430

Dortmund Fan club
  • IXEMGabeo
    #390
    Ronaldoval se ment volna semmire a tegnapi Real

    Dortmund küzdőszellem 5-ös:)
  • REALista
    #389
    Sok ha ebbe a gondolatban, de teljese mindegy már.Amúgy meg ha náluk Ronaldo játszott volna a tegnapi meccsen akkor szinte biztosan lőttük volna legalább egy gólt/11-es minimum beverte volna:D/ és akkor nem lenne miről beszélni...
  • DasIsFuck
    #388
    Csak a miheztartás végett a kinti meccsen a dortmund ugyan ilyen szerencsétlenkedéseknek köszönhette a góljait, amit most a real védők csináltak.

    Sajnos azon az idegenbeli 1 rúgott gólon múlt amin a chelsea továbbjutása is, és az az 1 idegenbeli gól több mint valószinű, hogy meg is lett volna, ha lewa nem hiányzik, de mivel hiányzott és egy épkézláb csatár nincs a dortmundnál a pótlására így nem tudtak 1 gólt sem bekotorni.
    a lehetőség megvolt rá.

    A továbbjutást meg Mikinek meg lehet köszönni, azokból a 100%-os ziccerekből lewandoswski garantált hogy minimum 1-et értékesít, ha nem mind a kettőt, de mikitarian előtt adódtak a helyzetek ő meg ilyen 30 milliós árnyék kategória nem várható el tőle hogy amikor igazán kell akkor ne inogjon meg..

    egyébként igen, a szerencse forgandó és most a real mellett volt(no nem mintha a real melett úgy általába ne lenne egy +40%-os hendikepp szerencse/bíró/uefa faktor alapból is...)
  • Effe88
    #387
    kár érte...:/
    de jaja:D
    a kamu bünti azért megvolt a reálnakXD
  • REALista
    #386
    Azért ez erős túlzás.Sima 3:0-ra vertünk titeket otthon, idegenbe meg egy helyzetet se tudtatok igazából kihasználni csak azt amit a védőink szerencsétlenkedtek össze nektek.
    Amúgy meg ilyen a szerencse tavaly kb ugyan ez volt, csak akkor mi futottunk az eredmény után és nem sok hiányzott a továbbjutáshoz, de végül kiesés lett a vége.Idén nektek nem jött össze a bravúros fordítás...
  • Breki33
    #385
    csak a szerencséjüknek - és kicsit Casillasnak - köszönhetik a továbbjutást. Pedig meg a kamubüntetőjüket is megkaptak :)
  • DasIsFuck
    #384
    mikin ment el ez a meccs...miket kihagyott...
    de nagy tiszteletet érdemel a dortmund.
    nagyon látszik a hummel,reus,lewa tengely mennyit számít ha jól tolják...

    Hummels istentelen nagy meccset játszott és Jojic is nagyon jó teljesítményt nyújtott és friedrich meg kirch is úgy ahogy megálta a helyét...

    nagy kár jövőre lewa távozása.
  • argo001
    #383
    Nem érdemelte meg a másik csapat.
    Minden tiszteletem a Dortmundé!
  • Breki33
    #382
    ejtsétek már ki a margitot
  • Darthmushroom
    #381
    túl sok helyzet marad ki... de azért gyerünk Dortmund
  • attiGT
    #380
    GYERÜNK FIÚK!!!
  • argo001
    #379
    Hajrá Dortmund!!!
  • Effe88
    #378
    gyerünk, gyerünk BVB!!!
  • IXEMGabeo
    #377
    szétszedik a csapatot:) nincs mit csodálkozni...
  • Zenszkij
    #376
    ennyit jelent, ha nincs Lewa, sebaj majd jövőre megy ő is a Bayernbe azt 200 ponttal nyerik a bajnokságot, jól tönkreteszik a Bundesligát
  • argo001
    #375
    Eléggé sajnálom a Dortmundot, jó lett volna, ha legalább egy szépítő gól összejön. :(
  • IXEMGabeo
    #374
    csak továbbjutnak
  • bakkerman
    #373
  • Zenszkij
    #372
    erős a csapat, ez nagyon kellett

