61525
  • Roger6
    #61125
    És akinek nincs jogsija, az nem is nevezhet?
  • Roger6
    #61126
    Ja, amúgy menek rá, meg remélem még 3 embert tudok hozni is rajtam kívül.
  • bosco05 #61127
    Bármennyire is hihetetlen így lehet fenntartani az a magas színvonalat, amelyet a RallyFactor képvisel. Igaz, hogy ránézésre furcsának tűnhet, de eddig nincs gond a kitiltásos módszerrel :) Noha én nem vagyok admin csak egy versenyző a bajnokságban, de annyit tudok, hogy kevés a köcsög és sok a biztonság :D
  • Gerdai
    #61128
    Regizel egy álnéven a faszbukon, aztán ott van a faszbuk profil. Ennyi. És akinek nincs faszbukja, mert nem akarja kirakatba rakni magát? Akkor már nem is mehet abba a fos ligába? Nevetséges az egész...
  • Gerdai
    #61129
    Mit akartok ti rallyizni rFactoron? Ha Rally, akkor csakis RBR. rFactor nem Rallyira van tervezve. Hiába akarjátok, de az nem jó arra.
  • SimaSuna #61130
    PCC-hez nincs valakinek template-je?
    turtam a netet, de halott linkek vannak csak..
  • SimaSuna #61131
    Lassan 2éve, hogy megy, nyilván nem RBR-t kell elképzelni, de 60embernek megfele, akkor szar nem lehet...

    ez tavalyi....



    illetve a szombati újévi rally 2-s szerveréről montázs...

  • Gerdai
    #61132
    Ja nem rossz. Eső pluginnal nem próbálkoztok rallyn? Láttam már hóesést is rFactorban és elég jól megcsinálták. Miért nem RBR-el nyomjátok?
  • atiwrc
    #61133
    Ez is szerintem az rw4 (rw2013) modon alapszik, mármint a modellek a fizika másabb volt úgy rémlik de hogy jobb-e az már nem rémlik :(
  • Roger6
    #61134
    Magas színvonalat? Egy rallyban mi számít magas színvonalnak? Mindenki egyedül megy, nincs lökdösődés, megtámasztás, direkt befékezés, letolás stb. Végigmegy a pályán az alany, és annyi.
  • atiwrc
    #61135
    Jó vidi! Lassan lesz annyi tereprally szerű pálya hogy érdemes lenne valami jobb fizikát összerakni alá és valami Terep-Rally Világkupa ligát indítani :)
    Rallyworld moddal toltad a videoba?
    Van az a másik mod a Master Rally, ami az ezen nevű gameből konvertált modelleket tartalmazza. Annak sem olyan rosz a fizikája.


    Én mindenesetre elkezdtem építeni(az túlzás tákolni lenne a jó szó) magamnak egy MO-n jobban használt keskenyebb, szélesítésekkel ellátott nissan pickup-ot.




    Edző autó:

    Épülő pickup(amig a szélesítés nincs meg mégkeskenyebb utcai szerű futómű van alatta...):



  • acsati
    #61136
    Ezt az új kiadású szilveszter rally pályát honnan lehet letölteni?
  • bosco05 #61137
    Nem mindegy, hogy hogy mész végig a pályán :) RallyFactorban a kategóriák első 5-6 ideje általában 10 mp-n belül van szakaszonként, ami nagyon jó. Igazából ha nem versenyeztél így akkor ezt nehéz elmagyarázni, a lényeg, hogy nincs olyan, hogy valaki lemegy egy szakaszon 3:45.234 alatt és a kettővel mögötte lévő meg tud egy 8:32.154-et tetszik érteni? :) Plusz minden úgy megy mint a valós versenyeken. Behívnak a rajthoz, beszámolnak, időre indulsz, óriási élmény. Más részről amit a srácok nem kis munkával összehoznak modot bajnokságról bajnokságra, annak aszfalton komolyabb fizikája van mint az rbr-nek. Murván nem szerepel jól az rF, arra egyértelmű az RBR, de aszfalton szerintem klasszisokkal jobb...
  • Roger6
    #61138
    Nem degradálni akartam a ligát, mert már szemeztem párszor vele én is, sőt, töltöttem is le pályákat / motot. Félreértés ne essék, elismerem a munkásságukat.

    De hogy jön össze a személyi igazolvány kép elkérése azzal, hogy az első 5 ideje 10 mp-n belül van?! Vannak tehetséges pilóták, vannak szorgalmas pilóták, meg vannak bénák, akik szeretnek vezetni. A béna akármit beküldhet, akkor sem lesz jobb, és nem lesz ott az elsők közelében, facebook profil ide vagy oda.

    Csak ezt akartam kifejezni. Az elsők ideje nem attól függ, hogy mit kértek el tőlük, és azért itt személyes adatokról van szó. Persze így is vannak indulók bőven ahogy néztem, de már azt sem értem, hogy egy ligában (ami szórakozás) miért KÖTELEZŐ pl. saját nevet használni?

