938
Mit hogyan tegyek benne?
  • MR ME
    #938
    nemtom nekem vhogy nem tűnt fel, csak h szebb a képe
    mondjuk egyszerre a 2 soha nem volt a kezemben
  • DJ RX7
    #937
    én mikor először kezembe vettem az i-t már akkor feltűnt, hogy nagyobb.
  • MR ME
    #936
    hmm tényleg nagyobb, bár eléggé elenyésző a különbség :)
  • DJ RX7
    #935
    [IMG][/IMG]
  • DJ RX7
    #934
    jobb oldanon az i bal oldalon a sima. ügy lezárva
    ja amúgy mai nap megfingott a 6230 nem akar bekapcsolni. valami ötlet?
  • DJ RX7
    #933
    akkor majd holnap lefotózom. :D
  • akyyy
    #932
    Szegény 6230-esemnek a hátsó fedelén a kamera "borítója"kezd lejönni. de hát hány éves is szegény:)

    viszont megkapom tesómtól a 6230i-t.
  • MR ME
    #931
    #923...
    volt mind2-m, szal tapasztalatból tudom h nem nagyobb a kijelzője...
  • DJ RX7
    #930
    nagyobb a kijelzője :)
  • DjPremier
    #929
    A telefon biztonsági kodját.
  • akyyy
    #928
    a memóriakártyáét? vagy pinkód?
  • DjPremier
    #927
    Sziasztok.Öcsémnek van egy Nokia 6230-as teloja és nem tudni miért nem fogadja el a biztonsági kodot,nem változtatta meg.Van rá valami mod,hogy lenulázza? Köszi
  • ypes78
    #926
    Sziasztok!
    Lenne egy nagy kérdésem. Van egy Nokia 6230-am és van benne egy 512 Mb-os MMC memóriakártya. Bluetooth-on teszek rá zenét de csak max 160-180 Mb között engedi. Utána nem tudok felrakni rá több zenét. Tudjátok ez miért van? Ha valaki tud segíteni kérem írjon, mert már nagyon tanácstalan vagyok. Úgy tudom elvileg 512 Mb-os kártya még kompatibilis vele. A kártyát is megformáztam már.
    [email protected]
  • Tompie
    #925
    A lényeg, hogy meg van amire kíváncsi voltam :)
  • MR ME
    #924
    ill mi is megválaszoltuk neked, csak nem értetted :)
  • Tompie
    #923
    hehe most találtam egy oldalon
    6230i: 208 x 208 képpont, 27 x 27 mm
    6230 : 128 x 128 képpont, 27 x 27 mm
    Szóval mind a kettő 27 x 27 mm, szóval fizikai mérete ugyan az. :)
    Na mindegy megválaszoltam magamnak azt amire kíváncsi voltam :)
  • Tompie
    #922
    de az egyik 128*128 pixel a másik meg 208*208 pixel.
  • MR ME
    #921
    nem nagyobb a kijelzője, csak a felbontása nagyobb :)
  • Tompie
    #920
    Nem a gombsorra gondoltam az külön cserélhető, és nekem is i-s gombsor van. A kijelzője meg a simának 128*128 az i-snek meg 208*208. Ezért érdekel hogy ennyi különbség nagyon feltűnő-e és látható-e körbe keret?
  • akyyy
    #919
    egyforma a kijelzője, illik rá, sőt jbb is mert középen a gombon ott az a szar:D

    a megjelenítendő szinekben nagyobb, de ez méretben nem nagyobb. 128*128 mindkettő asszem.
  • Tompie
    #918
    Azt akarom kérdezni, hogy hol lehet kapni sima (nem i-shez) Nokia 6230-ashoz
    (ezüst színű) elő/hátlapot? Ugye azért sima 6230ashoz való érdekel mert az i-snek nagyobb a kijelzője. Vagy esetleg aki próbálta már a simára rátenni az i-s előlapját, a kijelzőnél körbe átlátszik a telefon ? ugye a nagyobb előlap kijelző miatt?
  • akyyy
    #917
    adatkábellel és pc suite programmal (elvileg adták hozzá de ha nem nokia honlapjáról letötlhető.

