40
http://us.imdb.com/title/tt0362227/
  • Csuhai G
    #40
    Végre! 3 év után újra sikerült megszereznem és megnéznem a filmet. Fantasztikus! Egyik kedvenc filmem, bár Tom Hanks minden filmjét szeretem. :)
  • Taranov
    #39
    Én szinkronosban láttam, bár jobban szeretem mostmár feliratosban, mert láttam annak idején a Ki nevel a végén? c. filmet feliratosban, nagyon jó volt, aztán láttam szinkronosban és másodszorra a poénok egy része elmaradt a szinkron miatt, úgy vettem észre.
  • Taranov
    #38
    Én láttam, nekem tetszett.
  • Bandee1987
    #37
    hát én is, bár ez igy magyar szinkronnal kifejezetten jó volt.
  • Hentes Bill #36
    van már szinkronos? nem mintha érdekelne, csak kíváncsi vagyok. én jobban csípom a feliratos filmeket most már
  • Bandee1987
    #35
    Ja, és persze én is a kiváló minőségű és szinkronos dvd-ripet néztem meg.
  • Bandee1987
    #34
    Most néztem meg a filmet. Már alapból az, hogy Tom Hanks a főszereplője a filmnek, és Steven Spielberg rendezte, ez alapból jó benyomást keltett bennem. Most pedig, a film megnézése után mondhatom, hogy ez egy nagyszerű film. Maga a történet, és a kissé furcsa Victor Navorski alakja magával ragadott. Sztem mindennképp esélyes megnyerni az Oscar-díjak valamelyikét.
  • Hentes Bill #33
    jeeee je, kint van már napok óta a dvd rip, már meg is szereztem
  • Hentes Bill #32
    DVD mikor jön, nem tudja valaki? lassan 4 hónapja, hogy bemutatták a filmet
  • Hentes Bill #31
    ez komoly?
  • grebber
    #30
    Majd szedem én is most olvastam az újságban hogy kiről csináltak a filet eléggé ottvan 16 éve lakik a reptéren.
  • Hentes Bill #29
    hú, most néztem meg a filmet, nekem is nagyon tetszett. csak elég tré minőségű volt a film... van egy 2 cd-s screener változat is, az jobb, mint a mozis?
  • winnie
    #28
    mit jelöltek oscarra? amúgy kedves film a terminál semmi extra, de szerethető nagyon
  • Hentes Bill #27
    lol :D
  • Bandew
    #26
    Sztem a Ladykillers nem volt béna, csak nem tudtak többet kihozni belőle.
    Nekem például istentelenül bénának számít a (most oltári nagy kövezés jön!) Ryan közlegény megmentése.
  • Sephi
    #25
    A Ladykillers pl bena muvi! Es van meg zsenge korabul par darab de az utobbi idoben a fentebb emlitetten kivul szerintem egyik sem volt rosz! Sot!

    Egyebkent nalam a Terminal 10/10. Tobbet nem irok. Ev muvija!
  • Sephi
    #24

    Nagyott bukott?!?!? Mar Oscar dijra jeloltek par kategoriaba! Szerintem az ev legjobb filmje eddig!!!
  • Hentes Bill #23
    pfff, na mondjál egy-kettőt :P
  • Bandew
    #22
    Ezt egy szóval sem mondtam, de igenis vanna béna filmjei.
  • winnie
    #21
    az még arrébb lesz
  • winnie
    #20
    A Brilliánscsapdát is mindenki zeta-Jones maitt nézte meg a Zorrot is. Tom miatt nézéték meg a Cast Awayt.

    LOL:)) ez vicces. zéta ki? mellékszereplő volt sean connery és banderas mellett. a cast away meg persze one man show volt (+ helen hunt) + zemeckis rendezte.

    rég rossz és nagyfokú befolyásolhatóságra utal, ha valaki egy filmet egy színész miatt néz meg. szerintem a filmet maga a film miatt érdemes megnézni.
  • winnie
    #19
    A Brilliánscsapdát is mindenki zeta-Jones maitt nézte meg a Zorrot is. Tom miatt nézéték meg a Cast Awayt.

