54
Space Hack
  • rayman12
    #54
    segitsen valaki nem mükszenek a cheatok
  • HerrKiss
    #53
    Ja, úgy tűnik, itt a 43-as szint a standard, én is annyi vagyok...
  • HerrKiss
    #52
    Ismét itt. Jó rég volt már, hogy utoljára erre jártam, sajna nincs túl sok időm játszani mostanában. Szóval most tartok ott, hogy majdnem végigvittem a cuccot. Majdnem, még egy ellenfél hátravan, az utolsó, a Dr. Őrült Elme, vagy hogy hívják.
    Vele mi a jó büdös francot lehet kezdeni tulajdonképpen? Én lőfegyverekkel nyomultam, és nagyjából-egészéből különösebb nehézség nélkül vittem végig a játékot, egyedül az utolsó néhány pályán fellelhető nemtudommik izzasztottak meg kissé, de az sem volt vészes. Viszont ez az utolsó emberke... A plazma-ágyúm meg sem karcolja jóformán, én viszont egy lövésétől majdnem teljesen kifexem... Mit lehet ezzel csinálni? Mi a leghatékonyabb ellene...?
  • HerrKiss
    #51
    Látom, nem csak én nyomulok vele, bár azért az a nagy nyüzsi sincs, mint pl. a Diablo-s topic-okban. Pedig nem egy rossz játék ez. Legalábbis nekem bejön.
    Igaz, annyira talán nincs meg a feeling-je, mint a Diablo-nak, de azért egészen jól el lehet ütni vele az időt. Nem egy hátrány, hogy teljesen lemagyarították a PC Guru-hoz.
    Én még csak a C bioszférában vagyok, 15. szintű. Van még hova fejlődni. Sajnos nincs túl sok időm játszani. Amúgy én is közelharci cuccokkal nyomulok, szvsz. jobbak (legalábbis nagyobb a sebzésük).
  • hegedus15
    #50
    Most vittem végig!!!!!!
    43-as szintő lettem.
  • hegedus15
    #49
    Én már az N bioszférában'bogyóban' vagyok (az már az utolsó elötti)
    Én közelharcival megyek.
  • Szega87
    #48
    Most jött ki a pc guru mellékletén , remélem még azér vlki benéz ide néha ! Nekem kicsit egyedinek tűnik a game , meg nehéznek talán mer legnehezebb fokon tolom , gondoltam diablot és annak 2 . részét bármikor oda-vissza tolom , akkor ez se fog nehéznek tűnni ...
    Mi a jobb szerintetek a közelharci fegyver vagy a futurisztikus stukik?
  • pauli
    #47
    és hogy kell feltölteni a 'teleport a bázisra' cuccot???
  • Emti
    #46
    En mar toroltem.
    Hamar meglehet unni sajna.
  • ScOrpY
    #45
    Én már a 6. nál járok
  • Emti
    #44
    Jutott valaki mar el a feleig vagy tovabb?
    En a 4. bogyonal abbahagytam.
  • Emti
    #43
    En mindig elcsalogatom a korulotte levoket, es mikor ujra ful az eleterom akkor tamadom meg.
  • shaba23 #42
    hmm...full élettel mentem, gondolom azért nem vettem észe:)
    amit én találtam teleport a városba cuccot, az 1/1 és ahhoz nem kell tudás, amit találtam sima teleportot ahhoz viszont kell 25.
    megyeget a dolog, csak a pörkölő nevű köcsögök szivatnak néha...1 pörkölő 1 hp stick
  • Emti
    #41
    Vegyel biocsippeket vagy valami hasonlokat a dokinal.
  • Emti
    #40
    Nekem van sima teleportom es ahoz nem kell semilyen tudasse.
    2/2 , csak mindig fel kell toltenem.
    Jobbat nemveszek, mert ahoz tudasra kene pontokat hasznalnom.
  • Emti
    #39
    Az az eleterodet tolti fel.
    Van ugyanilyen kekbol, az meg az energiat tolti fel.
