79
ROMA VICTOR (aka Gladius Online)
  • Yossarian
    #79
    Jelentkeztem tesztelni, akkor válaszra sem méltattak. Most kaptam tőlük egy levelet:

    Happy New Year, Septimus Severus!
    ------------------------------------------------------------

    For a limited time only lifetime subscriptions to Roma Victor are available for just
    £9.99 GBP! (approx. $20 USD or €14 EUR)


    Having evolved almost beyond recognition during the last eighteen months since its
    launch in July 2006, the independent Roma Victor project remains the world's only
    classical MMORPG. With full PvP, an immensely rich and diverse crafting system,
    open-ended sandbox-style gameplay, no levelling, unmatched historical authenticity
    and one of the finest communities of any MMORPG, Roma Victor is a truly unique and
    exciting virtual world.

    If you haven't had the opportunity to catch up on Roma Victor since the Escalation
    updates of late 2007, now would be an excellent time to drop by and catch up on all
    the news.

    http://www.roma-victor.com/

    We look forward to seeing you at the forum!

    - The Roma Victor Team at RedBedlam
  • AnuluWork #78
    A megjelenés változott: idén december 31-re.

    Mivel akkor jelenik meg a Pirates of the Burning Sea is, meglepődnék, ha nagyot durranna, ha egyáltalán kiadják.
    Nagyon vártam a ROMA-t, de beletekintve a bétába, ennek kb. még egy év kell. Olyan alap opciók hiányoznak, hogy felbontás állítása, refresh rating, gombok beállítása, hangerő. A bejelentkezés is borzasztó. Nem is írok többet (meg nem is írhatok). Eddig nagy csalódás volt a beta. Az, hogy kezdetben ki akarják hagyni Pannoniát olyankor, amelyik korszakban az a térség roppant jelentőséggel bírt (Marcus Aurelius halála), betörések, egyszerűen felháborító. Nem lepődnék meg, ha eltolnák a korszakot is. Britanniát eröltetni, meg Galliát, egyszerűen röhej. A PoftheBS-nél is először csak tenger lett volna a játék, de mivel eltolták, beletették a karaktereket is.

    Bár látszott: még fejlesztésre szorul, de nem hittem el, hogy ennek még egy év kell.

    Szomorú vagyok! :(
  • a.carkey
    #77
  • a.carkey
    #76
    HMM!
  • AnuluWork #75
    Egy újabb kép:
  • Yossarian
    #74
    nem tom, de fő az optimizmus! :)
    (az ilyen ingyenes játékokkal nekem sincs szerencsém :oP )
  • Thanatos
    #73
    honnan tod? :P nekem iylenekbe sosincs szerencsém :D
  • Yossarian
    #72
    en is, de engem fel fognak venni :)
  • Thanatos
    #71
    énis de ugyse fognak :P
  • Thanatos
    #70
    én dehogy, csak nem szeretem az iylen durva fogalomzavart :)
  • Zsolo007
    #69
    Jelentkeztem a bétára.....remélem felvesznek :)))
  • Zsolo007
    #68
    Istenem thantos..te mindenkibe belekötsz....
  • Yossarian
    #67
    a moderátor kerestetik topicban szólj a modiknak, hogy tegyék be!
  • Thanatos
    #66
    ingyenesen beteszik
    egyszeri 2k huf az sg.hu számlájára
  • AnuluWork #65
    Ha olvasná egy moderátor, mehetne bannernek, ha elfér.
  • Thanatos
    #64
    tény, azt nekem nem siekrült megtnaulni, egélban vagyunk :)
  • Thanatos
    #63
    de lényegtelen, uygse tudja felfogni szal télleg értelmetlen itt szenvedni ezzel :)
  • AnuluWork #62
    Meg a helyesírást ...
  • Thanatos
    #61
  • AnuluWork #60
    Vegyél.
  • Thanatos
    #59
    ezt msot általánosságba értettem de te is jól beleillesz a képbe...
    az hogy meg nem tudsz rendesen fogalmazni nem az én bajom..., nekem általános iskolában anno rendesen emgtanitották az iylesmit...
    bár egy szemellenzőstöl mit is várjak aki el se ovlassa mit válaszolnak neki :/
  • Yossarian
    #58
    havidíj mentes, de nem ingyenes. De tényleg zárjuk le, parttalan vita ez...
  • Thanatos
    #57
    nah megyek is veszek egy 1millios bringát amit már rég kinéztem emrt ingyenes..., mivel egyszer emgvezsed és utána ingyen tekerheted, tök jó :D bye all
  • AnuluWork #56
    Magadra gondolsz?
  • AnuluWork #55
    Vsz azt nem fogtad fel, hogy a másik fórumon egy MMORPG esetében mit jelent az ingyenes szó, és ebbe kötöttél bele. De részemről lezárva.
  • Thanatos
    #54
    jah nagyon..., komolyan mondom ez az sg egyre szarabb, hihetetlen milyen szinvonal kezd kibontakozni :(((
  • Yossarian
    #53
    nem, nem! jó ez a szöveg. Megvan hogy adom be az asszonynak, hogy meg kéne vennem a Call of Duty deluxe-ot. Az is ingyenes, mert a multinak nincs havidíja, csak az alap gamet kell 12000-ért megvennem. De azért ingyenes...
  • AnuluWork #52
    Vagy te ...
  • Thanatos
    #51
    nem fogod fel, tényleg hagyuk, reménytelen eset :(
  • Thanatos
    #50
    figy ez nem játék tipustol füg, hanem ált isk kb 3. osztály...
    hogy valami ingyenes vagy nem az nem a saját szubjektiv megitéléseden mulik..., nem tom mit nehéz ezen felfogni...
    ha 1 forintba kerül már akkor sem ingyenes...
  • AnuluWork #49
    Neked is mondom: EZ EGY MMORPG! Ami ingyenes. NINCS ÉRTE HAVIDÍJ! Remélem érthető. MÁS KATEGÓRIA EGY SINGLIHEZ KÉPEST.
  • Yossarian
    #48
    asszem ezt hagyhatjuk... :-o
  • AnuluWork #47
    Igen, egy sima játéknál, de egy MMORPG más kategória. És értem, de ezek szerint Ti nem, mert vsz még ez kimaradt az életetekből. Semmi baj.
  • Thanatos
    #46
    ki modnta hogy sok?? te beteg vagy...
    én csak azt modntam hogy nem tudod mi mit jelent mert a 0 ár az ingyenes nem az x akármenyi...
    matematika alap...
  • AnuluWork #45
    Elég nagy bejárható terület lesz ...
  • Yossarian
    #44
    nem érted, hogy nem azt mondta, hogy sok? A lényeg, hogy amiért fizetsz, az nem ingyenes.
  • AnuluWork #43
    Ha neked 5-6k egy játékért, amit min. egy évigig is játszol majd, vagy tovább, az sok, akkor valóban milliomos vagyok.
  • Thanatos
    #42
    ebben az esetben igazad van , végre egy jó 5let :P
  • AnuluWork #41
    Nem. Írtam, hogy nem offolom szét a másikat.
  • Thanatos
    #40
    ide jobban illik :P