506
  • gabber_saviola
    #305
    jaja a sakk nem sport, mert ha az lenne akkor a sörivóverseny is sport lenne
  • zaki
    #304
    sakk az sport
  • McFrost
    #303
    sakk nem sport , ennyi.
  • gabber_saviola
    #302
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    jah, az öreg nagy arc
  • zaki
    #301
    sakkal mi a bajod cimbora? mert ne mondd azt, hogy bassza a csőröd az a napi 1 fél órás összefoglaló, ami van... és nem is szokott lenni sakk, csak most itt a vb, és ezért van sakk a sport1en

    horgász, TELEVÍZIÓS VÁSÁRLÁS, bushido, és a sok ismétléstől én is agyvérzést kapok
  • McFrost
    #300
    én meg attól 123 éves, kopasz pírszinges manustól aki , mindenhez ért, fest, süt és lakk protektorozik!
  • gabber_saviola
    #299
    de legjobban ez a Televíziós vásárlástól kapok agyvérzést
  • McFrost
    #298
    van benne igazság , kedvesem...:P
  • gabber_saviola
    #297
    szerintem ezeket a nagyon réteg sportokat nem kéne nyomni:
    dárc, billiárd vagy sznúker, boksz marhaság, sakk, póker,Televíziós vásárlás, Harcművészeti-magazin, horgászmagazin .....
  • zaki
    #296
    felőlem jöhet

    portugál annyira nem hoz lázba, de az összefoglalókat biztos megnézném
  • McFrost
    #295
    Az a baj, hogy mindenki igényét nem lehet kielégíteni, gondolom ők is levannak korlátozva mit , mikor , mennyit...
  • EOX
    #294
    lesz holland foci?
  • robotnyk
    #293
    én ezt a ralimánia, meg ralimágia, meg raliman vagy mi a tököm műsorokat megszűntetném. helyette kellene 1, amiben összefoglalják az aktuális magyar versenyt, ha van rá lehetőség, akkor meg a wrct is.
    mlb engem is érdekelne, de nba és nhl meg alapdolog lenne (nba nem nagyon mozgat, de sokakat igen). hiába van már 1 éve sport 2, hiába van már fél éve legalább non-stop adás, nem tudják kihasználni.
    hogy egy kicsit magam ellen is beszéljek, a topcsapatoknak nem kellene minden kiesőjelölt elleni meccsét leadni, vagy a west brom x-edik halál gyenge meccsét mert hátha Gera jól játszik.

    az a legviccesebb, amikor péntek főműsoridőben a sport1en box, a sport2n meg ez a bushido megy, borzasztó nagy a választási lehetőség -.- már kb 2 hónapja ez van.

    champcar ugye van itt-ott eurosporton, indy nem hiszem hogy lesz, főleg nem nascar mellett, bár a csúsztatott, 3ig tartó versenyeket csak a hozzám hasonló nascar buzik nézik meg, aztán az lesz a vége, hogy jövőre nem veszik meg majd azt sem :S
  • McFrost
    #292
    én Veled értek egyet, fociból csak a jó derbiket kellene tolni, lehetne jobb rally műsor, aztán cart bajnokság is lehetne, meg baseball, a horgászat jó, a box xar, darts jó, bowling-póker elmegy...
  • robotnyk
    #291
    nem zavar, bent lehet a műsorrendben, csak az a baj ha amelett nem tudnak normális műsort felmutatni
  • zaki
    #290
    nana, pókert nem szidni
  • robotnyk
    #289
    nem azért de keddtől péntekig normál esetben csak töltelék szemetek vannak, 20 éves box meccsek, darts, bowling, póker, horgászsport, aztán péntektől meg elnyom minden más licencet a foci, NFLből csak a 4 órás meccset tudják adni, NASCAR csúsztatva, stb. hétközben ha nincs forduló akkor az egyetlen épkézláb műsor a monday night football.
  • McFrost
    #288
    valaki sír, hogy csak foci van, nost valaki sír mert amerikai sportok vannak...
    én ezt nem értem...
  • robotnyk
    #287
    miért ne adnák ha megvannak a jogok, meg ha ráadásul jó is..?
    tegnap nem volt az igazi a NASCAR, de nem az igazi a kansasi ovál sem. jobb lett volna ha a talladegai esik erre a hétvégére, az jobb lett volna élőben. amúgy meg már elég ennyi gecisok foci, még most ráadásul holland meg portugál rangadókat meg összefoglalót is akarnak, pedig franciáktól is csak a pénteki meccset adják le.
    NBA nincs, és NHL is kérdéses, az NFL meg jó.
  • McFrost
    #286
    Chievo ellen!
    [az éhezőknek]
  • gabber_saviola
    #285
    sose :P