    ha nincs kábeled hozzá, akkor meg wap előfizetés, feltöltöd egy tárhelyre a játékodat, és letöltöd a mobilról, elvileg telepti és a játékok közt lezs, de lehet ez igy nem pontos leírás vagy nem is működik.
    de szerintem lentebb már leírtam, hogyan lehet mobilról telepíteni, letölteni j átékot.
  • Roli010
    #916
    Hello

    van egy NOKIA 6230 telefonom (ilyen


    Letöltöttem hozzá (kifejezetten Nokia 6230 games) van benne vagy 40 játék (jar fájl ba)

    nah éshogy Hogytom rátenni hogy Menjen??


    mert Átküldöm Bluetooth on de akkor a Memória kártyára rakja és ott megnyitom azt irja ki Ezt a fájl tipust nem támogatja
    De az ALkalmazások Játék Játék lista menübe meg van 3 gyári játék az meg megy.
  • akyyy
    #915
    nem kell nekem tiszta hangzás, csupán a kényelem miatt, meg ne baszogasson a rendőr:D
  • DJ RX7
    #914
    érdemesebb drágábbat venni ha a tiszta hangzásra törekedsz, mert ezek az 5000-6000 Ft körüli cuccoknak hatalmas az alapzaja.
  • DJ RX7
    #913
    http://www.nokiaprogramok.hu/
  • akyyy
    #912
    Tud valaki sima 6230-ashoz bluetooth-os headset-et? telefonálásra, vezeték nélküli, autóvezetéshez kellene.
  • Immigrants
    #911
    Csá olyan kérdésem lenne hogy honnan tuzdok letölteni rá alkalmazásokat és hogy kell ezeket a telóra tenni?Kössz előre is
  • MR ME
    #910
    énis ezzel szenvedtem tegnap, úgy sikerült megoldani h kilőni teljesen a pcsuite-ot, majd telót a gépre csatlakoztatni, az adattárolási módra a telón mégse, utána visszakapcs a progit és jó is lett
  • Rimoczi10
    #909
    Adattárolási mód van csak de a PC Siut így sem ismeri fel! Minden usbbe bedugtam de egyiknél sem jó! (hangot ad ki, gép felismeri a sajátgépben ott van a cserélhető lemez ikon) de a pcsuit nem ismeri fel!!!!!!!!!
  • akyyy
    #908
    dugd be másik usb portba. és figyeld a gépet, ha hallasz valami hangot amikor csatlakozva lett akkor stimm. de lehet a teló írt ki valamit!

    asszem adatkapcsolatimódba kell hogy legyen.
  • Rimoczi10
    #907
    Nem működik!!!!!!!!!!!! Pc suithoz nem tudom csatlaoztatni a nokia honlapon pedig csak a pc suit 7.0 van fent más program nincs. Valaki mondja már el az elejétől lépésről lépésre h mit kell csinálni hogy működjön ez a s*%r. Thx
  • akyyy
    #906
    dukd másik usbbe:D
  • Rimoczi10
    #905
    Az már megvan h felismeri a gép, de PC Suit nem nem találja és így nem tudom párosítani vele.
  • utgyuru
    #904
    hát nem tudom, de ha esetleg ilyen helyzet lenne, akkor jobban jár vele.
  • akyyy
    #903
    kábellel is ugyanolyan jól megy, és honna veszed hogy van neki memoriakártyája?
  • utgyuru
    #902
    nekem is felismerte driver nélkül. De ha médiát akarsz tenni rá (zene, kép), akkor egyszerűbb ha veszel pár ezer forintért egy kártyaolvasüt, és közvetlenül a kártyára teszed, sokkal gyorsabb.
  • akyyy
    #901
    tölsd le régebbi pc suitot, vagy a mobymb, bár ehez is kell driver, amit szintén a nokia honlaon találsz.

    de 6230i,hez nem is kell semmi, bedugod, és a win felismeri usb-n keresztül.
  • Rimoczi10
    #900
    Hi all! Segítségre lenne szükségem. Tegnap vettem a nokia 6230i mobilomhoz egy adatkábelt és nem találok hozzá illesztőprogramot. Nem tudom h DKU2-es v. DKU5-ös, mert a dobozára az van írva h "DKU-2 utódja". A nokia.hu-ról letöltöttem a PC Suite 7.0-t, de nem tudom felrakni, mert a telepítés megáll 24%-nál. Szóval honnan tudnék leszedni illesztőprogramot? Előre is köszi a segítséget!
  • fenyojoe
    #899
    Nincsmit