84
Pótvizsga?
  • Guest
    #44
    #41: "...az általános iskolába meghúznak az azért van, mert a szüleid nem tudnak eléggé rábírni a tanulásra, vagy köcsög a tanár, vagy nem tudják a tanárok érdekessé tenni az anyagot..."

    Aha, szóval mindenki más hibás, csak te nem...
  • [Walaki]D`Lair
    #43
    igen, de ha tanulsz mint állat és elbaszol x évet az életedből, mert elmész egyetemre mert nemtod mit akarsz az élettől és utána ott állsz ugyanúgy, csak 5 évvel öregebben...

    másrészt nem az egyetem miatt fogsz boldogulni az életben...;)
  • ThePartyFace
    #42
    Tehat mindenki hulye, es kibasznak Veled.
    Ismeros...regebben en is igy alltam hozza, de rajottem: ha az eletben nem teszel erofesziteseket, akkor nem jutsz elobbre, es senki leszel...
  • Taranov
    #41
    Így van, mivel egyetemre nem kötelező menni, ha odamész ott tanulni kell, de az általános iskolába meghúznak az azért van, mert a szüleid nem tudnak eléggé rábírni a tanulásra, vagy köcsög a tanár, vagy nem tudják a tanárok érdekessé tenni az anyagot.
  • Taranov
    #40
    Mi a fasznak tanulni? Szart se érdekel, amit az általános iskolában a számoláson és az olvasás/írás/nyelvtanon kívül tanítanak, az internet legalább érdekes, és lehet értelmes dolgokat is csinálni rajta ellentétben a hülye függvényekkel, amiket azért kell megtanulni, hogy ne bukj meg, hogy legyen később érettségid, és mehess főiskolára. Csak az iskoláért tanulsz lásd már be, hiába nyomod a tanárok dumáját, miszerint tanulni kell. Ha nem tanulsz, lehetsz kőműves és legalább boldog leszel meg gazdag.
  • ThePartyFace
    #39
    Felevkor megvolt a 3-as atlagom mindenbol, de evvegen lila gozom nem volt az utolso matek anyagreszbol, ezert elhuztak:(
    2,5-re!! Hja...a matektanarom egyben az igazgato is.
  • PResident Evil
    #38
    NEM húztak...

