19716


Világbajnok: Olaszország

  • Jetdash
    #15808
    csak vagánykodik :D modi akar lenni
  • gabber_saviola
    #15807
    házigazda vagy-e ? :Dddddddddddd
  • R9
    #15806
    sz. rugás
  • Oziris666
    #15805
    Én nem mondtam azt!A szerencse meg a bunda egéx más!
    Az olaszok szerencséssek naon!Ezt mondtam!
  • Jetdash
    #15804
    hopp wazmeg bocs
  • gabber_saviola
    #15803
    ok, pont és vége :P
  • buldozer99
    #15802
    Igen kutyák
  • fradista91
    #15801
    A trágár beszédet, és egy-egy ország válogatottjának szidását MELLŐZD a topikban!
  • Kit--Kat
    #15800
    Arról, hogy a sok bohóc még ezek után is azt mondta, az olaszok megvásárolták a meccset...
    És ők voltak a csalók, meg a mázlisták...
  • Jetdash
    #15799
    imádom a Francia focit :P
  • R9
    #15798
    :D :D
  • reaper4
    #15797
    kész :DDDD
  • Oziris666
    #15796
    de az olaszoknak utána kárpotolta a bíró nem?!Akkor meg míröl beszélünk!
  • fradista91
    #15795
    2006.07.01.Szombat:
    Brazília-Franciaország

    Helyszín: Frankfurt
    Nézőszám:
    Játékvezető: Luis Medina Cantalejo (spanyol)
    Asszisztensek: Victoriano Giraldez Carrasco, Pedro Medina Hernandez (spanyolok)
    Kommentátor: Léderer Ákos
    Szakkomentátor: Kovács Kálmán

    Brazília:1 Dida, 2 Cafú, 4 Juan, 3 Lúcio, 6 R. Carlos , 17 Gilberto Silva, 8 Kaká, 10 Ronaldinho, 11 Ze Roberto, 19 Juninho Pernambucano, 9 Ronaldo

    Franciaország: 16 Barthez, 19 Sagnol, 5 Gallas, 15 Thuram, 3 Abidal, 11 Ribery, 4 Vieira, 6 Makelele, 10 Zidane, 7 Malouda, 22 Henry
  • gabber_saviola
    #15794
    flesbekk remélem az olasz fikázást IS törölni fogod a topikba
  • Rage47
    #15793
    mennyibe kerül kb. egy jegy ára a meccsekre?
  • Kit--Kat
    #15792
    Régen döntetlen után még 1 meccset lejátszottak pánapra rá kieséses helyzeteknél.
    Amúgy érdekes, hogy felvannak háborodva a népek az angol kiéállításon, de az olasz kiállítás jogos volt Ausztrália ellen.
  • gabber_saviola
    #15791
    sajnálom az Angolokat :( ,de ilyen a foci, mert csak 1 nyerhet

  • R9
    #15790
    ez az edző egy szánalom
  • R9
    #15789
    nyomorék sz4r edző hogy fossa össze magát
  • The FlashBack
    #15788
    szpembe nemfért vóna el:|
    egyébként jóak:D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #15787










    Itt a többi :)
  • The FlashBack
    #15786
    kicsit meguntam ezt a nyolcéves témát:/
  • Kanál
    #15785
    Junit megint csatarkent jatszatja mint multkori meccsen behalok
  • zaki
    #15784
    Lol, nem kezd sem Adriano, sem Robinho, Ronaldo lesz az egyedüli ék, és Juninho Pernambucano került be...
  • tigeroo
    #15783
    azért vb negyeddöntőn nem így kellene viselkedni
  • Oziris666
    #15782
    Ha fociztál már életedben,akkor tudod h egy meccsen indulatossabb mindenki,és mindenki káromkodik és szid mindenkit!Ugyh jópár embert ki lehetne állitani!
  • tigeroo
    #15781
    nah megyek olvasni...aztán brazil - francia (csak szép meccs legyen könyörgöm..)
  • Oziris666
    #15780
    Ha rálöknek vkire jóhogy tökön taposod!Már rég le kellett volna fújni amikor össze vissza lökték!
  • The FlashBack
    #15779
    Srácok, ne essetek egymásnak
  • tigeroo
    #15778
    ha hülye akkor szóljon be nyugodtan, biztos ez volt az első meccse, soha életében nem halott még a piroslapról..
  • Kanál
    #15777
    hat remelem majd tokon taposnak teged is es ugyanezt fogod mondani, raadasul szovegelt bironak, meglokte ronaldot a szeme elott :P
  • Oziris666
    #15776
    De a bíró nem a fönököd és nem a tanárod!A magánéletedet egy meccsen zárd ki!Vonatkoztasson le!Hol érdekel h szidják anyámat!A nézök is szidják a bíró anyját,akkor azokat is állitsa ki vagy mi?
  • ricky
    #15775
    Milyen zenét játszanak a stadionokban a meccsek után? Mi a címe és az előadója???
  • tigeroo
    #15774
    teis lehordod a főnököd /tanárod az orra előtt?
  • REALista
    #15773
    A Portugálok nagyon nem érdemelték meg a továbbjutást!60 percig voltak emberelőnyben és nem tudtak gólt lőni sőt még nagy gólhelyzetekből is kevés volt!!!
  • The FlashBack
    #15772
    megelőztelek:-)
  • Oziris666
    #15771
    az egy hülyeség ha anyázod a bírot kiállit!Ez egy gyökér szabály!
    Nem játszótéren vannak,mindenki aztmond amit akar!Én ilyenért nem szívóznék!
  • juzosch
    #15770
    A látottak alapján nem volt jogos a kiállítás, de azt ne felejtsük el, hogy nem tudjuk, mit mondott rooney a bírónak. De holnap már okosabbak leszünk.
    Egyébként meg vicces, hogy egy 11est nem mernek befújni, de a pirosat(ami talán még többet számít) meg 2 kézzel szórják.

    Nem videobíró kell ide(bár egy automata góljelző jó lenne), hanem a szabályok kisebb reformja. A lest pl eltörölhetnék (régen nem is volt).
  • fradista91
    #15769
    Épp írni akartam :)