61525
  • gviski
    #61205
    pff, hol vannak azok az idők amikor egy CTDP módra éveket vártunk :D
  • V43 1105
    #61206
    2005, 2006.. mai napig a legjobbak :3
  • Muth555
    #61207
    Ezt keresném:

  • Muth555
    #61208
    http://www.drivingitalia.net/forum/index.php?app=downloads&module=display§ion=screenshot&record=76634&id=5593&full=1
  • Muth555
    #61209
    http://www.drivingitalia.net/forum/index.php?app=downloads&module=display§ion=screenshot&record=76634&id=5593&full=1
  • V43 1105
    #61210
    Ha adsz modellt, amit megtudok nézni 3d-ben, normális templatet bármit megfestek neked
  • SimaSuna #61211


    [URL=http://zociracingteam.blog.hu/2014/03/17/rsb_3_futam_ahogy_en_lattam]Az "Egyetlen" Wartburgosként, a rallyFactor 3. RSB futamán...[/URL]
  • b-type
    #61212
    Nagyon bírom a felfogásod ..valamikor fél-egy évvel ezelőtt olvastam amikor megszerezted a BMW-t, és azzal álltál rajthoz :)
    ..és asszem akkoriban valami nemzetközi futamokon is neveztél.
  • SimaSuna #61213
    jaja volt ilyen, bár a nemzetközi sajnos abba maradt, mert nem volt elég jelentkező, illetve a versenyeken nem volt elég résztvevő.

    Köszönöm! Igyekszem, csak nem szeretnék spamelni :)
  • Dietrich
    #61214
    Sompir megcsinálta már ezt a hibrid fos 1.6-os motort?
  • mcmoha
    #61215
  • Roger6
    #61216
    Tudod, szerintem az a gond, hogy az embereknek az tűnik fel, hogy "nincs" hang. Azt meg sem említik, hogy műszaki dolgok miatt hányan adták fel, vagy hogy a szaros szabályok miatt nincs csata, mert az egyenesben úgy megelőzik egymást, hogy nem is kell kifékezni a másikat, simán elmennek egymás mellett, mintha állna a másik. A hang hiánya miatt hallani a csikorgó kerekeket, a szél hangját, vagy amikor leér az autó / összeérnek. Nekem rohadtul tetszett.

    De amúgy is milyen sport az, ahol megszabják az autó fogyasztását? Vagy azt, hogy a sebességi fokozatokat előre be kell állítani, és évente egyszer nyúlhatsz hozzájuk? Vagy pl. csak 5 motort használhatnak évente. Ez már javarészt technika, mint vezetési tudás. Az fog nyerni, aki mögött a jobb csapat / mérnökök / technikai emberek állnak, és nem az, aki valójában gyorsabb.

    Hol vannak már a James Hunt / Niki Lauda harcok...

    Respect
  • gviski
    #61217
    Ki az a Sompir?
  • Dietrich
    #61218
    nekem már alapból nem autóverseny az, ahol előzési zónákat jelölnek ki...
  • Banki67
    #61219
    Skinkészítésnél hol tudom állítani, hogy mennyire tükröződjön az autó?
    Kösz előre is!
  • Roger6
    #61220
    Van egy úgynevezett alfa csatorna a Photoshop-ban, a csatornák között találod. Ez egy szürkeárnyalatos csatorna. Asszem a fekete a tükröződő, a fehér a matt (ebben most nem vagyok biztos, de ezen az elven működik). Nem kötelező fehér-feketét használnod, használhatod a szürke bármely árnyalatát, ezzel szabályozva a tükröződés mértékét.
  • Banki67
    #61221
    Hát nekem ez nem megy.. :(
    Próbáltam beillesztgetni a layereket, meg külön is próbáltam színezgetni azt se tudom, mit hogyan kell :S
  • tbazsi95
    #61222
    12 Hours of Sebring | PSRL WEC 2014 | Balazs Toldi OnBoard
  • V43 1105
    #61223
    Fekete a matt, fehér az ami tükröződik, nem is kicsit.
  • V43 1105
    #61224
    Ha Photoshopban nem jut dűlőre készítsd el a festést és utána nyisd meg a textúrát DXTBMP nevű progival, azon belül adj hozzá egy fekete alpha csatornát, ha túl matt, akkor ahogy írta Roger, használd a szürke valamely árnyalatát.
  • Fokker
    #61225
    DRM Revival 2.0b >>> DIV. I. >>> Interlagos >>> vasárnap 17:00
  • Roger6
    #61226
    Jövünk Fittivel, jövünk! Előző futam is állat volt, eléggé küzdeni kellett, hogy ezeket a turbós szörnyeket az úton tartsam. Fitti össze is csukta a gépet, kétszer.
  • Vaktermesz
    #61227
    ÜDV, Grand Prix 4-el kapcsolatban kérdeznék, igaz nem ez a fóruma, de itt nagyobb az aktivitás. Kicsit nosztalgiáznék GP4-el, de van egy gondom amit nem tudok megoldani, az segédleteknél kinyomtam a kormány rásegítést, ettől függetlenül advanced controls-nál 100%-on van és az az érvényes, de nem engedi állítani. Saját kiosztást pedig nem használja, bármit is csinálok vele. Nem tudjátok hol lehetne 0-ra állítani a rásegítést, mert kb magától fordul minden kanyarban és úgy nincs értelme.

