9
  • Pheel
    #9
    Tudod mekkora meló egy szolgáltatóváltás? Bemész az új szolgáltatódhoz és kitöltesz egy igénylőlapot. Ha nem megy, segítenek is. :D Egyből kapsz egy SIM kareszt, ami addig egy vadidegen számmal bír, amíg a másikat át nem adja az eredeti szolgáltatód, majd automatikusan átvált a régi számodra. Kemény, mi? :-D
  • Frank99
    #8
    én Pannonos vagyok régóta, és pár Ft különbségért nem vagyok hajlandó végigcsinálni a szolgáltatóváltást.

    aki ráér, csinálja csak..
    most úgy látszik, elkezdték a komolyabb akciókat az ügyfelek visszanyerésére.

    Hajrá!!!
  • vincuska
    #7
    hat nyilvanvalo nem ugy van kitalalva, hogy a vegen csodbe menjenek ;-)
    de feltetelezem ha egyik honapban rohadt keveset beszelsz, akkor nem veszik el az a penz amire befizettel. hanem automatice igazodik a legkisebb tarifacsomahoz ami jo neked :-o
  • Pheel
    #6
    Azért úgy van az kitalálva, hogy alaposan túl kell lépned a díjcsomagodat ahhoz, hogy értelme legyen. Ilyenkor viszont egyszerűbb és olcsóbb kézzel váltani.
  • Cat #5
    igen, csak szerinted ez az idő valóban korlátlan? fogják 1 év mulva megszüntetik magát a pannon 50-100 stb. dijcsomagot, és kész
    nagyon olyan, mintha egyszeri bevételnövekedést akarnának
  • vincuska
    #4
    790Ft sok penz? "ennek díja egyszeri bruttó 790 forint, mely korlátlan időre szól"
    szerintem egesz kulturalt szolgaltatas ez. ahogy szamoltam, siman lehet akar 1000Ft folott is havonta ezzel sporolni... ahhoz a 790Ft nem veszes - ha nem azzal akarod eltolteni a napodat hogy 'jaj, meg csak 3 percem van a tarifacsomagban' :-o
  • Cat #3
    előfizetsz pannon 50 percre, de mondjuk 150 percet telefonálsz az adott hónapban
    ekkor ha előfizettél 790ftért a dijcsökkentő szolgáltatásra, akkor a pannon 100 csomag szerint is kiszámolják a havi költséget
    értelemszerüen, mivel a nagyobb csomagnál kisebb a percdij, kevesebbet fogsz fizetni

    mondjuk sztm értelmetlen, mert 790ftért marhadrága, tehát jelentősen meg kell haladnod a csomagot amire előfizettél
  • Pheel
    #2
    Gyakorlatilag annyi, hogy a Pannon számol helyetted, ha hagyod. Én nem hagynám :D
  • Mike
    #1
    ezt a cikk alapján nem nagyon értem