2325
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Breki33
    #440
    kérém a bannert cserélni a Berlin-Berlinben erre



    köszi
  • artschiatwork
    #439
    zárható topik, feliratért nyitni...
  • winnie
    #438
    szerintem tök felesleges - már az első mondatban is 3 hiba van, nincs központozás, hiányzó betűk, kérdés-válasz egybefolyik, ráadásul full warez.
  • The FlashBack
    #437
    Üdv
    A lost c. topigba szeretném belinkeltetni a faq-t
    thanx
  • zaki
    #435
    még mindig tart a flém, vki csináljon már rendet, thx
  • apocalypse0
    #434
    Hello, a Horrorra Akadva 4 topic 103as és 104-es hozzászólását légyszíves töröljétek!
    Köszönöm előre is
  • [Jakuza]
    #433
    Nem artana Shepi sracnak a parasztozas,f*szozasert,bazdmeg, es hasonlo kis obszcen szavak miatt adni egy-par buntipontot, talan attol eszhezter.
    Filmek, amiket most láttunk...
  • Punker
    #432
    nagyon gyors volt nem tom ki volt az :)
  • Ottto
    #431
    Gyors volt o_O
    Kössz!
  • Ottto
    #430
    Hali.
    Az Anime topikban kérnénk a (piros) X bannert lecserélni az alábbira.
  • Laky
    #429
    del
  • Punker
    #428
    töröltem már.
  • Bandew
    #427
    Hali!
    Lécci valaki sürgősen fehérítse ki az irományomat a Potter topikban, mert elk*rtam és kékkel írtam a spoilert!
    1000 bocs!
  • Punker
    #426
    írj a [email protected] én nem tudok adni.
  • [NST]Cifu
    #425
    Miután a topic törzsközönsége megszavazta, kérhetnél egy házigazda jogsit a BSG topicba?
  • Paranoia
    #424
    Hi
    Ezt a képet szeretném ide

    köcike
  • SASboy
    #423
    Már hogyne lenne értelme. Nagyobb értelme van egy olyan topicnak, mint pl.: Melyik a kedvenc csokid ? Én tuti rendszeresen fogom olvasni
  • Punker
    #422
    keress, attól még nem lesz értelme.....
  • EmThor
    #421
    vegyük a konzolos topicot... ott van ps2 topic, meg játékok topic... itt is lenne egy nagy heti összefoglaló, ki ki olvasgathatná mint egy újságot, nem maradna le semmiről, ha olyan jó a film, nyitna neki topicot aki akar!

    másik példám a horror topic, vagy sci fi topic, és külön is vannak nyitva horror filmeknek topicok.

    tervezek továbbá rövid box office leírást a heti bemutatók mellé, bár ennek még nem néztem utána van e külön topic.

    ismételten kérem, hogy a törlést vondd vissza, ellenkező esetben újra megnyitnám a topicot, vagy keresek egy másik moderátort és kikérem az ő véleményét is...

    szerk.: köszi!! ha nincs rá igény, úgyis lesüllyed lassan nem? ...
  • Punker
    #420
    miért fölösleges? pl. mert ha értelmes film úgyis lesz külön topic-ja.
  • EmThor
    #419
    halljam miért fölösleges? ennyi erővel xy topic is fölösleges. miért reklám? honnan tudod hogy van rá igény? nem reklámozni akarok, hanem előzetest írni, szerte a neten megteszik, több topicban, weblapokon... itt miért baj?

    kérem, hogy a törlést vondd vissza, a topicot nyisd meg újra, van rá igény, köszönöm!
  • Punker
    #418
    mert fölösleges reklám topic.......
  • EmThor
    #417
    usa mozibemutatók miért lett törölve? hasonló topic linkjét kérem akkor, mert nem találtam, köszi.
  • CUCLI
    #416
    már létező topicot nyitottam. magyar címre nem kerstem rá...
    del
  • Sland
    #415
    jó lenne. leginkább a static urat kéne rendberakni...
  • Pharaoh
    #414
    Én is ezt szerettem volna kérni.
  • fifi
    #413
    valaki rendet tesz a Lost topikban?
  • PyRex
    #412
    A LOST topic már semmi másról nem szól, csak személyeskedésről. Szvsz zárni kellene :) Vagy kitörölni rohadt sok hsz-t. Vagy legalább figyelmeztetni az ott lévőket.
  • a
    #411
    Anime #8155 #8156 kéretik törölni, thx :)
  • RelakSfromhome
    #410
    Stargate #1555 #1556 postokat kérném törölni rossz topik hiba miatt :)
  • Broafka
    #409
    miért lett bezárva a Sanyi topicom?
  • G_ArchAngel #408
    Sziasztok,

    Kérek egy Moderátort/Admint, hogy törölje a topicot, mert kicsit félrevezető néven megtaláltam - ha már a fórumkereső engine-nek nem sikerült!

    Köszönöm!

    Ez a topic lenne...
  • McGrady
    #407
    sziasztok, itt az alcímben a "Milos Forman 1975-ben készült film Ken Kesey regényéből" -t ki tudná vki javítani Milos Forman 1975-ben készült filmje Ken Kesey regényéből -re? köszi előre is!
  • JohnnySmith
    #406
    Átkéne nevezni The Fast and the Furious: Tokyo Drift -re ha lehetne köszi :)
  • Mihail
    #405
    hova küldjem a flash animációt?
  • Mihail
    #404
    Izb-t megbíztam hogy a nevembe eljuttassa nektek a flasht amit készített.
  • Mihail
    #403
    Dear ops!

    Tiny xp topicba kérnénk eme Izb által készített flasht berakni: http://www.izbsystem.hu/tinyxp.html
  • DEXTER92
    #402
    Azért még szerintem nem kell bezárni... úgyis megnyitja akkor valaki más...
  • cicai
    #401
    bezárnátok a topicomat, ugy se lo semmire a http:tibor vagyok hodítani akarok
  • DEXTER92
    #400
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1139081413 Nem akarok beleszólni, de ez elég sok szempontból "megvizsgálandó"...