    Palermoi focit a népnek!
  • zaki
    #284
    NBA-T A NÉPNEK
  • forzajuve
    #283
    Nagy amerika majmolás... Nászkár és enefel élőben egyidőben.
    Interszepsönök, szekkek, taklik, tácsss dávnok meg jello flegek... Éljen a MIÉP! Bár az NFL meccs kurva jó volt, asszem ezentúl rendszeres nézője leszek a közvetítéseknek. De ez a nászkár... dögunalom... dzsentlemensz sztárt jór endzsájnsz és akkor a sok hamburgerzabáló felújjong BRRRR!! (bár motorhang rulez), aztán köröznek 2millió kört egy oválpályán 3 körönként yellow flagekkel (kibaszott unalmas szpíkerekkel a mikrofon elött) és vége :D, altatónak kiváló.
  • McFrost
    #282
    a keleti fuvallat meg a szádat!:P
  • gabber_saviola
    #281
    több Palermo meccset a népnek!
  • zaki
    #280
    aztán jött az északi szél, és becsukta a mesekönyvet :P
  • R9
    #279
    lol
  • gercse
    #278
    hát még én mennyire remélem..:D Forza Juve !
  • McFrost
    #277
    remélem a Livorno odabax!
  • 9csöves9
    #276
    én kérek elnézést :)
  • Gabe18
    #275
    Eurosport központja vagy micsoda franciaországban van tudtommal,azok azért "franciáznak" annyit...
  • R9
    #274
  • 9csöves9
    #273
    ugyanez van az eurosporttal is

    ők is már több éve csak a Francia meccseket nomatják élőben

    gondolom kötöttek vmi szerződést
  • R9
    #272
    McFrost nem akarlak elkeseríteni de:
    SPORT1: 2005.10.16.

    14:45 LabdarúgásOlasz bajnokság, 7. forduló,
    Internazionale-Livorno (élő)

    ui.: Ezt Inter fórumon írta be egy gyerek!
  • Gabe18
    #271
    Amugy most kitört valami "angol mánia" feléjük?Mi a rossebnek kell közvetiteni a már biztos továbbjutó Angolok meccseit,amikor ott már csak az első vagy második hely kérdéses?Mig sok csoportban több csapat is élethalál meccseket vív majd.
    Hogy emellett az angol U21 meccse is lesz,az meg már a csúcs,ahhoz végképp nem tudom mi közünk van.
  • zaki
    #270
    :DDDDD
  • gabber_saviola
    #269
  • McFrost
    #268
    "Helló mindenkinek a Sport tv-ben!
    XYZ vagyok és nagyon szeretem a Chievo focicsapatát!
    Többen összebeszéltünk akik szeretik az olasz focit, hogy jó lenne ha leadnátok a Palermo-Chievo meccset, mert mind két csapat várakozáson felül teljesít és azt hiszem tele van pikantériával a találkozó (játékos és eddző múlt).
    Eddig a Milan volt a legtöbbet a képernyőn, kis csapatok egymás elleni meccsei kevesebbszer kerül képernyőre, pedig jó meccsek vannak közöttük is , ha csak az összefoglalókból indulok ki!

    Baráti üdvözlettel: T.I."

    ezt írtam....
  • gabber_saviola
    #267
    lazán megvagyunk 200kg :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • 9csöves9
    #266
    hát talán elég lesz:)

    én asszem ide írtam [email protected] vagy még küldjetek sztem az [email protected]

    én is írok, legyen egy jó napotok:)