19716


Világbajnok: Olaszország

  • Ma2ska
    #14916
    A németek nem érdemtelenül jutottak tovább, a biró talán mezőnyben kicsit segitett nekik, hazai pályába belefér. Ez az argentin csapat nem tetszik. Sokkal jobb játékosaik vannak, akik nem játszottak, illetve Pekerman rosszul cserélt, rossz összeállitásban játszatja csapatát, ezért sem tudták azt a technikás, rövid, lapos, sokpasszos játékukat hozni. Crespo lealibizte a meccset. Le kellene mondania Pekermannak ez után. A németek amit tudnak, hozták, daráltak, ez elég volt a 11 esekhez, amit az Argentinok megint csak dekoncentráltan "tudtak le".
  • Bandew
    #14915
    Felesleges a múltról vitatkozni.

    Hajrá Ukrajna!
  • jbal
    #14914
    jóvan na.ne történelemezzetek már:D
  • fsgh
    #14913
    hát bazzz én csak annyit írtam hogy HAJRÁ OLASZOK erre Te márs nekem ugrottál hogy röhej...:/
  • grizzly21
    #14912
    az olaszok amugy sem olyan erősek hogy megverjék a németekt-bár ne lenne igazam
    És még erre utoljára visszatérve: nem mondhat nemet, kb 3 töritanártól hallottam kül formában a történetet, mind3 azt hangsulyozta hogy ott már nem lehetett semmit se csinálni, szerinted mit ért volna a magyar hadsereg, ami 100 évvel volt lemaradva, a világ összes országa ellen kb? semmit
    off vége
  • NeoMaN
    #14911
    Gondoltam.
    :)
  • jbal
    #14910
    ááá 101 üzenet.mi volt itt vki röviden?:D
  • fradista91
    #14909
    A butaság szerintem az ahogyan te gondolkodsz... A kormány mondhat igenis nemet, lásd Törökország sem fogadta el a békeszerződés feltételeit harcoltak tovább! Sajnos akkor azok emberek (kormány tagjai) nem voltak képesek életüket áldozni az országért....Miért nem volt a Németeknél Fair-play? nem értelek de hagyjuk a témát... ON: Hajrá Ukránok az este ki kéne valahogyan "lökni" az Olaszokat :)
  • reaper4
    #14908
    természetesen biztos h tévedsz :)
  • Kandurex
    #14907
    Sport, játék, labdarúgás... mi köze ennek Trianonhoz? Mert bár nekem is áll a szőr a hátamon, ha meghallom 1920' -as történelmi gazsságot, ettől függetlenül ketté tudom, és akarom választani!

