61525
  • Gaberking
    #61483
    Megoldódott. Visszaraktam egy tavalyi win 8.1 mentést, lefrissítettem win 10 -re és semmit nem kellett telepíteni, tökéletesen működik a kormány. Köszönöm szépen a segítségeteket!
  • Adam Jonas
    #61482
    + alapból kevesebb memóriát is zabál az oprendszer
  • bardocz
    #61481
    Szerintem semmit, de maga a felhasználói felület nekem jobban tetszik és használhatóbb.
  • Alexease
    #61480
    Amugy mit tud a Win10 a Win7-hez kepest, amitol gyorsabban fut alatta egy program, jatek, akarmi?
  • Gaberking
    #61479
    Köszönöm szépen, de ezt már próbáltam régebben is. Kipróbáltam most is és még mindig nem látja a kormányt. De azért köszi! :)
  • Alexease
    #61478
    Nincs Win10-em, de elvileg ezt irjak (bar gondolom ext mar nezted:P):
    - A Logitech oldalarol letolteni a Win10-es x64 drivert, aztan:

    1. make sure you don't have any logitech gaming software installed
    2. DL the latest (5.10) LGS from logitech DL site
    3. unplug your G27
    4 start install as admin
    5. plug in the wheel when asked, but use USB 2 port and preferrably directly to a port, not a USB hub
    6. You have 50/60 change of succeeding based on my experience...
  • Gaberking
    #61477
    Nem tudom elképzelni, hogy nálam mi lehet a hiba, mikor nektek működik rendesen. A win10 egyszerűen nem látja a G25-öt. Próbáltam mmár több usb porton is, összes alaplapi driver a legfrissebb, windows vásárolt, az összes frissítés fent van, rendszerleíró adatbázis is takarítva, Kaspersky kikapcsolva, de akkor sem látja a kormányt. Már elvonási tüneteim vannak, olyan régen nem játszottam. Ha valakinek van valami ötlete, szívesen veszem. :)
  • bardocz
    #61476
    El is mentettem a telepítőjét, ha bármi történne :)
    Logitech oldaláról hiába a G25-höz valót szedtem le, nem volt jó, fel se települt...
  • lac coo
    #61475
    Igen az a jó ! szerintem régi nincs is fennt Logitech-nél, vagy csak nagyon eldugva ...
  • bardocz
    #61474
    Amit linkeltem az nekem felismeri a G25-öt, meg a régi kinézete van.
  • lac coo
    #61473
    Az uj driver mar csak az uj kormanyokhoz jo, nincs benne se g25 se 27....
  • bardocz
    #61472
    Nem igazán, nekem a logitech oldalán lévő nem települt fel, emiatt nem tudtam beállítani az ffb-t, szöget, stb, ezt egy fórumon találtam, ahol szintén win10-el volt probléma, mint nekem is, ez feltelepült, és működik rendesen.
  • Gaberking
    #61471
    Köszönöm szépen a segítséged, de sajnos ezzel sem ismeri fel. Volt valami "trükk" telepítéskor esetleg?
  • bardocz
    #61470
    Ezzel nekem megy, a logitech oldalán lévő nekem se volt jó.
  • Gaberking
    #61469
    Sziasztok!
    A kérdésem nem közvetlenül az rFactorhoz kapcsolódik, de mégis. Windows10 alatt nem tudom működésre bírni a G25 -ös kormányomat. Látja a windows, telepíti is az illesztőprogramot, de akkor is sárga felkiáltó jel van az eszközkezelőben. A logitech oldaláról töltöttem le az illesztőprogramot. Ezért nem tudok játszani az rFactorral. Ha valaki tudja a megoldást, hogyan tudom feltelepíteni a G25-öt Windows10 alá, segítsen legyen szíves! Köszönöm szépen előre is!
  • Philip0000
    #61468
    Sziasztok!
    Egy elég nagy segítséget kérnék, sokszor játszom offline ahol az AI hagy kívánni valót maga után. Sok utánaolvasás után sikerült elég jól beállítani őket(AIW, HDV, PLR) azonban a kék zászlóra továbbra sem volt megoldás. Viszont egy csóka csinált egy programot : https://www.rfactorcentral.com/detail.cfm… ami lehetővé teszi hogy az AI elengedjen kék zászlónál (súlyt ad a lekörözendő versenyzőre, szerintem jó ötlet) és így tök jó versenyeket lehet futni végre. A gond, hogy szeretnék a bátyámmal játszani úgy, hogy AI ellen is, azonban online a program mindig ki crashel. Esetleg megtudja valaki csinálni ezt, hogy online is működjön, még fizetni is hajlandó vagyok érte.
    A választ előre is köszönöm
    Philip
  • tbazsi95
    #61467
    SIMCO BTCC 2016 | Wet Test Race | Silverstone National | BMW 125i BTCC | Balazs Toldi OnBoard
  • danikosz
    #61466

    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

    "Viszont:
    December 24.-én este egy kis körözgetéssel ütjük el az időt. Várunk mindenkit nagy szeretettel,aki a vacsora és az ajándékbontás után megunta a kiccaládot és szeretne kicsit ökörködni onlány. A móka a lényeg,nem a ráfeszülés és a balhé.

