19716


Világbajnok: Olaszország

  • asfa
    #12041
    télleg nagyon jo meccs volt!de nem mondanám h a portugálok jobbak voltak!a hollandoknak több helyzetük volt csak nem tudták berugni!bár a portugálok berugták továbbmentk ilyen egyszerű! mind a két csapata rugdalta szépen egymást!gondoljunk egy megnem adott holland 11-esre mikor Robben mellébe beleszállt egy védő talppal és kifelé szabad volt! erről ennyit!remélem lesznek még ilyen jo meccsek!
  • GanXstaZoleeWrk
    #12040
    megőrült.. hat ezek se normalisak. :) de hogy minden vb-n a bírókkal van tele a média.. mint anno 4 éve a dél koreát toló bírók. De most ezek legalább már kiestek a p.csába :)
  • zaki
    #12039
    "Végüll is". Lol...
  • GanXstaZoleeWrk
    #12038
    egészségére! :) csak miatta szurkoltam hollandoknak, portugáloknak szintén C. ronaldo miatt, erre jól lerúgták hát vazz.

    Mind1 Forza Argentina remélem nekik nem lesz ilyen idióta öljük meg egymást meccsük.
  • fistin
    #12037
    azzzzta, ezek se tudnak számolni :DDDDDDD
  • fsgh
    #12036
    ÓÓ hát köszönöm
  • fistin
    #12035
    loller, ez már volt?
    pffffffffff
  • horpeti
    #12034
    örülök, hogy végre egy okos, logikus, matekzseni ember is beleírt a topikba!

    Egész máshogy fest már

    :PPPPP
  • horpeti
    #12033
    A legrosszabb ember Costinja volt (vagy hogy írják), eléggé elrontott mindent. Kár, h. Scolari nem cserélte le, de gondolom nem érezte ennyire gáznak, h. felálodozzon egy cserét. (C. Ronaldo miatt úgyis kellett egy kényszerű)
    Sajna nem jött be neki, kockáztatni kellett, mert 2 kényszerű csere elég gáz, ha pl. hosszabbítás is van a meccsen, és mindenki hulla.


    Decot sajnálom.

    Kár, h. a bíró ekkora gáz volt.

    Elérte azt, hogy bármelyik csapat is jusson tovább, annak esélye se legyen a jövőben az eltiltott játékosok miatt... ill. a leendő eltiltott játékosok miatt (mert mindenki sárgás).

    Szal GG...
  • fsgh
    #12032
    Te jó ég mennyi olyan ember van itt akinek a logikája és a Matematika tudása = a nulával....
    na mind1
    sztem a tegnapi meccs az eddigi legjobb meccs volt eddig a vb-n:) a botrányok ellenére...viszont ha ovábbjut Anglia elllen Portugália (és az Angolok ellen kapnak pár sárgát akkor gáz lesz az elődöntőben...)
  • horpeti
    #12031
    higgadt volt, mintha nem is ott lett volna... :)))

    Szerintem jól betépett előtte.. :P
  • GanXstaZoleeWrk
    #12030
    Abszolut igazad van, az hogy kinek mennyi sárga járt azt már nehéz megmondani, amikor többször bunyó közeli helyzet volt 3-4 lapot simán oszthatott volna +ba még.

    Scolari csere aztán mégse cseréjétől hányingerem lett, öszességében az egész meccs egy nagy szar volt a ki tud több sárgát beszedni és emberkedni/rugdosni/szándékos sérülést okozni/stb. a pályán műsornál jobban érdekelt volna a foci...

    1 higgadt ember volt sacc/kb Marco Van Basten. Játékosként is csíptem, itt sem csalódtam benne.

    A bírót meg kár szidni megnéztem volna más bíró egy ilyen meccsen mit csinált volna, a lapok jogosak voltak, ha mindenért amiért járt volna sárgát ad akkor a végén 22ből kb 10 ember lett volna pályán.
  • The FlashBack
    #12029
    lol, erre nem is figyeltem, főleg mikor deco-t b*szogatták a végén. Tényleg tök vigypri vót mindenki:D
  • The FlashBack
    #12028
    aha, kicsit érdekes kép:P:D
  • The FlashBack
    #12027
    nem vagyok portugál drukker, de nem csípem a hollandokat. Lehet, hogy ezért
  • The FlashBack
    #12026
    nem vetted észre, hogy végig oda fújt?:D
  • Shaman
    #12025
    elfogult vagy a Portugálok felé.