    Előre is köszönöm!
  • V43 1105
    #61228


    XXXD
  • Norbi1990
    #61229
    jó a törésmodell :D
  • V43 1105
    #61230
    Kicsit elmozdult a cockpit .. :P
  • mcmoha
    #61231
    Klf nehézségi fokozatokon más-más segítségeket kapcsolhatsz ki vagy be. Állítsd a legnehezebbre akkor nincs semilyen rásegítés. Több mint tíz éve játszottam vele utoljára, szóval lehet, hogy más a problema.
  • Vaktermesz
    #61232
    Ace-ra van állítva, nem az a gond. A gond, hogy az options/controls/advanced-nél lévő steering help-et nem lehet állítani, és mivel saját kisztoással nem hajlandó működni, így nem tudok semmit se tenni.
  • gviski
    #61233
    Sompir! Sompir! van egy kis problémánk :-)
  • Csabesz6
    #61234
    Üdv!

    Olyan nyűgöm van, miszerint a Project D 2.3 modhoz tartozó S13 Silviából alig látok ki. Elég erős sötétítés van rajta valamiért, és utálom. Van rá valami mód, hogy kilőjem? Van erre valamilyen bejáratott módszer? Sok más típus (AE86, JZX, stb) normális szélvédővel rendelkezik, de ez valami borzadály így. :)

    Köszi.
  • tbazsi95
    #61235
    PSRL-VSR Lada Granta Cup 2014 | A1-Ring | R1 | Balazs Toldi OnBoard


    PSRL-VSR Lada Granta Cup 2014 | A1-Ring | R2 | Balazs Toldi OnBoard
  • SimaSuna #61236
    PSRL Lada Granta Cup - 1 forduló..

    PSRL Lada Granta Cup - 1. forduló
  • Muth555
    #61237
    Írtam privit.
  • tbazsi95
    #61238
    Italian Job | Volkswagen Polo R WRC | Targa Florio
  • Alexease
    #61239
    Nah, ez igy eleg LIKE-os!:)
  • Muth555
    #61240
    Azt hol tudom állítani, hogy ne csak 12 kör legyen az időmérő? Az rFm mappában lévő fájlokban átírtam, de az sem segít....
  • koko1
    #61241
    Sziasztok.Szeretnék segítséget kérni,hogy hogyan lehet kiszűrni a csítelő játékosokat.Aki tudna segíteni az privibe tegye légyszi.
    Köszönöm előre is
  • Muth555
    #61242
    Skinezö kerestetik. Bérezés megegyezçs szerint.
  • Banki67
    #61243
    Sziasztok!
    Tudna valaki abban segíteni, hogy miért nem működik játékon belül az Esc gomb? Windowsban működik szépen, játékokon belül nem. Laptopról van szó, úgyhogy kicsit problémás a billentyűzetcsere, ezen kívül nincs valami ötlet?
  • Alexease
    #61244
    Nincs valami eszement FN-funkcio hozarendelve az ESC-gombon?