    LOL:)) ez vicces. zéta ki? mellékszereplő volt sean connery és banderas mellett. a cast away meg persze one man show volt (+ helen hunt) + zemeckis rendezte.

    rég rossz és nagyfokú befolyásolhatóságra utal, ha valaki egy filmet egy színész miatt néz meg. szerintem a filmet maga a film miatt érdemes megnézni.
  • grebber
    #18
    Jó ez csak lenne hozzá magyar felirat.
  • Help17
    #17
    A Brilliánscsapdát is mindenki zeta-Jones maitt nézte meg a Zorrot is. Tom miatt nézéték meg a Cast Awayt. Szerintem ez normális hogy í szereplők miatt nézik meg. Én minden zeta, kidman, renee filmet megnézek:)
  • Hentes Bill #16
    :D

    csak ki ne találd, hogy szar színész TH mert akkor lemegyek hídba :P
  • Bandew
    #15
    Nagyjából. De ezt nem a történet szempontjából értem.
    Ha megnézek egy filmet, azt nem Tom Hanks miatt nézem meg.
    Nálam ilyen csak a Svarci filmeknél van! :-D
  • Hentes Bill #14
    tudod egyáltalán miről szól a film? :P
  • Bandew
    #13
    Csak ott van baj, amikor emiatt a 3 ember miatt nézik meg a filmet és nem a FILM miatt.
  • Help17
    #12
    Azért Spilbergnek is volt már 70-es filme eddig. (A.I.) Zetának 1 db volt ami 90 alatt volt. Tomnak nem tudom. Nem bukás mert Euorópában imádják mind a 3-at. Sőt az egész világon.
  • Hentes Bill #11
    attól még jó film lehet. több száz milliót kaszál a pókerember, mégis no komment a film
  • winnie
    #10
    jó film, de nem kommersz film, és egy 77M-ós bevétel mind spielbergtől, mind tom hans-től zsenge eredmény
  • Help17
    #9
    + Ocar-díjas egy filmben. Már ezért is érdemes megnézni. Zsenik egyvelege. Tom és Cathy zseniális játéka viszi el az egész filmet. Oscar jelölést nekik!
    Azt mondják nagyon jó és nem bukott meg.
  • Bandew
    #8
    SZtem gyenge lesz, de majd meglátjuk. Eddig nem igazán estem hasra Steven Spielbergtől (na azért Indiana Jones rulez :-D). Én inkább abban reménykedek, hogy a War of the Worlds-t nem bassza el.
  • Hentes Bill #7
    honnan veszed, hogy bukott? kik mondták, hogy gyengére sikerült? 7.1-en áll az imdb-n, az nem rossz. 1ébként mindenki azt mond róla amit akar, az a lényeg, hogy nekem tetszen :)
  • Cat #6
    nagyot bukott, aztmondják gyengére sikerült
  • Hentes Bill #5
    magyarországon mikor lesz a premier, tudja valaki?
  • Hentes Bill #4
    port.hu
  • Hentes Bill #3
    trailer
  • Hentes Bill #2
    [MOZi] The Terminal
    [2004. április 18. @ 08:11 - Berkenye]
    Viktor Navorski (Tom Hanks) New Yorkba érkezik Kelet-Európából. Utazás közben hazájában elég zűrös politikai helyzet alakul ki, így hát főhősünk kénytelen Amerikában maradni, mivel vissza addig nem engedhetik, míg nem rendeződnek az ottani viszonyok. Mivel nincs hova mennie, kénytelen a repülőtéren "laknia", ebben az elég szűk és különös világban. Az ott eltöltött hetek során történik vele és körülötte egy, s más, többek között megismerkedik egy Amélia nevű légiutas-kísérővel (Catherine Zeta-Jones), ám nem csak jó oldala van a repülőtéren lakásnak... Steven Spielberg új filmje: romantikus vígjáték egy abszurd történet elmesélésében

    info: Gamestar
  • Hentes Bill #1
    sztem megérdemel Tom Hanks és Steven Spielberg új filmje egy külön topicot. nagyon tetszett a KApj el, ha tudsz c. filmjük, 1ik kedvencem. remélem ez a film is az lesz.