    >> Infók/mod és minden egyéb << "
  • Roger6
    #61465
    Neked meg mi bajod van?
  • Scarry
    #61464
    Szegény rF1! Ide is lehet írni, mert ez is trojkába teszi a többi dilettánst még mindig! Igen, tudom! Ez így van! Bla bla bla! Olcsó persze, de akkor is kurva jó a mai világban is!
  • npolos
    #61463
    van olcsóbb is :)
    Indiegala
  • Alexease
    #61462
    A tobbi jatekot elnezve, eleg "erdekes" bundle csapatba kerult be szegeny rF1;)
  • SenorGrande
    #61461
    A Bundle Stars Killer Bundle 5-ben - 9 másik Steames játék mellett - az Rfactor is megtalálható. A csomag ára €5.18, és még ~11 napig megvásárolható.
    A webshop hivatalos forgalmazó, nem szürkekulcsos seftelde.
  • ozoli78
    #61460
    PR-BLANCPAIN2015
    3 honap ingyen iRacing :D
  • simcompany
    #61459
    Ha nincs rF2-d akkor szombat este nyerhetsz egyet. Hajrá.

    Mini Challenge UK funrace
  • Tommy78
    #61458



    Bővebb részletek:
    Bathurst 1000 jelentkezés
  • tbazsi95
    #61457
    SIMCO TCR 2015 | Circuit Ricardo Tormo | Balazs Toldi OnBoard
  • BKriss
    #61456
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, kb 3 éve játszottunk egy pályán, és most(Brno) saját TP-be mappastrukturáztuk, végig megy a töltési csík, majd amikor betöltötte a pálya nem látható, hanem helyette nagy szürkeség!!!
    Semmit nem írtunk át, és próbáltam a DX-eket is állítgatni, csak DX 9 tölti végig!!! Több gépen is kipróbáltam, többek között azon amivel 3 éve is játszottam!

    Annyit kell tudni, hogy a WTCC 2007 Track Packből lett kivéve!
    Ime egy kép az esetről:


    Előre is köszi a gyors segítséget!!!
    Utoljára szerkesztette: BKriss, 2015.08.30. 13:19:12
  • MAstudioHD
    #61455
  • MAstudioHD
    #61454
  • danikosz
    #61453


    Útjára indul az RCM Motorsport és a Virtual SimRacing közös projektje, a Road to RCM!

    A program elsősorban azon tehetségekhez szól, akiknek nincs olyan anyagi háttere, ami elég lenne a magyar autósportban való részvételhez. Az alap elgondolás idehaza teljesen új és egyedi alapokon fekszik: közösségi finanszírozás. Bizonyára mindenki tisztában van vele, hogy a versenyzés nem olcsó és támogatókat sem olyan könnyű találni. Azonban, hogyha mindenki azonos összeggel lép be és egy megfelelően előkészített és megszervezett válogatón keresztül autóba ül, akkor biztos lehet a képességeiben, és abban hogy nem fog kudarcot vallani. Egy bemutatkozó futam mindenkire nagy hatással lehet: csapatokra, szponzorokra, nézőkre. A cél, hogy otthonról, a fotelből kikerüljön egy ember az RCM Cup szezonzáró futamára, Brno-ba.

    A győztes még az éles futam előtt 3 napot tesztelni is fog az autójával, hogy Brno-ban tényleg már csak az ívek és a féktávok begyakorlása legyen a legnagyobb gond. A korhatárnak csak alsó limitje van, mégpedig a 12 év. Felső nincs!

    A regisztrációt követően egy email-ben kapjátok meg az utalási adatokat.

    Minden további információt a weboldalon megtalálsz!
  • MAstudioHD
    #61452
  • MAstudioHD
    #61451
  • tbazsi95
    #61450
    rallyFactor MARB 2015 | Miskolc Rally | SS3 Bükkszentlászló | Balazs Toldi OnBoard
  • MAstudioHD
    #61449
  • Philip0000
    #61448
    Sziasztok! Keresek olyan embert aki megtudja online kompatibilisre csinálni ezt a plugint: https://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=rFactor%20AI%20improvement . Elég csak a penalty mass és a better overtake funkciók. Aki megtudja csinálni fizetek is neki.
  • MAstudioHD
    #61447
  • MAstudioHD
    #61446
    A-Liga Canada review
  • tbazsi95
    #61445
    rallyFactor MARB 2015 | Esztergom Rally | SS1 Lábatlan | Balazs Toldi OnBoard


    rallyFactor MARB 2015 | Esztergom Rally | SS2 Csobánka | Balazs Toldi OnBoard
  • MAstudioHD
    #61444

    Utoljára szerkesztette: MAstudioHD, 2015.05.29. 19:40:31