    mindkét csapat nyírta egymást...
  • The FlashBack
    #12024
    nem e mlékeszem, hogy írtam volna ilyen sort, amiben agyba főbe dícsérem a portugálok sportszerűségét.
    De azért nem érdemes egy lapon említeni a Portugálokat, és a Hollandokat.
  • The FlashBack
    #12023
    lol
    Jakuzával elvoltatok azt látom!
  • BEAST #12022
    jah , a portugálok teljesen sportszerűek voltak :D:D:D:D igaz ők kapták a szabadrugást amikor ők rugták le a hollandot a kapus orra elől :P mind a két csapat győzni akart és mind a két csapatnak voltak piszkos húzásaik , de a portugálok egy picit focizni is tudtak , kb ennyi volt a meccs :)
  • The FlashBack
    #12021
    így-így
  • The FlashBack
    #12020
    Deco volt épp jogtalan:-))
  • The FlashBack
    #12019
    te véletlenül nem a Private Gold-ot nézted?:D
  • The FlashBack
    #12018
    innen tovább mennek, de a negyeddöntőben már csomagolhatnak is:)
  • The FlashBack
    #12017
    Valóban ez volt a Legjobb meccs.
    Ami azt illeti én egy cseppet sem sajnálom a Hollandokat.
    Most megmutaták mijen is az igazi természetük. Nem rdekli őket semmi más, és a cél érdekében minden eszközt szentesítenek. Én a bíró helyében, ott fogtam volna meg a meccset egy piros lappal, amikor C. RTonaldo combjába szálltak. Ez amellet, hogy iszonyat sportszerűtlen belépő volt, szándékos is, és egyértelmű piros lappal kellett volna jutalmazni.
    Utána, amikor a Hollandok nem adták vissza a labdát: mit mutat? Megint a hollandók mocskos szemtelen sportszerűtlenségét tükrözi, emelett Deco egy kényszerű szabálytalansággal adta vissza a Hollandygereknek.
    A meccs vége felé, mikor a Portugálok jötek volna szabadrúgással, Deco-tól elakarták venni a lasztit és a derekánál fogva visszahúzta. mit tükröz? Megint csak a hollandok ocsmány természetét. Egyértelmű piroslap lett volna.
    Emelett, (ha a játékosok nem is) a bíró mindent megtett, hogy a Hollandok nyerjenek, éppúgy, mint az Hollandia - Elefántcsontpart meccsen, csakhogy, most hál'istennek nem jött össze neki, és a FIFA és kétszer meggondolja mijen bírókat fog alakalmazni meccsen.
    A Portugáloknál csak az első kiállítás volt jogos, mert ugyan deco is két sárágát kapott, de a második teljesen jogtalan volt. Ennyit érnek a Hollandok, és ezt tegnap este a Portugálok is bebizonyították nekünk
  • ERykk
    #12016
    Ritkán nézek focit, de ez jóü meccs volt
  • Iori
    #12015
    Ronaldinho pályán kívül :)
  • iko
    #12014
    azért nem volt szép dolog megríkatni szegény C.Ronaldo-t csúnya, csúnyaaa Hollandok
  • Kalózkapitány
    #12013

    itt meg lehet nézni a meccs összefoglalóját.
  • Gabe18
    #12012
    A Hollandok ugyan mitől lettek volna jobbak?Volt jó 10-12 percük a 2. félidó elején,akkor benne volt hogy gólt lőnek,de aztán amikor tőlük is kiállitottak akkor végük lett.Utánna már az újabb emberelőnyel se tudtak mit kezdeni.Lehet hogy a Portugál szinészválogatott,de a Hollandok a labda visza nem adásával az ápolás után,a sportszerütlenségi díjat biztos elvitték.
    De a Holland edző is benne van a vereségben.Amikor újra előnybe kerültek,behoz egy magas embert,utánna mást se csináltak csak 40-50 méterről felivelték az meg lefejelte.Hát ezzel aztán sehogy nem jött ki az emberelőny,mert még ha el is fejelte a Holland,a tömörülő portugálok azonnal eltakaritották a labdát.Igazából nem is volt a hajrában Holland helyzet.A Bozsik mondta jól a meccs után,laposan kellett volna járatni inkább a labdát...
  • BEAST #12011
    nincs kedvenc csapatom mert különösebben focirajongó sem vagyok , a vb-ket nézem , kb ennyi , különösebben nem zavar hogy egyik csapat felé sem húzok
  • grizzly21
    #12010
    az meg milyen már, hogy nincs kedvenc csapatod..na ne nevetess már:)
  • BEAST #12009
  • BEAST #12008
    egyiknek sem , különösebben nem érdekel melyik ország játszik csak jó legyen , de az idei VB-n a "kis" afrikai csapatoknak drukkoltam :p
  • React
    #12007
    mindkét cspat gyenge volt? :) te nem vagy komplett :D
  • grizzly21
    #12006
    ugyanmár..na mondjad te kinek szurkolsz? hadd lehessen fikázni azokat is:D
  • BEAST #12005
    lol ti melyik meccset néztétek , mind a 2 csapat gyenge volt , igaz szépen lerugdalták egymást a pályáról
  • grizzly21
    #12004
    szinészválogatott:DDD
    az mekkora volt, amikor Figo véletlenül surolta az egyik holland homlokát, aztán az gondolkozott, körbenézett megnézte hol a biro, majd a fejéhez kapott és összeesett:DDD
    meg azért jonéhányszor feldobták magukat a hollandok a 16oson belül..
  • grizzly21
    #12003
    pontosan néztem, és kb 10 percig nem ment a játék, ebből a fele a hollandok hibája volt.
    Kaptatok 6 perc hosszabítást, és különben is, a focit gólra játszák, miért nem sikerült egyet sem lőni?
  • lazadio
    #12002
    Gyengébbek voltak a Hollandok? Ember! Te melyik meccset nézted?
    A portugálok elcsaltak a 90 percből 40-et... színészválogatott.
    Remélem az angolok hazaküldik végre őket.