836
Tony Hawk\'s Underground™ 2
  • Balumann
    #555
    Nekem Ati 9600 pro-m van, 2400-es+-os proci, és 1024x768-on maxon megy. A THUG 1 nekem is megvan, torrentről lelehet szedni de működésbe helyezése elég gázos. 800 MB körül van. Mivel nete is vna, ezért kérdeztem külföldiektől, a THUG1 régebb óta létezik mint a THUG2 érdekes módon, vannak akik több mint 1 éve nyomják . Ez azért meglepő mert én jóval több mint fél éve tolom neten a THUG2-ot, bár most abbahagytam, meguntam egy kicsit (most THUG1-ezek :)) Akinek mégis kéne segítség a THUG1 elindításában, feltelepítésében írjon E-mailben vagy MSN-be. [email protected]
  • ironfist
    #554
    Tudtam regelni a skylinera meg is találtam de seedelni nem seedeli senki. Egyébként pécsi vagyok
  • rorr
    #553
    egyébként a skyline-on volt csak 2 hónapja inaktív.....
    Most néztem meg:)
  • rorr
    #552
    sajnálom!hol laksz? hátha összehozzuk a dolgot szerintem privátban megbeszélhetnénk...
  • ironfist
    #551
    Az endlessen nincs a skylinera meg nemm vagyok bejáratos, regeleni meg már nem lehet.
  • rorr
    #550
    skyline vagy endless valamelyik a kettő közül keress rá!
  • Prince of Máté
    #549
    nem. nekem a service pack 1 van fennt mert nem megy fel az sp 2 pedig jó lenne mert ott tűzfal is va.
  • Gary
    #548
    Ja, ha az ilyen egyszerű lenne! Egy intézmény szigorú szabályzata és tűzfala állja utam. Na meg persze a szerverszoba zárt ajtaja!
    Azért tetszik a ki nem mondott feltételezésed, amivel értelmi és billentyűzet-nyomogatói képességemet méltatod!
  • ironfist
    #547
    Meg tudod adni hogy melyik torrent oldalról szedted le?
  • rorr
    #546
    windows XP sp2 vaN FENNT NEKED?MOST PRÓBÁLTAM AZZAL ÉS OTT NEKEM IS SZAGGAT...
  • Prince of Máté
    #545
    jó neked
  • rorr
    #544
    szerintem a 9250-es azért nem túl gyors kártya!2 gépem van a gyengébbik p3-as 800mhz gf4 ti 128mb-os videókártyával és most próbáltam tökéletesen megy a játék1280-ban is!A másik az lényegesen gyorsabb ott sincs gond:)
  • Prince of Máté
    #543
    amúgy ha bekapcsolom az FSAA-át akkor uyganolyan mintha kilenne kapcsolva
  • Prince of Máté
    #542
    neked miylen a géped?
  • Prince of Máté
    #541
    nem az sajnos. a videókártya.mert egyik barátomnak 2.4 ghzes és 512mbramos de neki is 9250 a videókártyája.és 1280-asban neki is akad.
  • rorr
    #540
    Bár lehet hangkártyadriver,videókártyadriver ....
  • rorr
    #539
    szerintem a 256mb ram a bibi...
  • Prince of Máté
    #538
    kösz
    nekem 2ghz 256 mbram és ati radeon 9250 em van.És csak úgy akadozik ha 1280*1024-en van.
  • rorr
    #537
    inkább videókártyafüggő a játék de nem kell neki szerintem 1.2ghz-nél gyorsabb procis 512mb-os memóriával pixel shader 1.1-et ismerő videókártyánál jobb!!!
  • Prince of Máté
    #536
    szerintetek milyen gép kell ha 1280*1024-es van és full screen be van kapcsolva?
  • Darkboy
    #535
    kikapcsolod :D:D
  • Gary
    #534
    Sajnos nem kivitelezhető. Egyik fájlmegosztó sem megy a tűzfal mögül :(
  • rorr
    #533
    Én torrentről töltöttem másfél hónapja!Azt hittem ,hogy vicc de tényleg van első rész!
  • Gary
    #532
    -1 hozzájutni, bár ebből is látszik, mennyire szeretném! :)
  • Gary
    #531
    No fene, tényleg kimaradtam valamiből! :) No és, hogy lehetne egyéb halandónak is hozzájutni a hivatalos vagy akár a nem hivatalos esetleg - uram bocsá' - mindkettőhöz hozzájutni?
  • rorr
    #530
    pedig létezik és hivatalos portolás csak ausztráliában adták ki...kb 900mb az én verzióm és elég körülményes volt feltenni
  • Evin
    #529
    Úgy látom sokan nem tudják, hogy VAN THUG1 Pc-re.
    Bár nem hivatalos portolás, és hiányoznak belőle a videók és néhány részlet, de játszható.
    Nekem megvan, szóval nem csak kamuzok!
  • drowns41
    #528
    Senki nem tudja a választ vagy mi?
  • drowns41
    #527
    Át lehet?
  • maxius
    #526
    Ha kijött volna PCra, akkor lett volna rá esély...de így...kétlem
  • rorr
    #525
    a tony hawk undergroud 1-et nyomja valaki pc-n?
  • drowns41
    #524
    Sziasztok. A bill. kiosztást hogy lehet megváltoztatni, mert nekem nem sikerült
  • Zacsy
    #523
    Platforms(s): ps2,xbox,gc
    Szal pc sehol sincs
  • Balumann
    #522
    MSN: [email protected]
  • Balumann
    #521
    Ha kell valakinek segítség a küldetésekben tőlem kérhet :)
    Ha valaki akar netezni és segítséget kér, azt is lehet kérni :)
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Tony Hawk'S American Wasteland előzetesek
    www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1750
  • Evin
    #520
    Ha jól jövök ki a szabadidőmmel, nyár végére kész leszek vele.
  • Ramore
    #519
    Ugye PC-re is jön?
  • Gary
    #518
    CD Key: #75-ös, #106-os, #243-as, #372-es hozzászólásban, és most már ebben is
    BUUG-CFB3-2CKA-UYMG-E15F
  • biz
    #517
    hamarosan itt az újabb deszkás játék:Tony Hawk's American Wasteland(THAW)

    VÉGRE!!!
  • biz
    #516
    csá!
    rettentően hálás lennék h vki letudná írni ide a forumba/küldene nekem 1 mailt a [email protected], amelyben a THUG2 CD key-e van

    thx