11355
  • Thanatos
    #81
    én benne vagyok! :)
  • Lupis
    #82
    :P DW-ből sztem egy dinamikus kampány hiányzik .
    Thanatos:Ha van kedved akkor az SH2-t is megnézhetnénk multiban.
  • Thanatos
    #83
    én inkább már megvárom sh3-at szerintem, nincs hangulatom megint felrakni sh2-t msot valahogyan, sh3 kell nekem! :)
  • crossy104
    #84
    Most mikor jön ki? Március 15-én vagy még később?Nagyon-nagyon kell már!!!!!
  • Thanatos
    #85
    remélem hogy 15.-én kijön és nem csuszik
  • dr Kotász
    #86
    15-én minden zárva lesz. Hogy fogod megvenni? :DD
  • Thanatos
    #87
    én a kijövésről beszéltem nem a megvételről..., ráaádsul ez amcsi megjelenés szóval euban gondolom 2 év mulva jön max :(
  • Thanatos
    #88
    + ha 15.-én kijön ako má mindegy hogy ha pár nappal késöbb lesz emg ellenben ha csuszik ako az nem pár nap elsz hanem pár hónap...
  • Gundark
    #89
    Jah az ubi híres a csúszkálásról, lásd lock on. De most már nagyon föl vannak izgulva, mindenhol kukorékolják a 15. megjelenést. No meg ilyenkor már rég bejelentették volna hogy sajnos május a megjelenés mert annyira realisztikus hogy nem lettek kész időben :)
  • Gundark
    #90
    S lőn! Arany lett végre a silent 3
    Most már csak nem vonják vissza
  • crossy104
    #91
    Az jó dolog, hogy arany lett, de legalább egy nyamvatt demót kiadhattak volna előbb.Bizom benne, hogy tényleg kijön 15-én.
  • Lacc
    #92
    15-e? Ehh pedig azt hittem hogy 1-2 nap van hátra már csak :(
  • neuro
    #93
    Lényeg az, hogy kint lesz végre valamikor. Szerencsére nem járt úgy, mint a Harpoon 4.
  • Gundark
    #94
    A szigony 4gyel amit csináltak az már egy vicc volt.
  • kiskorúbézoltán #95
    Mégse nevettünk ...
  • crossy104
    #96
    Nevetséges amit csinálnak.Ha jól emlékszem, márc. 5-én öt szerencsés kipróbálhatja.Érdekes.
    A fejlesztők már úgyis három éve próbálgatják.Inkább adták volna szeptemberben amikorra igérték.
  • crossy104
    #97
    Túl nagy a titkolózás.Kérdezgetik melyik videó a legjobb, stb.Kit érdekell a videó.A játék kell!!!!!
  • Thanatos
    #98
    szvsz jöjjön ki sh3 az a lényeg
    harpoon 4 már halott ügy
  • Glpetyus
    #99
    Na már csak pár nap és "torpedo los!!"
  • crossy104
    #100
    Van egy kérdésem.Hogy van az, hogy az UBI.állitólag dvd.adja ki, de a neten kettő cd-s válltozat kering.
  • Glpetyus
    #101
    És hol kering?
  • dr Kotász
    #102
    Ez valóban érdekes kérdés...
  • Thanatos
    #103
    ehh má ebből is jönnek a fake-ek? dejo :)
  • crossy104
    #104
    Emule-val rákerestem, és kidobott kb.50-et.Külf.szerv-en.Kettő cd-s.+akörités hozzá.
  • crossy104
    #105
    Bár nem értem, hogy lehet ha a UBI szerint 1 dvd-s, ill.kb 2 GB szabad hely kell a feltelepitéséhez.
  • Glpetyus
    #106
    Új múvi a gémsztáron
  • BBird
    #107
    Mármint a gamershell-re gondolsz. :-)) Mert csak a linkjét szúrták be.
    Enyhén aranyos a két videó, és már nem kell hozzá sokat aludni, jipííí!
    Jó régen, még a GATO-val játszottam. Az volt a tuti. :-) Valaki ismerte, ismeri?
  • Glpetyus
    #108
    Ismerős a név,de...
  • BBird
    #109
    Hidd el, nem olyan régi... :-))
  • BBird
    #110
    MobyGames - GATO
  • Glpetyus
    #111


    84-ben 3 éves voltam :D
  • Glpetyus
    #112
    LOL
    2 éves voltam,nem 3
  • BBird
    #113
    Jó az, jó az. Még a '80-as évek végén jutottam hozzá, vagy '90 eleje? Már nem emléxem. De most ez a Silent Hunter III videó nagyon meghozta a kedvem. :-) A kezelése is egyszerűnek tűnik, graf is tetszik. Gyerünk már, gyerünk! :-)
  • Glpetyus
    #114
    :D
    Én is várom nagyon :)
    Újabb gém,ami sokáig fennt lesz a gépen :)
    (persze ha nem basszák L )
  • Pluskast
    #115
    Csak egész halkan jegyezném meg, hogy ez a két videó már fenn van egy ideje a hivatalos oldalon......
  • BBird
    #116
    Hát sajnos nincs időm az összes játék hivatalos honlapját átnézni naponta. Néha élni is kell, tanulni, dolgozni, takarítani, mosogatni, főzni, ilyesmi. Az is nagy buli... ;-))
  • ChevyG #117
    képek
    mikor is jelenik meg a gamma? mer a hcg szerint 2004.
  • Glpetyus
    #118
    Vazz,pár sorral lejjebb...
  • Pluskast
    #119
    Nekem mondod? Itt melózok az irodában:) Már rég elhúzhatnám a csíkot ha a főnököm venné a fáradságot és betolná a képét:)))
  • n3r0k4k
    #120
    Jajj Plusi most el ne kezdjelek sajnalni Hiaba mi kiöregedő cybervitézek már máshol is kénytelenek vagyunk bizonyítani!

    Amugy en is varom nagyon.

    Emlexem majdnem elment az egyetemes jogtöri szigorlatom, mert meg előző este is az Aces of the Deeppel nyomtam.

    Hajaz ra erosen csak sokkal kiralyabb a grafika. De ez ma már alap.