938
Mit hogyan tegyek benne?
  • akyyy
    #1
    Nem tuggya valaki, hogy adatkábel nélkül hogyan jutassak erre a telóra mp3-at?
  • Taranov
    #2
    Infrán vagy bluetooth-on vagy a Mobiltelefonok topikon keresztül. Ja és kár, hogy csupa tudatlan sügér vesz ilyen telefont, pedig elvileg business class lenne.
  • akyyy
    #3
    Nincs a gépbe beépítve egyik se, mit tegyek?
  • Taranov
    #4
    Vegyél hozzá infra vagy bluetooth adaptert vagy adatkábelt. Ilyen hülyéket ne kérdezz már!
    Az adatkábel eredeti 10k, utángyártott jóval olcsóbb. Infra olyan 5k körül lehet, ha nem találsz olcsóbban, bluetooth meg talán kicsit több.
  • traXion
    #5
    A szabvány Nokia adaptert ajánlom.

    Nekem blútúsz van de az nem az igazi... Lehet használni rendesen, de káccos. :)
  • akyyy
    #6
    Jó-jó fogok venni adatkábelt, de gondoltam, valamire kéne ezt a sok cuccost benne használni. És hátha lehet pl. zenét valahogyan rájuttatni...
  • Taranov
    #7
    Lehet is használni. Az infrát arra, hogy infra kapcsolaton keresztül csatlakoztasd valamilyen eszközhöz (laptop, másik telefon, pda stb.), a bluetooth ugyanerre csak az rádiós kapcsolat, nem kell egyik eszköznek sem rálátás a másikra.
  • akyyy
    #8
    Nokia 6230 -as telefonba vettem DKU-2 -es USB adatkábelt, most van itt előttem, és az elején vagyok, a gép felismerte, de ilelsztő program kell. le is jött a nokia honlapjáról (bár a Nokia CD-n is rajta van) egy Nokia_Con_Cable_Driver_136_1_hun.exe nevű telepítőt, elindítom és egy hibaüzenetet kiír: Először telepítenie kell az 1-ös csomagot! :S:S ??? mívan mít? segítsetek. most ez mire gondol, windos service pack 1 es csomagra? vagy valami ilesztő kéne még hozzá? help plz minnél hamarabb!!!!!!!!!
  • akyyy
    #9
    Helyesírásért bocsesz...
  • akyyy
    #10
    Itt egy kép is amit kiír!
  • Buddhha
    #11
    Szerintem sanszosan az Sp1-re gondol... ha még nem oldottad meg, akkor inkább Sp2-t tegyél rá...
  • akyyy
    #12
    de, azóta megoldottam és vígan USBzek jejeje :D azért köszi
  • fifi
    #13
    Na ha minden jól megy holnap veszek egy ilyen telefont. Ha USB adatkábelt veszek hozzá az elég lesz ugye? Minden más rajta van a PC Suite cd-n... ?
  • akyyy
    #14
    igen, max még neten kel keresgélni...

    De kifejezetten ajánlom ezt az oldalt
  • fifi
    #15
    Ismerem, köszi. Láttam is hogy írkáltál a fórumba :)
  • akyyy
    #16
  • fifi
    #17
    Megvan! Elsőnek kérdezném/users manualt majd melóban délután elolvasom/ hogy alap kijelzőnél a T-Zones parancsot hogyan kéne eltűntetni? Mert zvar...De eddig nagyon tetszik a készülék! :)
  • akyyy
    #18
    nemtom nekem nem tmobilos hálaégnek
  • fifi
    #19
    na ez megoldva

    átfutottam a könyvet hozzá... az full nem egyértelmű melyik cucc van a memkártyán melyik a telefonmem.-ben. Erre eddig nem sikerül rájönnöm. Vagy maga a Galéria a 32megás kártya?
  • Zolcsi01
    #20
    Ha bemész a gallériába találsz egy kártya jelü könyvtárat. na ami abban van az a memória kártya ami többi könyvtár van a gallériában az a telefoné.
  • The Sims 2 fan
    #21
    Szerintetek mi jó annyira ebben a telefonban, hogy mindenki azt mondja zsír telefon????
  • akyyy
    #22
    van benne sims
  • Zolcsi01
    #23
    Szerintem is zsír telefon. Azért jó mert mindent tud ami csak kell!
  • The Sims 2 fan
    #24
    azt hallottam függetlenül 70 kiló és akko mennyi kártyásan?
  • fifi
    #25
    sztem úgy nincs, bár ez nem 100%

    nekem most ingyen volt...havi 4000vhányszáz+ előfizu.

    Trémobil
  • The Sims 2 fan
    #26
    Hát még jó hogy ingyen volt de te akkor részletre vetted.Részletre nem éri meg mert úgy többe kerül mintha egyszerre kipengetnéd
  • fifi
    #27
    nem igaz
  • fifi
    #28
    létezik olyan app. amivel txt, vagy doc állományokat tudok megnyitni a telefonon?
  • NeOhu
    #29
    Hi. Lenne egy két kérdésem a telóval kapcsolatban.
    Feltettem rá filmeket, de nemtudom teljes képernyőre kirakni, lehetséges ez? És a filmebe bele lehet tekerni?
  • fifi
    #30
    Vki írja már le pontosan a java alkalmazás telepítés lépéseit, mert a tököm tele van...
    nekem ez új mert eddig a jó öreg 7110-el brékeltem... :)
  • sohrking
    #31
    Hi
    Most szereztem egy 6220-ast. Tudom.. ez a 6230-a oldala, de 20-as oldalt nem találtam. SEGÍTSÉG KELLENE. Infrán töltöttem fel 1 rakat játékot. Működnek is, csak 1 gondom van. Az alkalmazások közé rakta fel, és nem tudom a játékok közé pakolni őket. Ezt vajon hogyan, milyen programmal, vagy mivel lehet átrakni. Ha valaki tudja.. írja le plz.
    Kösz
  • fifi
    #32
    szvsz sehogy...
    itt_kérdezd
  • antgecc
    #33
    Hi!

    Tud valaki olyan helyet, ahonnan tudnék letölteni a telefonra angol-magyar vagy magyar-angol szótárat?

    Vagy van egyáltalán ilyen?
  • Zolcsi01
    #34
    Függetlenül 84999-ért van az Elektropontban.
  • The Sims 2 fan
    #35
    Adatkábelekből is gondolom van több fajta ehez a mobilhoz milyet ajánlanátok
  • akyyy
    #36
    nincs több fajta, DKU van, , tipustól függő, 2 illetve 5.
    azon belül, gyári 7e, vagy bolti 2-3 ezerért...
  • The Sims 2 fan
    #37
    Nekem 6230-am van ahoz DKU 2 vagy DKU 5 kell?(Egyébként mi a különbség a kettő között?

    Az utángyártott rosszabb minőségű/élettartamú mint a gyári?
  • akyyy
    #38
    Dku-2.

    nemtom, nekem nem gyári van, és nekem ez is simán jó..
    lehet a gyárihoz mellékelik a cd-t is
  • The Sims 2 fan
    #39
    Melyik a gyorsabb az infra kapcs. vagy kábelen átvinni az adatokat vagy a bluetooth a leggyorsabb.Gondolom árban a bluetooth csaplakozó a legdrágább.
  • fifi
    #40
    infra a leglassúb
    bluetooth gyorsabb
    kábel leggyorsabb

    nekem a bt nagyon kényelmes én maradok annál... :)