69
Punisher
  • Lacc
    #1
    Érdekes, nem láttam még ennek a filmnek topikot, és látom, hogy már moziban is adják. Valaki csekkolta már? Kíváncsi lennék a véleményekre, jó lett-e.
    Mindenesetre sikerült megint egy igen hülye magyar címet adni, Megtorló...
  • Punker
    #2
    DC-n még nem találtam meg :)
  • G_ArchAngel #3
    Igen, én végignyomtam:)
    DVD minőségben, angolul:
    A főszereplőt hibáztatják a rosszfiúk a gengszer apuka (Travolta) fiának kinyírásával, és gengszeranyuka kitalálja, hogy úgy jobban szenved, hogy a családját nyiratja ki az ügynöknek, majd utána Mr. Castle-t (ő a főszereplő) - Mr. Castle persze megússza (szó szerint a vízben éli túl), majd beindul a bosszúhadjárat: és itt jön a csavar, ami kiemeli az ilyen filmek közül: nem agyarlanul agyon lő mindenkit, hanem rafkósan kicseszik velük, beavatkozik az életükbe, és egymással szembefordítja a rosszfiúkat.
    Természetesen lesz 3 haverja: 1 jó csaj és 2 lúzer, aztán mikor őket is megfenyegetik, akkor elszakad a cérna, jön a plasztik és az M4...
    Jó kis film, látványos nőkkel, autókkal, akciókkal...
  • Cat #4
    mivel képregényadaptáció, speciel most pontos a magyar cim
  • Bucser
    #5
    Még nem találtad meg DC-n??? Nagyon rosszul keresheted... erre keress...

    The.Punisher.2004.DVD-SCR.XViD-ViTE

    Nagyon jó film.. Nekem nagyon bejött és felkerült az X-men mellé a legjobb képregényadaptációk közé... ÉS Nem akar több lenni mint ami.. egyszerű képregényadaptáció....

    Nekem 8/10
  • Adi
    #6
    Egy MESE film bazzeg... Rambo(a pali mindent végig él, és pár nap múlva már kihever minden sérülést), desperado(a hülye bérgyilkos, aki mellesleg valószínű, hogy ratyesz vóót...), hegylakó(ez meg ahogy nézz az a barom Castle) keveréke a film.
  • Adi
    #7
    Viszont ha mint képregény adaptációként nézzem(igaz még nem találkoztam a képregényel, illetve nem emléxem rá) akkor szvsz jóóó kategória...
    Viszont a filmről a max payne juttot eszembe...csak itt nem rendőr hanem fbi-os!:D
    Viszont jól alakított a Travolta!:D
  • Bucser
    #8
    Akkor ne nézd meg a X-men-t és a Pókembert se:) Sőt semmilyen képregényadaptációt...

    Egyébként itt van egy kép a Punisher képregényről

  • G_ArchAngel #9
    Nálam csak 3.:)
    1., Catwoman
    2., X-men
    3., Punisher
  • traXion
    #10
    azért írhattad volna rendesen az angol címét...

    The Punisher
  • Hentes Bill #11
    1etértek. kellemes kis action múvi, nekem nagyon bejött. különben csak a film után tudtam meg, hgyo elvileg ez is egy képregény adaptáció, de fasza lett :)
  • Punker
    #12
    kb 2 hete beírtam keresőbe hogy Punisher akkor semmi értelmes találat nem volt én meg nem erőltettem :)
  • Punker
    #13
    48k-val csorog lefelé :)
  • Punker
    #14
    hm jó kis filmnek tűnik így elsőre :)
  • frodó néni
    #15
    nagyon jo!érdemes többször is megnézni!jok a poénok!egyszóval tökéletes film!megéri az a1000,-ft mozijegy!;)
  • Gunner
    #16
    "Anyádat elvitte a vonat" Nekem csak ennyi maradt meg belőle, pedig nemrég néztem meg, de jó volt szerintem is :)
  • Bucser
    #17
    A "késsel nem szabad játszani" dolog és összecsukja a pillangót utna fejbe csapja az ipsét vele:)
  • Gunner
    #18
    Azért amikor az az ipsét leütötte és utána a piercinges csávesz mondta, hogy megint itt van. Azért miért kellett átöltöznie és kicsípnie magát fehér pólóval? Egyátalán van neki mosógépe?!
  • Blasta
    #19
    Pffff