    Szóljon ez a topik a fociról. Aminek a szerves része a szurkolás is, ha ugyan elhangzik, egy - egy "macskazabáló" kijelentés, attól szvsz még nem kell a plafonon lógni!
  • France men
    #14906
    Grat Deutschland!! Az elsőfélidőben elaludtam de aztán a második félidő az vetekedett a Portugal - Hollandal! A tippem nem jött be de a lényeg hogy nyertek a németek ;)
  • grizzly21
    #14905
    igen, de akkor még egy kis off részemről is, hogy a butaságaidat ne sokan olvassák el:
    az a kormány direkt arra alakult meg, az egyetlen feladata az volt, hogy aláirják, mást nem tehettek, akkora volt a kényszer. ennyi, nem volt ott buta senki.
    Lehet hogy a kormány sikert akart de a sport legyen fair play. a németeknél sosem volt az
  • fradista91
    #14904
    Berni "csoda" tudod melyik időkben volt? Azt is a politika tette nem a nép! A porig rombolt Berlin után kellett valami siker, és a kormány elintézte! De ez már tényleg politika. Ja, és Franciaországban amikor aláírták a szerződést megint csak a kormányunk volt a hülye... De ez már nagyon-nagyon OFF.
  • Gabe18
    #14903
    Jó az a te véleményed,nincs azzal semmi baj,csak a tanácsaidtól kimélj meg.
  • NeoMaN
    #14902
    Bárkinek lehet szurkolni és teljesen érthető.
    De amikor valaki ilyeneket ír, hogy: "mi", az egyszerűen szánalmas és buta.
    Szerintem.
    Természetesen lehet, hogy tévedek és neketek van igazatok.
  • grizzly21
    #14901
    Egyébként hamár a németekről van szó: halkan megemlítem, hogy aki egy kicsit magyarnak érzi magát, az elvből nem szurkol a németeknek a berni "csoda" miatt. (de ugyanezt mondhatnám trianon és franciaország párhuzamára, de az már politika)
  • grizzly21
    #14900
    sokan csinálják..semmi baj nincs azzal, magukénak érzik a csapatot, van ilyen
  • NeoMaN
    #14899
    Hát, sztem egyértelműen beteg.
    :)
  • fsgh
    #14898
    te vagy egy röhej....nem mind1 kinek szurkolok?? "egy-egy ország válogatottjának szidását MELLŐZD a topikban!" ezt miért olyan nehéz felfogni???
  • grizzly21
    #14897
    fura egyébként hogy ki szurkol a németeknek, én bevallom őszintén ismerek néhány német drukkert, de egyik sem meggyőződésből szurkol, csakmert pl nagybácsi német vagy ilyesmi. Egy ilyen csapatot nem is lehet szeretni, pl az a Schweinsteiger..hogy néz az ki?
    Azért azt sajnáltam hogy nemcsak a bíro, de a Hajdu B is a németeknek szurkolt...kicsit fura, ő azért objektiv szokott lenni...
  • NeoMaN
    #14896
    Az a beteg sztem, aki többesszám első személyben beszél egy külföldi csapatról.
  • Gabe18
    #14895
    Mit,hogy a Német válogatottnak szurkolok 86-os vesztes VB döntő óta?Mert azt tudják.
    Amugy ha megnézed a különbözű csapatok topikjait gyakran irnak többes szám első személyben az adott csapatról.
    Az mind hülye?
  • chalezlopez
    #14894
    Arcból vegyél vissza... KÖSZI!!
  • grizzly21
    #14893
    azért az hihetetlen, hogy aki nem a németeknek szurkol az már beteg. El kéne fogadni más véleményét
  • grizzly21
    #14892
    vagy nem
  • NeoMaN
    #14891
    Dokinál a helyed.
  • markastor
    #14890
    Na, valakit kilöktem. Bocs attól.
  • chalezlopez
    #14889
    hát elnézést én meg azt mondom, hogy sajna kikaptunk, és össze vagyok törve... lehet fanatikus vagyok ÉS AKKOR MI VAN???
  • markastor
    #14888
    Annak, aki szerkeszti a bannert: a tizenegyesek végeredménye nem 5-4, hanem 4-2 lett.
  • NeoMaN
    #14887
    :)))))))))
    Szüleid tudják?
  • Kanál
    #14886
    en is, de nem fog bejonni :(
  • NeoMaN
    #14885
    :)
    meglátjuk
  • React
    #14884
    Na ennek én is nagyon tudnék örülni!
  • fradista91
    #14883
    Szerintem majd a Németek megbosszúlják a 4 évvel ezelöttit.
  • Gabe18
    #14882
    Majd én irányitom a dolgaimat jó?Hogy te mit utálsz az a te dolgod.
  • FtranX
    #14881
    Remélem Németország-Brazilia döntő lesz és brazilok úgy elkalapálják őket, hogy sírva jönnek le a pályáról!
  • React
    #14880
    :))))))
  • Oziris666
    #14879
    Ha fanatikus lenne,nem otthon ülne a gép elött:)
  • The FlashBack
    #14878
    Hallod, ez az első teli találatosom:-)
  • The FlashBack
    #14877
    Látoed, elég egy jó meccs, és áris a fellegekben a topik:-)