    És igen, mi is indultunk hegyi felfutásokon, mi rendeztük őket még pár éve a saját ligánkban. Bár nálunk csak 20 induló volt, ott is TS-en szólítottuk az emberek.
  • atiwrc
    #61139
    Azért ne a hátsókerekes kocsikat nézzük már RBR-hez való hasonlításkor mivel azt nem támogatta egyáltalán az alap RBR....

    Első és öszkerekes meg főleg wrc-k azért aszfalton sokkal realisztikusabban viselkednek mint rfbe.
  • bosco05 #61140
    Én most egy N14-et terelgetek és nem értek egyet. RBR-ben minden olyan "pille" :) Tekintve hogy volt szerencsém több ízben is ilyesmiben ülni (amennyire tudom neked is :) ), szerintem jobb az rF. Hátsó kereket nem igazán szeretem.
  • atiwrc
    #61141
    N-esbe nem ültem :), igazábol sokban függ hol próbálja az ember ki egy adott kocsit pl az evo9nek anno a cseh pluginon volt szerintem egy iszonyat jó fizikája, olyan tényleg n-es érzés volt menni vele, időben kellet fékezni hogy megállj, a váltó is jól bevolt lőve, az nagyon jó volt szerintem, csak azt is elcseszték ott. Mondjuk ez igaz rf-re hisz lassan annyiféle evo6 fizikával mentem már, hogy nemtudom már melyik milyen is volt.
  • bosco05 #61142
    Amit most Leviék összehoztak az nagyon jó szerintem. Amiket írtál körülbelül mind igaz rá. Nincs egy centis féktáv, súlytalanság, nem suhan át mindenen, szerintem ebben most fölé nőttek a simfans pluginnak, még ha nem is ez volt a cél akkor is. Persze ez csak az én véleményem ;)
  • akyyy
    #61143
    dedikált szerver létrehozásakor a vezetési segédleknél mi mit jelent, meg a számok?
  • tbazsi95
    #61144
    A terepralira visszatérve:


  • acsati
    #61145
    Hogy tudnék ilyen kis mini térképet megjeleníteni a játékban a pályákról, mint a képen?

  • mcmoha
    #61146
    A kép ugyan nem látszik de lehet, hogy erre gondolsz. :)
  • acsati
    #61147
    Hm, szerintem igen ez lesz az. Bocsi a képért, amikor posztoltam, még látszott. De ez lesz az, köszönöm! :)
  • bosco05 #61148
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=38183
  • tbazsi95
    #61149
    PSRL F1 2013 | Turkish Grand Prix | TV Broadcast
  • tbazsi95
    #61150
    Volkswagen Polo R WRC | Wet Stage Test | Transfagarasan


    Blog ►
    http://tbazsi95.wordpress.com/
  • Dietrich
    #61151
    új V8-as modot nem készít senki? Itt az új V8-as volvonak hangja .)

  • Norbi1990
    #61152
    Előbb a kamionos mod jöjjön utána lehet vényócról szó
  • akyyy
    #61153
    nekem ez a honlapnem jön be :O
  • Fokker
    #61154
    most vasárnap 17:00-től: Saleen Mustang SE @ Daytona Road Course open race

    Daytona Road Course haladási szabályok (csak a szabályos pályahasználat tartozik ide, a választható autó a Saleen Mustang SE cup, nem a Historic Muscle autói!)

  • Fokker
    #61155
    a versenyeinken a megszokottól eltérnek a kanyarodási szabályok!
  • akyyy
    #61156
    ide is kötelező a kormány? :D
  • Szabi #61157
    nem, lehet kinect-el is vezetni
  • akyyy
    #61158
    Leszedtem ezt a pályát de a játék sehol nem látja. mit csináljak
  • Debilon
    #61159
    másold be a helyére, locations mappa
  • atiwrc
    #61160
    Én annó egy régi fülhallgató kék papídobozkájával vezettem( nem vicc!) tesztelés céljából, az előre hátra dőléssel tudtam adagolni a gázt amolyan combinated pedals módon :D
  • Fokker
    #61161
    de ha a szobabicikli a nyerő, gyere azzal
  • tbazsi95
    #61162
    rallyFactor RSB2014 | Királd-Sáta | Stage I | Safety Car / Zero Car | Balazs Toldi OnBoard



    Blog ►
    http://tbazsi95.wordpress.com/
  • acsati
    #61163
    Az erő visszacsatolás beállítás mit takar? :)
  • tbazsi95
    #61164
    A játék a kormányon keresztül képes visszaadni bizonyos hatásokat. Pl.: az autó megcsúszását, a kerék megpattanását a rázóköveken ilyesmi. Az erő visszacsatolás(FFB = Force Feedback) ennek a beállítása. Lehet az erősségét és részletességét állítani. Persze ehhez olyan kormány kell ami ezt támogatja.