50
Szal...
  • Sephi
    #50
    Kicsit elakadtam. Eppen a Viz templomban vaok es nem birom sehogy sem megolni a foellenseget. Mar voltam kint hacolni es tapolni de mindig az utso pillanatban megol. Tapolasnal meg az a baj hogy alig kapok penzt es nem hogy Apple vagy Orange Gel-t tudjak venni de meg az uj fegyvereket sem. Arghhh....
  • Sephi
    #49
    Baten Kaitos-t most szuneteltetem egy idejig mert kezd kicsit idegesito lenni a harc.

    Az egyetlen bajom a Teles-es hogy nem tudom a csataban azokat a specko kombokat elohivni. Van pl egy T betus combo amit neha bedob es akkor hatrafele beporog a levegoben es mindent szijel vag. Na azt hogy csinaltam?
  • Gábor
    #48
    Nagyszerű. Szeptemberben jön ps2-re. Meglátjuk mi sül ki abból...
    Apropó: baten kaitost leírtad?
  • Sephi
    #47
    Na belefogtam en is kemenyebben es oszinten evek ota ez az elso jatek ami megcsilingelte a regi idok RPG jatekok emlekeit. Tokeletes! :D
  • Sephi
    #46
    Ja hogy "lesz" :PPP
  • CHEAPBOY
    #45
    Mondtam hogy lesz nem?
  • Sephi
    #44
    Amikor mar nem kell akkor bezzeg van mi? Hua'!
  • CHEAPBOY
    #43
    Meg nem volt idom belemelyulni, de a harcrendszer nem annyira rossz amenyire vartam eleinte, hogy jajj kartyas, de inkabb ugy mondanam ahogy all a dobozan is, unique harcredszer. Jopofa. Grafikaja zenei valoban veszett jok. 2 lemezes mint a Talesof, tehat ez sem rovid tortent:)
  • CHEAPBOY
    #42
    14-14.
  • Sephi
    #41
    Mennyire jo a Baten Kaitos? Azt halottam kartya harc alapja van de alitolag kbszt gyonyoru :D
  • Gábor
    #40
    És mibe fájnak az általad említettek?
  • CHEAPBOY
    #39
    Ez eredeti Talesof? En gyuvo heten kapok szep ujakat:) Ha vki nem birna magaval. (Jelenleg Baten Kaitos mar van tarazva:) )
  • Sephi
    #38
    Aszem lassan tobb mint felvel vadaszom es most hogy megvan nem merek nekifogni :D
  • Gábor
    #37
    Ha neked is eleged lesz belőle, akkor majd átvenném! :)
  • Sephi
    #36
    Hat kiprobaltam de meg nem melyedtem bele. Valahogy furi a harcrendszer de a graf csodalatos.

    A templom elott meg is haltam :D Valaki vilagositson felo'!
  • Sephi
    #35
    Ja egyebkent ha valakinek megvan es megvalna tole akkor Hetfon Pesten atvennem :D
  • Sephi
    #34
    Valaki vilagositson fel.

    Ez a jatek nem korokre osztott harcrendszerel van megaldva akar a FF szeriak hanem olyan mint a Star Ocean?
  • Sephi
    #33
    En azert tarottam a Gc-emet hogy majd jaccam emez jatekot de most mar nem banon hogy eladtam.

    Majd ha jon az uj Zelda akkor veszek masikat :)
  • fanatifo
    #32
    nah megjelent ps2-re is ez a fantasztikus rpg igaz még csak japánul várom a angol verziót de nagyon:)
  • Sephi
    #31
    Nem haragrol van szo mert mint mondottam nekem eloszot aszonta probal intezni masikat ha az az alak nem jon el erte. Vegul nem tudta.

    1. Nekem arrol fogalmam nem volt hogy az "alak" te vagy.
    2. Nekem aszonta megprobaja es igen eroltettem de nem ugy hogy akkor te ne kapd meg.

    Mind1. En nekem ez borzasztoan roszul esett tole :(
  • Kou
    #30
    Én aszerint írtam, ahogy halottam. Figyelj én nem haragszom meg ilyenekért, mert tulajdonképpen nem ártottál nekem, szal okom nincs a haragra. Én csak az alapján írtam, amit halottam. De azért remélem nincs harag részedről! Én nem haragszom.
  • Sephi
    #29
    Nos hogy ezt a dolgot miert ugy alitod elo hogy en vagyok a hibas? Most emiatt tuti oszebaszok Cheap-el de o ajanlotta nekem a dolgot es en nekem fogalmam nem volt hogy a tied lenne ez amikor mondta.