    HAJRÁ BVB
  • DasIsFuck
    #371
    hát ócsároltam én mindent ami szent a meccs alatt, de így utólag kicsit lehigadva azért szép teljesítmény volt és egy baromi jó meccs is volt, csak kár h engem az ideg gyilkolt nem az élvezet:D
  • Effe88
    #370
    szép volt
    3-1
  • Zenszkij
    #369
    0-3, az kemény...
  • Zenszkij
    #368
    igen, ez az árulók sorsa
  • bakkerman
    #367
    Betalált Götze..
  • DasIsFuck
    #366
    szerintem annyira nem vergódik, egyre jobb.
    az más kérdés h a csapat a hertha elleni bajnoki után értékelhetetlenül szétesett...

    sajnos a ezzel a vereséggel elég szar helyzetbe hozta magát a bvb, nagy blama lenne, ha bl döntősként kiesnének a csoportból...:(
  • Zenszkij
    #365
    Így legyen. Végül is Mhitarjan is bevált. Lewa helyett idehoznám Dzeko-t vagy Cavanit.
  • bakkerman
    #364
    Götze-re is ezt mondták,aztán meglehet nézni,vergődik a Bayern-ben,míg a Dortmund meg továbbra is egy nagyon erős csapat. Pótolva lesz a lengyel is!
  • Zenszkij
    #363
    Szomorú vagyok, mert ezért maradt idén Lewa. Jövőre nagy eséllyel ingyen a Bayerné lesz, és őt pótolni szinte lehetetlen.
  • Effe88
    #362
    hát ez így necces lesz
    lehet csak európa liga lesz
    viszont azt simán nyerné a BVB
  • Zenszkij
    #361
    Tudom. Csak késő van már :D.
  • [HUN]FaTaL
    #360
    2 meccs van hátra a csoportkörből.
  • Zenszkij
    #359
    Utolsó 3 meccset bl-ben be kell húzni vagy korai lesz a búcsú. Makker Arsenal 1ből egyet bevert.
  • IXEMGabeo
    #358
    érthető a hízelgése:)

    Én is játszanék a Dortmundban a fantasztikus közönség, a mentalitás nem utolsó sorban a fizetéssel se lenne gondom életem végéig ráadásul még sportolok is kemény melóval...
  • bakkerman
    #357
    Mkhitaryan:

    „Igen, több lehetőségem is volt – jelentette ki a Die Weltnek az örmény klasszis, aki megindokolta, hogy miért a sárga-feketék. – A végső döntést azonban az alapján hoztam meg, hogy a Dortmund milyen futballt játszik. Amióta a Sahtarral játszottunk ellenük a Bajnokok Ligájában, az összes mérkőzésüket megnéztem a televízióban."

    „A BvB nem csak fantasztikusan játszik, de úgy, amely illik hozzám. Egy olyan csapat, amely biztosítja számomra a fejlődés lehetőségét. Élem, érzem a futballt, egész nap ezen jár az eszem, a pénz csak ezután következik. Azért jöttem Dortmundba, hogy játsszak és nem pedig padozzak, ami könnyedén megtörténhetne Angliában."

    Ez a nem mindegy!
  • IXEMGabeo
    #356
    Arsenal - Dortmund 1-2

    ehehehe
  • Zenszkij
    #355
    Köszi, ez jólesett :D!
  • IXEMGabeo
    #354
    Boldog születésnapot Zenszkij:D
  • IXEMGabeo
    #353
    Idén akár a BL cím is meglehet
  • Zenszkij
    #352
    4 meccs, 4 győzelem. Az egyetlen 100%-os csapat a Bundesligában. Klopp ott folytatja ahol abbahagyta. Az új igazolása is bevált.
  • Zenszkij
    #351
    Valóban, mondhatni ő a legnagyobb igazolása a BVB-nek.