • CSOCSO
    #13
    de beklikkeltem
  • CSOCSO
    #12
    mar megint az okoskodas.. egy eve azert toroltem le mert nem tetszett most meg se ickun se msn en nem tolti le a kontaktokat...huraaa
  • Garfield
    #11
    Akkor a hiba ugyanúgy, mint 1 éve, a felhasználóban van.

    A Trillian mint minden rendes ICQ-kliens ugyanúgy letölti a kontaktokat a legelső bejelentkezéskor.

    Másik lehetőség, hogy amikor az induláskor beállítottad a saját Icuka-számodat, akkor nem klikkelted be "Connect at startup" vagy mi a hurkát és nem jelentkezik be automatikusan, hanem neked kell kézzel.
  • CSOCSO
    #10
    tehat meg egyszer leirom.. mar korulneztem de MINDENHOL ugyan azok a szar crackek vannak amik nem hasznalnak....



    ui: leszedtem a legutobi trilliant.. addig vegezte mint 1 eve... 5 percig... bejelentkezem es nem latok senkitse... hurradejo es amugyse tetszik maga a program..
  • Pyx #9
    google?

    régebbi verziok?
  • CSOCSO
    #8
    de engem nem a trillian erdekel hanem az icku... szal ha valaki tud cracket.. akkor megkoszonnem...
  • Punkerwork
    #7
    2004 lite van nekem itt a boltban
  • Garfield
    #6
    És igen, köszönöm, megnyertem a fődíjat, a kétperces hátbaveregetést.

    Használjatok Trilliant, mert az jó.
  • CSOCSO
    #5
    na hat azt azert annyira ne eroltessuk
  • Garfield
    #4
    A 40 milliós kérdés meg az lesz, honnan lehet letölteni?
  • CSOCSO
    #3
    esetleg valaki nem tud egy jo kis cracket vagy patchet vagy akarmit az icq hoz hogy ne legyen teli reklammal????

    crack oldal cimeket ne adjatok mert en is tudok milliot.. es mindenhol ugyan azok a kurvara nem mukodo crackek vannak:(


    icq lite 4.1 build 1807 hez kene patch/crack

    meg egy kerdes: nektek is BUGOS a zsir uj 2003b?? en leszedtem, feltettem es a fele program nem latszik meg ilyenek.. nemtom mi a picsa van ezzzel... es nem is ertem mivel nem csak most probaltam meg leszedni hanem regebben is es akkor is ilyen volt.. szal egyszeruen fel nem tudom fogni hogy miert nem mukodik a 2003b
  • Pyx #2
    trillian rulez. :o
  • Punkerwork
    #1