    :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • PResident Evil
    #37
    jáá énis :)
  • ricsi1
    #36
    nem néztem le...
    nekem is volt tanár akit utáltam,a kémiát is,de azér meg nem buktam...jah,ő is utált engem
  • Davidus
    #35
    :D
  • Bandew
    #34
    Általánosban én sem, de középsuliban csak másodikban nem húztak félévkor.
  • BADE
    #33
    :)
    Most végeztem el a gimit.
  • PResident Evil
    #32
    nem kell szégyelni... itt ugysem ismernek :)))
  • BADE
    #31
    Ha véletlen megbuktam volna,akkor sem írtam volna ki ide.
    Általános Iskolában nem lehet megbukni!Vagy iszonyat balfasznak kell lennie valakinek,hogy ezt elérje.
  • hen-tes
    #30
    na ja ;)
    idén meg még jobban belehúzok szal kirásák
  • Taptarap
    #29
    hát te is elég gáz vagy!!
    Ált.iskolában ha megbukik a gyerek az "csak" a tanár vagy a szülei hibája. Egy 12 éves ,hogy fogná fel szellemileg azt hogy a jövöjérők van szó? Mint irtad is ott még akkor is átmegy a gyerek ha nem tanul/ezt én is igy gondolom/ ebből is az következik, hogy igen csak a tanárokon múlik a dolog.
    Szvsz éppen egyetemen bukni gáz mert ott már igencsak tisztában van vele az ember, hogy ezt magáért teszi és ha anyira nem képes, hogy 1 évben 2* nagyon tanuljon az meg is érdemli.
  • COFair
    #28
    Ez gáz ba**eg! Hogy lehet ált suliban megbukni? Ott még a leghülyébb gyerek is átmegy, még ha nem is tanul.. Nemtom az ilyen emberek mit várnak, meg egyáltalán mit is akarnak kezdeni magukkal, mert hogy az egyetemet/fősulit jobb lesz ha elfelejtik..
    "Nyolcadikban már senki sem szeret tanulni." .. akkor ne tanulj bazmeg! Az ilyen gyereket nemtom miért engedik a szülei egyáltalán internet közelébe, én úgy vágnám szájon hogy csak nézne egy hétig maga elé, küldeném tanulni!
    Nekem 12 év alatt soha nem volt bukásom se félévkor sem az év végén, egyszer-egyszer becsúszott egy 2es, de nagyon ritkán. Aztán jött az egyetem, de hát az egy más világ persze, ott még azt is elhú**ák aki tanul mint az állat, mert hogy 200-ból csak 80-an mehetnek át a harmadik félévre.. Az a baj hogy a rossz oldalon vagyok, de hát istenem. Egyetemen bukni legalább NEM GÁZ!
    Na mind1!
    Tanulni kell és kész!
  • Davidus
    #27
    Nyolcadikban már senki sem szeret tanulni. Félévkor amiből nem buktattak abból kettes voltam;) Még rajzból is megvágtak:D
  • PResident Evil
    #26
    az nem semmi... nekem tiszta a palettám, 8 + 4 év alatt egyszer sem buktam meg semmiből félévkor sem... az más hogy 2es voltam
  • Bandew
    #25
    AZ érettségi topicban. :-D
    Amúgy egyik osztársam 7-ből bukott, de "csak" 6-ot tudott kijavítani szegény. Most nagyban készül.
  • PResident Evil
    #24
    az munka :DD emléxem mennyit paráztunk vmeik topicban :D
  • Amse
    #23
    Haver tavaly is meg idén is megbukott matekból.Tavaly nem jött össze neki.Remélem most átmegy.Szorítok neked is Evil!
  • nemcsakfeel
    #22
    elég gáz.
  • Bandew
    #21
    Ez 75%-ban tanárfüggő, szal nem kéne ezért lenézni senkit.
  • Bandee1987
    #20
    Hát én nem pótvizsgázom, hanem nyelvvizsgázom a BME-n, de az se leányálom így augusztus végén...
  • ricsi1
    #19
    gratulálok,7-ben bukni
  • Sephi
    #18
    Em 7-edikben buktam kemiabol. Elmentem nagyon valami felkeszitore es egy het allat megtanultam mindent. 5-os let :)
  • Taranov
    #17
    igy van. Nagyon csúnya állatfaj.
  • Taranov
    #16
    Rossz az egész suli :)
    Egyébként engem is majdnem meghúztak, de végülis nem. A geciek.
  • DePreSsZYo
    #15
    szerintem ez bőven elég ;>
  • hen-tes
    #14
    két osztársam matek, oszt ennyit tok a pótvizsgáról, háhl isten ;)
  • Bandew
    #13
    Én is 3-ból buktam félévkor (érettségi előtt), de azért meglett minden.
  • tehen_m
    #12
    A tanárok 90%-a egy fas* **** **** ********...
    És még élvezik is....
  • DePreSsZYo
    #11
    Tanárok :DDDDD
  • cSuwwi
    #10
    Szép is az ha egy tanár ilyen őszinte...
  • DePreSsZYo
    #9
    Haveromat azért engedték át 8.-ban mert a tanárok nem akarták mégegy évig látni a hülye fejét :D ezt megis mondták neki :DD
  • Evil-power
    #8
    pótvázsga=pótvizsga [idiota]
  • Evil-power
    #7
    Jó neked. :) Én németből megszívtam. Volt valamelyikőtök pótvázsgán már? Én hírből is alig hallottam róla..
  • DePreSsZYo
    #6
  • BlackWolf
    #5
    hat jah en felevbol 2bol buktam nem dicsoseg de igy jott ossze de ev vegere meghuztam magam nemlogtam anit es meglett mindenbol halistennek!!