61525
  • arty
    #319
    fenébe elszámoltam ... mbyete és mbit ... :)

    a 30mp tehát 30mp x 8 = 240sec = 4 perc 15 uj skin :) sztem kivárhato ...
  • Jacek
    #318
    valami olyasmi van hogy hiaba toltesz barmit redukalja a skint az lfsworld, mert 512x512-ben is jo legalabb nem lesznek feher autok:))
    Akikkel meg sokat tolja az ember ugyis cserel skint
  • grebber
    #317
    Mikor jön a full verzió?
  • JuanG
    #316
    egy ismerősöm szeretné tudni, lehet-e menteni az rFactor-ban replay-t? Sehol nem találja...
  • Ch_Slater
    #315
    jah. nekem most 300 skin van az lfs skin könyvtárban és abból 100db az ami 200kb fölött van (a legnagyobb 522kb-os), a többi 200 db pedig mind elég kisméretű.
  • arty
    #314
    ne viccelj már ... pl az LFS skinek 3-500kbyetosak, tény, csak 512x512 ... mondjuk legyen 1 mb egy skin: az 15 (új!) playernél 15mb ...

    512/128as neten ez 30 másodperc ... de ehez 15 teljesen uj skines kell, ami elég valószínütlen :)
  • Ch_Slater
    #313
    nem 1.5-2MB? már ha 100-150k-s jpg-ekről van szó...
  • Alexease
    #312
    Ez tobb eves kivansag es semmi extra otlet nincs benne, csak atviteli gondok voltak eddig (azert most sem tokeletes:D). Ha 15 uj versenyzo indul egy szerveren, akkor az versenyzonkent 15-20 Mbyte letoltes jelent (egy itthoni jo kapcsolatnal min. 2-5 perc).:))
  • arty
    #311
    végre :) akkor az lfs szerzők ébredtek elsőnek :) érthetetlen, hogy egy párszáz kbytos jpegként mért nem lehet a skinezést automatizálni ...
  • Jacek
    #310
    milyen tobb millio skin? belepsz egy szerverre belep valaki azt huzza le:))
  • karikusz
    #309
    De az se automatikus lesz szerintem. csak mert az S1-nél is ez van. No meg, ha mindenki feltölti, és te meg le akarod szedni akkor nincs az a wincsi ami kibírja azt a több millió szkint:)))
  • Jacek
    #308
    almod teljesulni fog lesz ilyen:)) csak az ugy fog mukodni hogy foltoltod egy serverre es onnan huzzak le a skineket:))

    LFS S2
  • arty
    #307
    mivel néhány autón nem a szokásos skin volt, s mivel alapból én a kocsimnak csak egyetlen skint tudok kiválasztani, azt gondoltam azok custom skinek lehetnek, ebben az is megerősített, hogy a pitben néha feltünt a "loading xy players car" felirat...

    ameddig nem piteltem, és ilyen "ál-custom kocsi" körözött előttem, egy kis sárga sematikus kocsit láttam, majd a pit után "ál-custom" skinnel ment ... sajnos kiderült, hogy a valodi custom skinek nem töltödnek automatikusan egyik gépről a másikra, csak a már meglévő, de valamiért csak hekkeléssel előhozható skiek jelennek meg ... :(
  • Amse
    #306
    Most mi is töltődött le neked a múltkor?
  • arty
    #305
    ráadásul nem értem, mi olyan bonyolult benne ... belépek, skinem feltöltödik a szerverre (ill, valami crc ellenőrzéssel megnézni, h ami fentvan, az modosult e), a pitben állva pedig szépen töltödne lefelé mindenkinek a többiek skinje ... (már ha szintén valam ellenőrzés után kiderülni, h nincs még meg ...)
  • karikusz
    #304
    Hát igen. Egy ilyen rendszer nemlett volna rossz.
  • arty
    #303
    tévedtem, a skinek nem töltődnek át automatikusan :( szomoru vagyok :(
  • arty
    #302
    wow, a plugin megy a paint shop pro alatt is :) kösz még1x :)
  • arty
    #301
    jah, a plugint köszönöm, bár én inkább paintshop fan lennék ;)
  • arty
    #300
    nah, ez az én gondom is ... nem értem a strukturát ... és leirást sem találok :(
  • Amse
    #299
    Azt nézem, hogy vannak olyan skinek amik mellett van 2-3 tga ami logot plusz matricát tartalmaz, de azt nem tudom hogy kezeli.
  • Amse
    #298
    Azt nem tudom, hogy ezt hogy kell a játékba rakni, mert ha felülírod akkor másnál az a skin lesz látható ami az alap szóval ezt plusz skinnek kell berakni ha jól gondolom.Azt meg nem tom hogy kell:(
  • Amse
    #297
    Megnéztem.Dds-ben vannak a skinek szóval kell hozzá 1 dds plugin amit amse.uw.hu-ról le is szedhetsz és a photoshopba berakva szerkesztheted is a kiterített ksdztni-t.
  • Amse
    #296
    milyen formátumban vannak a cuccok?
  • arty
    #295
    ha valaki tud esetleg tutorialrol, szoljon, ahogy nézem nem szimplán egy festésből áll a dolog ... egyenlőre azt sem találom, hova is kell majd beteni a cuccot :(
  • arty
    #294
    whoaa... körözgettem drivingitalia szerverén, voltunk 14en is :) -végre rájöttem mik azok a sematikus kis sárga kocka kocsik a pályán !!!

    lehet csinálni SKIN-t a kocsikra, és azt letölti a szerver mindenkinek, mig a BOX-ban áll! Végre! Miota várok egy ilyen rendszerre! kis boxban állás után mehetünk a pályára, s a sárga kocsik helyett immár a rendes skinnel látjuk a többieket :)

    azt hiszem nekiállok festgetni, ha találok egy templatet ... :)
  • arty
    #293
    :)

    sztem az tul gyors lenne nekem, mivel nem vagyok sajnos elég jó, így a lasabb kocsikat preferálom :) kisebbet tudok velük "bukni" :)

    multizni amugy senkinek semmi kedve? pl. holnap délelőtt? gondolom ma már késő van hozzá, de eddig meloban voltam ... :(
  • lac coo
    #292
    Akkor már inkább ezt pörgetném meg .....



  • arty
    #291
    nem, de lesz pl. ilyen:

  • Nyers
    #290
    Néhány új screen a BHMotorsports-on, egész pofásak!
  • Danecay
    #289
    THX!
  • Ch_Slater
    #288
    csak demo
  • Danecay
    #287
    Hi All! Valószínűleg én vagyok lemaradva, de most itt mindenki az rFACTOR demójával nyomja, vagy esetleg elérhető már a teljes verzió is?
    Lehet LAMA kérdés de ez van :)
  • lac coo
    #286
    Srácok ! Az rFactor-ban lesznek forma 1-es autók is ?
  • karikusz
    #285
    este csinálok szervert. Jössz?
  • CSOCSO
    #284
    nah kiproszaltam. minden segitseg nelkul is egesz jo...
  • JuanG
    #283
  • avcom
    #282
    rF Motors
  • CSOCSO
    #281
    koszke... ( erre nem gondoltam)
  • karikusz
    #280
    A kormány telepítőjébe kalibráld meg személyre szabottan, és akkor nem lesz sose gondod vele.