16
  • Tetsuo
    #16
    Ma már 15-20?? :)
  • Cat #15
    ez ma már nem igaz
  • b2nary
    #14
    Sziasztok!

    Nem is tudom mit mondjak. Az ilyen cikkeknél, mint ez is, az jut először az eszembe, hogy általában a katonság technikailag 5-10 évvel előbbre jár, mint amit nekünk meg mernek mutatni...

    Byz
  • bthom
    #13
    Jó az 5let! Fogsz egy digit camot, és nem kell bele mem kari, mert van 1 vinyó az öveden amihez hozzáérsz és automatice odamenti! Skin rulez!
  • Tetsuo
    #12
    Ezért írtam kivonást. xA-30nA=yA
    Ebben pont a megadott érték nem érdekes, a többi viszont az lenne..
  • dez
    #11
    Hát van 1-2 következetlenség a cikkben... 2. bekezdésben még meg kell érinteni az autót, a 3.-ban meg már 50m-es a hatótávolság (levegőben)?

    Meg nem lehet, hogy az a 30 nanoamper a rendszer áramterhelése? Az nem sokat jelent, hogy enyivel kevesebb, mintha egy kvarcórát viselnénk.

    Ezek talán így voltak a cikk eredetijében is, de így mi értelme van átvenni? Jobb lenne ilyenkor kicsit még utánanézni (még 5 percet rászánni a nagy melóra).
  • muerte2
    #10
    A közelkeleti verziója a dolognak egész költséghatékony lesz, "kisebb" VESA-s kártyákat ültetnek az illetőbe, esetleg PCI-ost hogy gond nélkül kommunikálhasson az eszközeivel .)
  • morgo
    #9
    bocs, vegig kene olvasnom a cikket:)
  • morgo
    #8
    ezt az otletet nem most vedette le az MS par hettel(nappal) ezelott?
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    #3 nem 30nA hanem annyival "kisebb" mintha kvarcóráznál :P .. de amugy foggalam nincs
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    na ja , de ezér jók a böralá ültethető csipek . extrémebb esetben nagyobb hosszúkás tárgyak "más" testnyílás(ok)ban is elférnek
  • robocop
    #5
    50 méteres hatótáv...
    Egy átlagos tanterem ennek a törtrésze. Előre látom a nagydolgozatok idejét: minden gyerek meztelenül, egy db tollal mehet csak be a terembe :)
  • Mice
    #4
    most aztán majd mehet fel a gyerek a netre a Hogyan lopjunk újlenyomatot szüleinktől nevezetű how2 oldalra, hogy kinyithassa a mikróban hagyott pudingot este :D
  • Tetsuo
    #3
    Nekem is ez jutott eszembe. Haha
    /a 30 nA-t miből kell kivonni?
  • [HUN]PAStheLoD
    #2
    király.. majd gyorsabban futok h. hangosabban szóljon a MUSiC-iMPLANt :D
  • The Garrett
    #1
    Ez tetszik. Bye bye elemek.