7
Avagy mindent a DVD másolásról
  • cyrus #7
    www.doom9.hu
  • joebacsi
    #6
    Nézd meg a fórumot is, ott is vannak leírások. Egyébként mindegyik kérdésedre van 1 cikk az oldalon/forumban.
  • ALCATELGOD
    #5
    Háááát!!! Nem nagyon!!! Van benne vagy 2 cikk, ami új volt nekem a többit már egy jó pár éve ismerem, meg az oldal Deignja sem a legjobb (Átláthatatlan) DE azért köszi!!!
  • joebacsi
    #4
    itt is mindent megtalálsz a témával kapcsolatban:
    http://free.x3.hu/macsman/
  • ALCATELGOD
    #3
    Köszi :-)
  • Roll
    #2
    Már van ilyen topik, ahol minden kérdésedre megtalálod a választ: hardware fórum / dvd írás
  • ALCATELGOD
    #1
    Van egy pár gondom:

    1. Milyen programmal lehetne a DVD9-et DVD5-e másolni (persze, hogy megmaradjon minden)
    A DVDXCOPY szóba sem jöhet, talán a DVDFab de még nem találltam, hozzá egy értelmes
    leírást.

    2. A DVDSrink-el ugyen nem lehet 2DVD-re menteni?


    3. AVI-ból DVD-re miként lehet jó minőségű videót készíteni? Ezalat azt értem, hogy
    a legtöbb program nem használja ki a DVD méretét és egy normál filmnél nem 3-4 GB-ot
    csak 2,8GB készit és így elég kockás lessz a film, van egy progim a TMPGENC ami kihasznállja a FULL méretet, de egy gond van vele m2v formátumba ment, amit nem tudum mivel lehet átkonvertálni *.VOB-á, ha valaki tudja akkor feltétlenül írja meg!


    4. Animált menüket melyik programmal lehet készíteni (olyat mint a Gyári filmeknél van)


    Egyenlőre ennyi, itt is lehet kérdezni (akár tőlem is, elég rég benne vagyok a témában)