61525
  • Breki33
    #201
    okés úgy ment

    volt mikor elindítottam egy játékot erre bejött hét ismeretlen fazon P

    persze tudom van jelszó, de nemis zavart

    Ja viszont mik azok a hülye járgányok néha?

    Amúgy megvethettek, de nekem jobban tetszik mint a GTR legalábbis hangra és belső nézetre mindenkép P
  • b-type
    #202
    'megvethettek' ????!
    dehogy is :DDD
    ...legalábbis nekem meg sem fordul a fejemben.
    két jó játékról van szó.
  • Panther
    #203
    Láttad már a teljes GTR-t? :)
  • Breki33
    #204
    nem, mivel demo-t demo-val illik összehasonlítani
  • ibronk
    #205
    Én láttam, és szerintem is jobb az rFactor. Nem hiába gmotorv2, vagy micsoda Ingy? :D
  • Breki33
    #206
    a teljes mikorra várható?
  • b-type
    #207
    menet 2.-ban, szépen fék benyom, autó megáll hátsó kerék túlpörög...hátsó fék felízzik...ehhh, sirály. :) desznyó!
    kép
    :)
  • Ingy
    #208
    jah gmotor2.0
    komoly volt egy gyerek bejött a gémbe este es elkezdte fikazni milyen szar az rf fizikai motorja es hogy a GTR é mennyivel jobb, cudar modon kiröhögték
  • ibronk
    #209
  • Dunpeal
    #210
    Én úgy tudom,hogy január-február környéke
  • Ingy
    #211
    uj setup
  • Panther
    #212
    Jó, persze, újabb a motorja, de ez ízlés kérdése. Nekem a GTR jobban bejön, habár csak a Thunder 2004 motorjának módosított változatát használja.
    Én elismerem az rFactor erényeit, csak nnyit mondok, hogy nekem a GTR jobb. :))) Ettől még nem elszek közellenség. :)))
  • JuanG
    #213
    az biztos, hogy az rFactorban sok lehetőség lesz modok szempontjából, sztem mind a 2 jó játék:

    GTR: bár grafikailag gyengébb (az autókat leszámítva), mint az rFactor, de egy kiválóan egyberakott FIA GT Racing játék, és ez a lényeg...

    rFactor: az időtállósága a modokban fog megmutatkozni, meg szebb a grafikája, de kell idő míg az első érdemleges modok kijönnek rá, valódi pályákkal, autókkal...pl. DTM, ETCC, GTR(?) :D...

    én mondjuk jobban örülnék, ha a köv. ETCC (WTCC?) mod az rFactor-ra jönne ki, főleg mert jobbnak tűnik a netkódja...
  • avcom
    #214
    elég vicces lenne, ha valaki csinálna egy GTR plugint mondjuk zmodelerhez és lehetne kiszedegetni a modelleket

    utána be az rFactorba és keresztezzük a GTR és az rF előnyeit
  • b-type
    #215
    Rank-ra senki??
  • JuanG
    #216
    Locutus's GTR Export zmodeler filter ...???
  • JuanG
    #217
    OFF
    GTR-hez nordschleife beta:
    kvako
    ON
  • avcom
    #218
    talán elsiklottam valami felett?
  • JuanG
    #219
    itt olvastam: Alexease írta be a GTR topikba...

    "I did this just to see if it was possible, and the good news is YES, its quite easy.
    Using Locutus's GTR Export zmodeler filter I Imported all the mts files from Rockingham, and exported them as GMT files.
    Using Locutus's geditor_011, I then made the gtr files
    No changes to AIW file are necessary
    I Changed the .scn file to point to track location path, and changed any references to .mas to .gmt
    Renamed the scn file to trk
    Only added to gdb file these lines:
    AI Vehicle Filter =
    Filter Properties = SIM_FULL, SIM_GT, SIM_NGT, PRO_FULL, PRO_GT,PRO_NGT
    No changes to bmp or tga files are needed.
    All done in a couple of hours.
    I won't be releasing it as it is not my track, but for all track makers out there, get converting I say"
  • avcom
    #220
    ja ezt láttam én is a M4Driving-on, de ahogy kivettem a progi csak GMT-be tud konvertálni, avagy fordítva is? Sorry az offért, települjünk át a másik topicba :-)
  • JuanG
    #221
    ok :)...
  • Mimiszikuuu
    #222
    Aha és miért autoznak körbe valami szöcskével??
    (még érdekesebb nekem miért nincs??)
  • karikusz
    #223
    Ha dedikált szervert indítok, akkor miért nem tudom elindítani a játékot?
  • Mimiszikuuu
    #224
    Amiért énse , de tegnep inditottam játékon belül bejöttek vagy 12-en és joooooool megaláztak.
  • karikusz
    #225
    ma indítottam egy autosjatekok.hu szervert, voltak is egy páran...nálam is olyan 12-en
  • b-type
    #226
    skin:


    download BHM
  • SE
    #227
  • b-type
    #228
    beindultak a skinek rendesen..

    BHM link, JPS skin
    jöhetne már a játék.
  • JuanG
    #229
    nem lehetne pályát bekonvertálni ebbe a demóba?? :DDD
  • avcom
    #230
    a fejlesztők azt mondják, hogy nem nagyon kompatibilisek a régebbi F1C stb pályák, de megmondom őszintén ha megkapjuk az SDK-t szerintem lehetséges lesz
  • b-type
    #231
    Modhírek!!!!
    [URL=http://www.hsw.hu/jatekhirek.shtml]Le Mans Endurance, a link HSW-s[/URL
  • SAntA_ClAus
    #232
    Senki sem játszik ezel a szuper játékkal csak én ? Mit lehet tudni, mikor jön a végleges?
  • karikusz
    #233
    Este nyomhatunk egy kanyart!
  • karikusz
    #234
    Arty!

    Este csinálok megint szervert. Jössz?
  • arty
    #235
    este melozok :( most?

    szinte egesz nap ezzel a gémmel jatszok, hat a netkodon kivül valami csoda :) teljes versenyt meg nem sokat tudtam menni, mert az utolso korben mindig fomenube esek.

    1 kérdés: mit jelent, ha a másik kocsija igy néz ki néha nálam?

  • karikusz
    #236
    hmm..nem tom..én még nem láttam ilyet. Sajna most egy srácnak mmegígértem, hogy csinálok egy svcd-t és azt kreálom. Aztán töltöm neki, így csak este olyan 8 körül. Tudom indítani a szervert.(
  • b-type
    #237
    sztem a legalacsonabb elérés van beállítva...
    Ingy vágná ha itt lenne, egyszer mondta rakjuk le a kapcsolatot 65k-ra, akkor nézett ki így a többi autó.
    aztán bőven lehet hogy nem....csak eszembe jutott. :)
  • arty
    #238
    dsl-re van allitva - nálam. lehet, a szerveren volt nem ok valami?

    namajd, karikusz szerverén kiderül ... :) remélem holnap :)
  • karikusz
    #239
    Na leszek ma. Ha van valakinek a beállításokhoz valami leírása, vagy magyarítása, az jó lenne, hogy normálisan be tudjam lőni a szervert.

    Arty:

    Mikor leszel?
  • arty
    #240
    napközben voltam nagyjábol, de a szervered nem láttam ... :( ma este pedig ismét megyek meloba ...

    holnap napközben ? (icqn is kerestelek, de...)