2204
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Sabcsee
    #1560
    bocs de a visszaszámlálót haggyuk me má felesleges!lécci akkó csak a képet tedd be.Thx!
  • prezi
    #1559
    deleted
  • kaposi1
    #1558
    Szeretnem toroltetni innen a 8166-os hozzaszolasomat.
    Elore is koszi.
  • prezi
    #1557
    először csinálj egy bannert. Rá egy visszaszámlálót. 650x150 pixel legyen. linkeld be.
  • Sabcsee
    #1556
    előre is köszönöm
  • Sabcsee
    #1555
    csáó!Szeretnék kérni egy visszaszámlálót 2008. február 12-ig ebbe a topikba:
    simple plan topic
    +szeretném ha ezt a képet beraknátok:
  • prezi
    #1554
    del.
  • Vlala #1553

    Kicsit elfajult a topic.
  • Flórika
    #1552
    Van itt moderátor egyáltalán...?
  • Flórika
    #1551
    Kérhetném, hogy a Type O Negative topicba tegyétek be a #345125 színt a háttérbe? :)

    Előre is köszönöm. ^^
  • toysoldier
    #1550
    2363 reklám?
  • toysoldier
    #1549
    56364
  • prezi
    #1548
    ;)
  • tep
    #1547
    köszi
  • tep
    #1546
    szeretnék én is egy banner-cserét , ezt kérném ide rakni....köszi
  • redbull0304
    #1545
    Sztem is jó lett, ügyes gyerek ez a PJack! :) És neked is köszi, hogy betetted! :)
  • prezi
    #1544
    zsír banner
  • redbull0304
    #1543
    T. Moderátor!



    Kérném ezt a bannert IDE berakni. KÖSZÖNÖM! :)
  • BONO
    #1542
    Leszűrtem ember egyébként neked miért volna olyan fájó hogyha törölnéd és fél év múlva vki megnyitná? Sztem te leszarnád mert nem ugytünik, hogy olyan kedves vagy az emberekkel, hogy most pl. azért nem törölöd a U2 topicot, hogy nekik nehogy fáradniuk keljen új topic nyitásán késöbb nah neee! Ha normálisan kérdeztem te meg normálisan válaszoltál akkor most mi a fasért balhézunk én tudom a választ vajon te is!?
  • prezi
    #1541
    és kit a **** érdekel hogy nem írnak bele ? kb ezer topic van amibe nem írnak már 2003 óta. és ? ottvan még. senki nem lázad hogy töröljék ki. hidd el ha értelmetlen topicot nyitsz, akkor az törölve lesz. másfelől nincs U2 topic és hogy ne kelljen újat nyitni ott lesz majd a tiéd. nemértem miért lázadsz de viselkedjél, normálisan kérdeztél, normálisan válaszoltam. ha te ebből nem szűrod le a lényeget és a végeredményt (#1538) akkor továbbiakban nincs miről beszélni!
    Kellemes fórumozást!
  • BONO
    #1540
    Felölem veszekedhetünk a modi topigban ilyen nagy qrvaságról... ha téged sem zavar oké de azért töröld köhmB.U.köhm.ZI...
  • BONO
    #1539
    És miért nem kiváncsi volnék? Ember nem látod, hogy nem írt bele senki ápr. 10.-e óta felesleges ide vki törölje!!!
  • prezi
    #1538
    nyugodj meg, nem lesz törölve.
  • BONO
    #1537
    Senki nem fog bele írni és szeretném töröltettni én inditottam és mivel nem nagyon nagy a téma íránti érdeklődés ezáltal sztem annyi jogom már van , hogy töröltessem persze ehez kelletek ti is ugyhogy töröljétek légyszives!
  • prezi
    #1536
    ha majd érdekel valakit majd ír bele és nem kell újat nyitnia :)
  • BONO
    #1535
    kérlek töröld! Nem érdekel senkit akkor minek legyen!?
  • prezi
    #1534
    miért?! elfér. töröltünk már értelmetlenebb topikokat is -.-
  • BONO
    #1533
    Pls. töröljétek lécci!
  • BONO
    #1532
    Üdv!

    szeretnék megkérni vkit, hogy törölje a U2 topicot én csináltam anno és már jó rég nem volt hozzászólása senkinek sem a témában pls. deleteljétek!

    köszi!
  • Breki33
    #1531
    már megoldódott köszi
  • prezi
    #1530
    Egyszerűen ne vedd észre, ne válaszolj neki, fórumozz nyugodtan a 80as évek zenéiről... felnőtt emberek vagytok és gyerekesen viselkedtek. Nézz át rajta, ne szólj hozzá, Ő sem fog írkálni.
    Másrészről ez nem kívánságműsor, Ő is ugyanolyan fórumozó mint Te!
    ha házigazda akarsz lenni írj a [email protected] egy mailt és beállítanak !
  • Breki33
    #1529
    És a kötekedős emberkét kitiltani?
    ugyanott folytatja megint

    Szeretnénk végre nyugodtan fórumozni
  • prezi
    #1528
    írjatok gz8-nak privit, csak ő tudja levenni !
  • Szuszidi
    #1527
    Kedves Moderátorok!
    Kérném gz8 kollégájuk megrovását illetve esetleges felfüggesztését!
    Szerény véleményem hogy az illető nem való moderátornak! (Ha kérik a tisztelt moderátorok priviben elmagyarázom hogy mért kérem! Csak nem szeretnék a tisztelt moderátornak kellemetlen perceket szerezni a nyilvánosság előtt)
    Az eset alant olvasható 1523-1526. S kérném Bigivan fórum társunk büntető pontjait törölni!
    Köszönettel: Szuszidi
  • Breki33
    #1526
    A fórum ugye ez konkrétan

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

    Kérnénk végre a renitens úriember ismételt reméljük végleges kizárását

    És szeretnénk végre egy moderátort vagy házigazdát a topicba.


    Köszi előre is
  • Breki33
    #1525
    Hozzátenném, hogy a korábban pont ilyenért kitiltott úriember kezdte az egészet ugyanott folytatja ahol korábban abbahagyta

    lásd pl #48338-es hozzászólása

    Énis kérném bigivan büntetésének eltörlését, hisz ő vétlen az ügyben.

    Szerintem a fórum többsége szerint Italo forever is az, mindnyájan tudjuk ki csinálja mindig a církuszt.

  • Italo forever
    #1524
    Ja igen és a 80's évek topicról van szó! (ez lemaradt..)
  • Italo forever
    #1523
    Megkérném valamelyik modit, hogy amit tegnap Bigivan-nak kiosztott büntijelet azt inkább nekem tegye át!
    Ő nem tehet semmiről, csak kommentálni akarta a mi kis műsorunkat diókával.
    Köszi!
  • NessieGraf
    #1522
    Csatlakozom az előttem szólóhoz, de kritikáról szó sem eshet ebben az esetben. Ízléstelen a stílusuk.
  • Shiwo
    #1521
    szeretném jelezni, hogy barnie1990 és bakvarnyu az ossian topicba jóformán csak fikázódni jár be, legalábbis eddig csak negatív jellegü kritikát bírtak írni