52
Szinészek, kiket [nem] kedvelünk
  • CSOCSO
    #12
    jackie chan!!!!!!!!!! az isten!!!!!!:)
    az egyetlen szinesz akit sajnalok (hogy oregedik)

    jet li vel sincs amugy sok bajom... old meg romeo nem rossz film szerintem...
    ConAir filmbol siznte mindenki:)
    az a buzi spanyol kiskolok.. a masik spanyol randa arcu akinek szivek csoltak karjara tetovalva... termeszetesen cage fiu meg a masik a kocos fogu.. aki volt az armageddonban is..
    ja igen...
    bruce willis!!!!! o is nagyon cooooooooooooool!!! szivesen latnek meg filmeket vele!!!
    fikaztak a meg mindig bergyilkos a szomszedom..szerintem nem olyan gaz!
    ja es a japanok kozul az a kiscsaj aki a kill billben volt a lucy liu testore:)

    amugy en a noi szineseket nem igazan szeretem...
    pl cameron diaz meg a tobbi...
  • CSOCSO
    #11
    egyetertek az egesszel.. tudom szanalom ugy velemenyt alkotni filmrol hogy nem nezed meg..es en meg eletemben nem lattam vegig egy alan filmet sem.. de nem is birom vegiglesni. es a csavo szineszkedese sem jon be
  • CSOCSO
    #10
    ja:) will smith hatalmas arc szerintem!!!!:) tenyleg olyan buta es hulye feje van hogy jujj:)) LOAL
    tegnap lattam a tv ben a gyorsabb a halalnal c. filmet.. aszem ez volt a magyar cime.. ilyen western tipusu lovoldozos film..abban volt benne dicaprio.. meg fiatal volt de vejon az arca mint szinesz!
  • Kolbasz
    #9
    Szerintem nincs jogom ítélkezni, mert nem ismerem az összes színész összes filmjét, de az tuti, hogy Naomi Wattsnak (21 gramm, Mulholland Drive), Sean Penn-nek (21 gramm, Nevem Sam) és Kevin Spacey-nek (K-PAX, Amerikai szépség) is a jók között a helye.
  • Sadun Tryst
    #8
    Jók:
    1. Tom Hanks
    2. Brad Pitt
    3. Jack Nickolson
    4. Anthony Hopkins (asszem így kell írni)
    5. R2D2 :)

    Aki nem jó:
    Alan Woody - ő az 1etlen színész akinek a filmjeit, még ha fizetnének sem nézném meg...
  • Ryleh
    #7
    igen de az nagyon gázz volt nekem.....mert ezexerint aki nem szimpatizál a feketékkel,az vagy fiatalokat befolyásolo genyo alak,vagy sitten drogokkal seftelö idiota....szal a sztori sima manipulácio.....de a Norton alakitása jo volt:)))
  • cSuwwi
    #6
    Igen, ő volt a História X-ben is.
  • Dichter
    #5
    Uhhhhh, télleg a Hetedik. Gyöngyszem. Edward Norton ugye Amerikai História X. Vagy hülye vagyok?
  • Ryleh
    #4
    Nos igen...Bratt nek nem láttam még elbas@ott filmjét:)
    Náalam alapfilm a Fight Club,de ott van a :Ha eljön Joe Black,Folyo Szeli ketté,A hetedik...hosszu a lista de mind1ik ok......Nortontol pedig csak a 25.ora volt felemás kissé de valszeg azééé mert ott 1 félvér tyukkal volt,és az ilyet nagyon nem szeretem...../akinek nem teszik ez az mehet a fokuszplusszba panaszkodni:))) /
  • Dichter
    #3
    Én Brad Pittet régen nagyon nem szerettem, aztán megnéztem a Blöfföt. Ott esett le, hogy bazzeg, ez a srác nem egyszerű, amit abban a filmben művel. Oscar díjas alakítás. Ezekben az időkben kezdtem el rákattanni az angol filmekre, ahol feltűnt még egy kiemelkedő alakítás: Jason Statham (alias Szállító) angol filmjei: Mean Machine (Gépállat Fc), The Lock, Stock, and the two smoking barrels (Ravasz az agy, és a két füstölgő puskacső - azért írom angolul, mert én angol nyelven láttam őket, és ez jobban megragadt)

    Leo szerintem sem egy rossz színész, csak a média, ilyen nyálgépet csinált belőle. Will Smithen, pedig még mindíg tudok röhögni, amikor a Men in Blackben, tesztírás közben, odaráncigálja magához az asztalt
  • Ryleh
    #2
    Na!!!Ez 1 ötletes topic!!!
    Akiket utálok/jellemzöen evvel kezdem/

    1.Julia Roberts
    2.Juliett Lewis
    3.Stohl András
    4.hosszu lenne a lista....

    Akiket birok:
    1.Bratt Pitt
    2.Edward Norton
    3.Sho Koshugi...de ö nem 1 mai gyerek
    4.amugy hetero vagyok:)))))

    Dicaprio nagyon jo szinész ,és remélem már nem akarnak tinibálványt mixelni belöle,mert jobb sorsra érdemes....
    "Lajos!!!azonnal hagyd el a tron...MOST!!!!"
    A karate kidre már nem emléxem........

    És még1xer!!!!!okos 5let volt ez.....:))))

  • CSOCSO
    #1
    nah...ki melyik szineszt szereti...es melyiket nem?
    Vagy van akit hianyolsz???
    ket temam is van...
    elso:leo dicaprio, will smith...
    a masodik: vajh' mivan az olyan filmszineszekkel mint akik az osregi karate kid ben szerepelt ( a kiskolokre gondoltam)... vagy.. dolf lundgrennel vagy kivel.. meg millio ilyen szinesz van.. akirol reg nem hallani de tok kivancsi vagyok hogy valyon ok mit csinalnak manapsag?...


    dicapriorol es smith kolokrol annyir hogy nekem semmi bajom nincs veluk..soot mind a ket csavo arcat birom!!!