18
Szal...
  • Rihi87
    #18
    DirectX-en van a kimenet... :(
  • Evin
    #17
    A lejátszóban kellene kimentet keresni a beállításokban. És ha van, NEM az overlay-t választani. Helyette valami DirectX-es kimenet kell.
    Nem tudom ebben hogy van, MPC-ben ez a megoldás.
  • Rihi87
    #16
    Helló!

    Egy kis segítséget kérnék. Windows 7 bulid 7127 alatt, mplayer-rel megnyitok egy filmet, visszarakja az alap aero témát. A lejátszás megy simán, csak idegesítő a képernyő-villanás, meg a csúnya téma. :S Videó kártya drivert frissítettem, utána is csinálta.

    Köszönöm a segítséget!

    Üdv!
    Rihi87
  • zenemano
    #15
    Nekem Mplayer-ben (nem Microsoft-os) az a gondom lenne, hogy mikor a Fájltípusok (menü) közt szeretném kipipálni az *.mpg és *.mpeg-et és lenyomom az ok gombot, egy kis figyelmeztetés ugrik fel:

    Fejlécben (kék alapon): Registry hiba
    Alatta : A leíró érvénytelen

    Ja és a leírás sávban ezen fájltípusok mellett nincs semmi magyarázat, míg pl. a *.mov mellett ott szerepel a "Quick Time".
    Amúgy az mpg-eket lejátsza (és a többi videoformátumokat is), azzal nincs is gond. De érdekes, hogy ezt az üzenetet miért produkálja.

    Ötlete valakinek?
  • Gambitvt
    #14
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Egy videóból hogy menthetek ki képeket? Nálam ha Media Playerben PrintScreen-elek akkor pont a képet nem menti el. Segítsetek lécci! Köszi előre is!
  • ricky
    #13
    Leszedtem a Win-es változatát, de nem tudom elindítani. Ha rámegyek az exe-re, bejön egy dos-os ablak, majd eltünik és ennyi az egész. Mi a baj vele?
  • RelakSfromhome
    #12
    Ahh, nem asszociáltam a wmp-ről a windows media player-re :P
  • stone
    #11
    Nemtom milyen oprendszered van, de ha Windows akkor javaslom rakd fel az ace mega codec pack 6.00-át (vagy nagyobbat ha van) és próbáld ki utánna. Nekem az van fent és még nem találkoztam olyan filmel ami nem ment volna.
  • Taranov
    #10
    Én ffdshow codec-et használok és minden ment eddig a pán péter kivételével.
  • PetruZ
    #9
    Rákerestem a guglin, úgy tűnik, ez egy xvid codec-ben lévő bug, amire érzékenyek bizonyos lejátszók, mint pl. az mplayer (linux alatt is kidobálja ezt a hibát). Ha jól értettem, ez valami kódolási hiba. Próbálj keresni frissebb xvid codec-et, hátha van már.
  • nemcsakfeel
    #8
    új verzsön nincs?
  • Sephi
    #7
    Hat semmilyet. MPLAYER-rt mar alapbol ugy hasznaltam hogy nem kellet hozza semilyen kodek. De az utobbi idoben csinalta csak ezt a errort es csakis egyes filmeknel. Sehogyan sem tudok rajonni hogyan kell megoldani ezt a bibit :(
  • nemcsakfeel
    #6
    Ezt mindenki tudja, csakugyebár azt is hogy a wines verziót nagy erővel nyomatják, és az *1 ben OTT volt a WMP, ami hihető hogy megy linux alatt.
    codec packot is kizárnám, mivel az MPLAYER tudomásom szerint azért "menő" mert codecek nélkül tudja dekódolni a kül. tömörítésű filmeket.

    *1* Xp-d van? én vmilyen Directx es hibára gyanakodnék..
  • RelakSfromhome
    #5
    Winreinstall?? Mplayer inkább linuxos. Ettől még lehet win-es változata is...
  • sin
    #4
    valószínűleg vmi kodekek akadhatnak össze, legtisztább egy winreinstall aztán megfontoltan csak szükséges kodekek felpakolása
  • Bandew
    #3
    Khmmm...khmmm...
    ERROR!!! :-DDD
  • stone
    #2
    Milyen codecpackot használsz?
  • Sephi
    #1
    En mar unom. Oszinten. A legnagyobb resze a filmeknek nem nezheto az MPlayerel sem a WMP-el es nem tudom mi a baj. Azaz tudom felig.

    A MPLAYER folyton azt irja ki hogy : VOP NOT CODED

    A WMP el sem indul.

    Kerdem en mi a teendo ?:(