  • shaba23 #38
    a gyilkos hegy (lol) pályán van egy piros jel a térképen, de hiába megyek oda, nem csinál semmit...tudja vki, hogy az mire való?
  • shaba23 #37
    mi a különbség a teleportáló és a teleport a bázisra között?
  • shaba23 #36
    nah jó, csak 7 pont kéne, viszont az 2 szint
  • shaba23 #35
    teleportot én is használnám, de kéne hozzá a soksok tudás, annyi meg még nincsen:)
  • Emti
    #34
    Gyogyulasra en teleportalast hasznalok, es a dokival meggyogyitom magam(:
  • Emti
    #33
    Ggyogyulas az a H betu, de levan irva a beallitasoknal(:
  • Emti
    #32
    Ij-ba nem kell, vagyis en nemtapasztaltam(:
  • Emti
    #31
    Teleportalas az jobb klikk.
    Sugarvetoket meg ezeket tolteni kell (energia cella vagy mi (e gomb es feltolti))
  • 3P
    #30
    Hát kipróbáltam, léptem egy szintet de eddig elég bugyuta kis játék. Eléggé Hack'n'Slash filing...
    Gondolom két fő irányzat van távolsági fegyverek / közelharci fegyverek. Aki már messzebb eljutott, azoktól kérdezném, hogy melyik a nyerőbb? Valamint a távolsági fegyvereket kell tőlteni is? Ha igen, akkor hogy? Nekem az alap sugárvetőm már csak pittyeg a lövés helyett, így basseball ütőzök, ami egy sci-fi-hez elég lehangoló...
    Teleportál követ hogy kell használni? Klikkelgetek rá, de semmi....
  • shaba23 #29
    Íj-ba kell nyílvessző? mert Íj már van:) használni nemtom, mert nincs annyi ügyességem
  • shaba23 #28
  • andriska
    #27
    ráviszed a nem ismert tárgyra a nyilat és lenyomod az alt-ot,akkor kiírja mire való.
  • shaba23 #26
    bazz...alt+tab után nem gyógyul...sux
  • shaba23 #25
    gyógyulásra az a megoldás, hogy amikor lesebződök nagyon, akkor elmentem éd dolgozok egy kicsit...amikor visszamegyek már full hp :D
  • shaba23 #24
    csak az inventory-ban tudok tárgyakat tárolni? nincs egy jól bevált láda vhol a városban?
    valamint, találok olyan cuccokat, amik nemtom, hogy mire való...pl a hologram nevű cucc...csak találgatni tudok, mert nincs infó (nem, ezt nem kell azonosítani)
    kicsit gáz, hogy olyan rohadt lassan gyógyul...nincs türelmem várni healing poti/pack meg elég gyéren csorog a dropokból...100pénz meg elég sok 1db-ért
  • andriska
    #23
  • steweee
    #22
    nem lenne rossz,főleg hogy teljesen magyar, csak pár évvel ezelőtt kellett volna hogy megjelenjen
  • horatius
    #21
    Sziasztok!
    Megszereztem a programot, de nálam valami miatt nem tetszik a programnak a videokártyám, pedig a minimum követelménynek megfelel mert TNT2-es és 32 megás a kártya. De már a játék inulásánál hibásan jelenik meg a kép. A legújabb patch is fel van téve szóval nem tudom mi lehet a hiba.
  • andriska
    #20
    Jaja,szerintem kurva jó\Diablo-klón\.Kár hogy nincs multiplayer :((
  • Zsoldos
    #19
    Nyomja valaki?
  • uv
    #18
    Válasz ment!
  • SpiderBoy
    #17
    UV: küldtem privit, ha majd lesz idod akkorn valaszolhatnal!
  • uv
    #16
    magyarul jelent meg...küggyé privit, oszt megdumáljuk
  • SpiderBoy
    #15
    Peace!
    azt szeretném kérdezni, h. jelent-e már meg magyarositás ehhez a játékhoz? mer ha igen..engem érdekelne...