    "tökéletes film"

    Azért nem kéne túlzásokba esni.
  • HuAn82
    #20
    Én kellemeset csalódtam benne. Elég jó film.
  • Punker
    #21
    ja, nem volt rossz, a lángvágós poén volt a legjobb
  • asdasdasd
    #22
    Az Index lehuzta. Kicsit felek tole.
  • Punkerwork
    #23
    1x érdemes megnézzni
  • Hentes Bill #24
    index bekap6ja
  • G_ArchAngel #25
    Index mit nem húzott le eddig?
  • Bucser
    #26
    Indexre ne halgass olvasd el inkább ...ezt
  • PResident Evil
    #27
    Pókember szintet üti :D
  • Glpetyus
    #28

    Tegnap megnéztem a filmet,kellemes csalódás volt ahhoz képest,hogy nem vártam tőle semmit :P
  • Sir Quno Jedi
    #29
    Szórakoztató, sőt még érdekes is, ez kell !
  • fifi
    #30
    Azt MAGASAN üti...
  • Zool
    #31
    A franc tudja. Én azért valamivel többet vártam tőle, legalább is amennyire beharangozták. Nem a sztorival van a gáz, hanem van egy-két túlzás benne. A Pókember az full túlzás igaz, de attól azt lehetett várni. Ennél egy kicsit reálisabbak is lehettek volna az amúgy nagyon igényesen és látványosan felépített akciójelenetek. Itt pl: arra gondolok amikor főhősünket mellbe szúrják késsel, majd bevarják gyors házilag, oszt Go ezerrel mintha semmi se történt volna. Travolta nem tartozik a kedvenc színészeim közé, de azt hiszem most itt elég hitelesen játszott és ez tetszett. Végül is ha azt nézem nem rossz kis film, a folytatás meg már tuti készül.
  • Bucser
    #32
    Vedd alapul, hogy olyan képregényfigura aki a Csodálatos pókemberbent jelent meg először.. Szal azért Mr. Castle-t erősen lehozták a földre a képregényes tevékenységéhez képest...
  • Jano
    #33
    Megnéztem, nem kellett volna. Inkább 3x a Hulk, pedig az se kutya.
  • Laky
    #34
    nagyon kemény a film :)))
    az orosz durva volt :D
  • Bandew
    #35
    Jah, az orosz az tényleg poén volt. :-D
    NEkem nagyon bejött, a régi 80-as 90-es évekbeli akciófilmeket idézte, amikor még brutális, nyers módon mutatta be az akcióhősöket, nem szuperügyesmátrixos trükkökkel.
    Amúgy van egy régebbi The Punisher is, amiben nem más játsza Castle-t, mint Dolph Lundgren!!!
  • a.carkey
    #36
    Travolta mindig hitelesen játszik!

    Amikor a Greaseben orrbavágta - ha jól emlékszem - Oliviát egy gyűrű miatt, majd elkezdett röhögni, mint egy óvodás, roppant mód megkedveltem. :)
  • csabi1984
    #37
    sziasztok megtudnátok mondani mit kell azon a pályán csinálni ahol a szőke pasi megjelenik ujra,ahol dobűlgatja a nagy Hordókat,else lehet találni :(
  • Lupis
    #38
    Kicsit eltévedtél ez a film fóruma amúgy lődd ki a hordókat amikor épp dobni akarja.
  • TheBerzerker
    #39
    amimkor felelemli a hordokat hogy rad dobja akkor lodd szet a hordokat es felrobbannak.ezt kell megcsinalni parszor.

    a szoke faszi amugy a the russian
  • TheBerzerker
    #40
    akinek tetszett a punisher film mindenkeppen olvassa el a punisher volume 3-4et.garth ennis irta es a film legalabb 70%-ban a volume3bol taplalkozik.zsenialisan jo.