    Igaz monda hogy mase es megprobaja elintezni hogy ok legyen. Nem gondoltam volna hogy most meg ugy alitja elo a dolgokat mintha en direkt mondtam volna neki hogy "Ne Kou-nak add el hanem nekem"

    Nem baj! Irok en Cheap-nek.

    Te meg higyel amit akarsz de en nem egy smucig ember vagyok.

    Faszomba
  • Kou
    #28
    A játékról egy kis vélemény!
    Nagyon jó játék, legalább olyan hangulatos mint anno a Tales of Phantasia volt. Története szerintem jó, bár mint mindenhol ugyanaz a séma, bár vannak benne egyedi dolgok, grafikailag szép nagyon. Az angol dub nem lett rossz.
    Egyszóval nagyon jó az egész.

    Ja és shu shu shu Sephi amiért megpróbáltad megvenni azt Cheaptől amit _ÉN_ (magamnak) rendeltem meg. Hálistennek Cheapben meglehetett bízni...
  • Sephi
    #27
    Ja azt eljaccotam a Viz Sarkany szigete utanig de ott meguntam. Nincs mar nekem turelmem... es a jatek harcilag borzasztoan konnyu.
  • Seth
    #26
    Én a Chrono Cross-ról beszélek
  • Sephi
    #25
    Mar nincs GC-em....
  • Seth
    #24
    Nehogy befejezd már az elején, mert nagyon jó lesz a story(van egy-két csattanós meglepi), meg a harc is egyre jobb lesz ahogy kapod a varázslatokat és speckókat
  • Sephi
    #23
    Ha belegondolok hogy nekem is a kezemben voly es nem tudtam jaccani megut a guta. De nem baj most mar van Star Ocean es nem kell jelenleg mas. De aze' irjal hogy milyen plz :)
  • Kou
    #22
    Nos kezemben van végre a game :)
  • Sephi
    #21
    Sajnos az mar nincs meg. Meg anno amilott eladtam volna a haver leimegelte nekem es most kaptam elo. Annyira nem jo a jatek ahogy elvartam mert a csatak nagyon unalmasak tudnak lenni bar igaz meg az elejen vaok. Most ertem a Viper hazba es etettem sarkanyokat :))
  • Gábor
    #20
    Original CC?
  • Sephi
    #19
    Most elvagyok a Chrono Cross-al :)
  • Kou
    #18
    No prob :)
  • Sephi
    #17
    Faken! Nem is tudtam! Kohi!
  • Kou
    #16
    Egyébként, Tales of Phantasia (snes, dejap fordítás létezik rá)
    PSX verzió felujított, után Tales of Destiny (nagyon fun az egész, van angol:))
    Tales of Eternia (USÁban Destiny 2 bleh -.-) van angol,
    Majd jöttek GBA-ra a Narakiri Dungeonök, meg a ToP megint, és van egy hivatalos Destiny 2 ps2-re only japan :) szal tessék azokat is kipróbálni!!!
  • Kou
    #15
    Hétvégén hozom.
  • Gábor
    #14
    Esetleg lenne vkinek kedve mesélni a gameről is? Persze, csak ha már megvan. Kou, elhoztad már Cheaptől?
  • Tyler Durden
    #13
    frankó, hogy a Tales of Symph fórumban a Zeldáról dumizunk
  • Sephi
    #12
    Engem nem zavart hogy enm dumaltak. Igaz en nagyon szivtam vele amikor az utolso fooelensegnel hirtelen lefagyott a jatek es ket es fel oraaja nem mentettem ... talan az volt az egyetlen negativuma a jateknak no meg a nehai monoton hajozas amit ugye konyitett maga a teleportacios magia de azert na...
  • Tyler Durden
    #11
    vágásdi, de gondolom azért ennek ellenére nálad is top-on van a játék.. ((: sokan még azt hiányolták, hogy nem dumiznak a szereplők, mondjuk én nem akadtam le ilyesmin, ha maga a feeling megfog, akkor nyert ügye van a gaménak (: