445
miért tűnt el?
  • zakika
    #283
    ukran oldal
    aki valamit gyorsan akar az szaladjon el a boltba :)
  • vaa
    #282
    nem megy ./
  • Daza500
    #281
    Jájjjj, az a letöltési sebesség...
  • zakika
    #280
    akit meg erdekel a tema

    http://download.rave.com.ua/
  • VonX
    #279
    Nem a hely drogos, hanem járnak oda drogosok, de azok nem mi vagyunk. A technosok szoktak drogozni, megszokott látvány kisneorave-eken, hogy benézünk a nagyterembe, kong az ürességtől, kinn meg szívnak... Gázz... Az ilyen miért jön bulizni?
  • Daza500
    #278
    Erre most jó lenne, ha innen is jönnének valakik, mert JUBILEUMI SZÁM !
  • Gerygrey
    #277
    Meló van szombaton, úgyhogy sajna lecsúsztam róla :(

    Amúgy az a hír járja hogy ez a Kashmir nagy drogos hely, ez mennyire igaz?
  • VonX
    #276
    Előtalálkozó:

    20:00 Westend, Niagara vízesés, aluljáró szint

    Minden új partyzót várunk! :)
  • VonX
    #275

  • VonX
    #274
    Teis vegyél fel msn-re! Gyertek el NeoRave 20-ra! Április 22-én lesz. Nemsokára közlöm a részleteket itt. :)
  • VonX
    #273
    Nos... Tőlem be tudnál szerezni ilyen dolgokat. Itt az msn-em: [email protected]
    Vegyél fel és megbeszéljük! :)
  • Gerygrey
    #272
    Valaki nem csinált esetleg videót a bulikon? Szívesen belenéznék
  • Gerygrey
    #271
    Nahát ez egy igazán tartalmas és építő jellegű kritika volt a zenei stílust illetően...

    Jó hogy van ez a topic, szinte már kezdtem elfeledni ezt a műfajt, pedig annakidején a Rave-HHC jelentette számomra A zenét, bár inkább a kommerszebb vonalon mozogtam (Blümchen, Scooter, Dune a régi nagy kedcencek - no meg nem szabad elfeledkezni a PC-X magazin olvasokk/!muzax rovatáról) de mivel életem eddigi legboldogabb időszakát idézi ez a zene, nagyon a szívemhez nőtt, és jó volt most újra belehallgatni néhány számba, kíváncsi lettem a mai felhozatalra is, mindjárt be is izzítom a DC-t ;)

    Arról meg álmodni sem mertem, hogy manapság léteznek rave bulik, bár a párom egész más zenei irányzatokat kedvel, pusztuljak meg ha egyszer nem veszem rá hogy menjünk el egy ilyen partira :)
  • blackgamer
    #270
    Olvastam az ajánlott cd-ről (Next Generation Blatant Beats) és a kiadói oldalon nagyon megtetszett a Sweet Love című szám részlete, ami egy Guns'n roses szám átdolgozása, esetleg ismersz ilyen albumot ahol örökzöldek vannak gyűjtve?

    illetve a fenti album beszerezhetőségéről is érdeklődnék, mert nem találtam eMule-n

    plusz ha tudsz még jó válogatás vagy egyéb albumot, nem olyan nagyon keményet, de pörgőset, akkor szívesen meghallgatnám

    egyik haverom pedig italio stílusú zenéket keres (Master Blaster, Gigi'D Agostino) csak rave-esebbet

    vagy esetleg Scooter, Blümchen vonal is érdekelne
  • Daza500
    #269
    Bizony
  • VonX
    #268
    Istensirályos volt a party! Igazán jót buliztunk! :)

    Képek: http://www.neorave.hu/besz_grav.html
  • Daza500
    #267
    Rajtam kívül még jön valaki ma este Gravity-re ?
  • Shadow_THH
    #266
    hmm érdekes
  • VonX
    #265


    Elsõ alkalommal rendezzük meg a Gravity happy hardcore partit. A helyszín a margitszigeti Cha-cha-cha Terasz (Atlétikai Centrum fedett része), ami korábbi rendezvényekkel már bizonyított! A hangzást extra mélyládák fogják teltebbé tenni. A zenei „csemegék” mellett friss gyümölcs, valamint a büfé elfogadható étel- és italárakkal várja a látogatókat.

    A bulit Denoiser, a hardstyle hazai pionírja indítja egy energikus hardstyle szettel. Õt Protonic követi, aki korábbi fellépéseirõl jól ismert saját happy hardcore és rave számait és remixeit fogja CDJ-szett formájában prezentálni. Tõle Enok veszi át a pultot, aki a legújabb és régebbi energikus happycore zenéket fogja pakolni. BlasterNOX, a Neorave partik fõszervezõje következik a lemezjátszók mögött, akitõl a rave legjavát fogjuk hallani: az 1994 és 96 közötti oldskool klasszikusokat. Joey, a székesfehérvári HighHatCity bulik házigazdája a tempót kissé emelve az oldskool hardcore világába kalauzol, akit Folli vált a korongoknál, hasonló stílussal és energiával!

    Helyszín: Cha-cha-cha Terasz (Atlétikai Centrum), Budapest, Margitsziget
    Dátum: 2006. március 25.
    Belépõ: 1200 Ft
    Megközelíthetõ: a 4-6-os villamossal, 26-os busszal valamint az éjszakai 906-os és 923-as buszokkal. A margit-hídi szigeti bejárónál kell leszállni és a sorompónál balra letérni. Figyelem! A szigeten parkolási lehetõség nincs, ezért az autósoknak célszerû a Margit-híd pesti vagy budai hídfõjénél parkolóhelyet keresniük.

    A party 10 órakor kezdõdik, kapuzárás reggel 5-kor lesz. A ruhatár használata kötelezõ (ára: 150 Ft).
  • Shadow_THH
    #264
    Csá!

    tudnátok valami jó kis régi ravet adni? Assembly Sceneken megjelenő stílusut. Az se baj ha mod vagy xm vagy akármi a kiterjesztése
  • Daza500
    #263
    LOÁL :-DDD !!!
  • VonX
    #262
    Mersh és schrank: gratulálok! Sikeresen átmentetek az alapfokú "parasztság" vizsgán. A bizonyítványotokat átvehetitek a szántóföldön. További sok sikert!
  • blackgamer
    #261
    köszi hogy feltettétek mp3-ban, kedden pont nem vagyok akkor gépnél
  • blackgamer
    #260
    én szerettem, most is szeretem
    a mostani dj zenék többsége viszont
  • schrank
    #259
    ja kiment a divatból a festett szőke szkúteres kecsegekkel meg a bomber dzsekivel együtt
  • Mersh
    #258
    mer szar azér tűnt ez vaze
  • VonX
    #257
  • VonX
    #256
    Hallgassátok ma is a neorave rádiót! :)
  • VonX
    #255
  • OPM
    #254
    na, ezt végre meg tudom hallgatni itthon :) de azért szólj rám msnen!
  • VonX
    #253
  • VonX
    #252
    Mais lesz rádió! Hallgassátok!
    http://earth.synch.hu:8000/listen.pls
  • Daza500
    #251
    Na mivan ? Megijedtetek a Flyer-től ? :-D
  • VonX
    #250


    Várunk mindenkit! :)
  • VonX
    #249
    Ha tetsztett az adás, akkor várunk titeket a neorave.hu-n, illetve felkereshettek engem is msn-en: [email protected]
  • hmhm
    #248
    prg kéne amivel felvenni lehet és magától szétszedi számokra
  • hmhm
    #247
    (Y)
    most is az megy
  • blackgamer
    #246
    ez a Depeche Mode átirat tökjó!
  • VonX
    #245
    Ma ismét NeoRave Night a HUC rádión 20:00-tól 22:00-ig! Hallgassátok, nem bánjátok meg!
    Winamp, add url: http://earth.synch.hu:8000/listen.pls
  • VonX
    #244
    Na rég írtam ide, itt egy kis ajánló:

    Stompy - Here beside me