2325
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Narancs
    #561
    A 24 topik címében az "alud ki magad" kéretik átírni aludd ki magadra, htx
  • #560
    Nem Nicholas,hanem Nicolas.
    Köszi
  • SNAKE01
    #559
    hi all!
    jólenne ha utána néznétek ennek a srácnak mert súlyos reklámozási kényszerben szenved,szerintem megjutalmazhatnátok valamivel mert már több topicban is eljátszotta!
    az illető:Mocek14
    a büntettek egyik helyszíne:KATT!
  • SHADOWEYES7
    #558
    légyszives !! lehetne törölni a ma megnyitott MAFFIÓZÓK topikot!! Nagyon nagy hibát követtem el mert nem néztem meg rendesen ,hogy van már ilyen !! bocsi mindenkitől !! köszönöm !!
  • The FlashBack
    #557
    Legalább rájött a témanyito is, hogy már van ilyen
  • ROKICA
    #556
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1148739959]Lehetne törölni ebben a topicban a #4-est.[/URL]

    thx
  • #555
    Sőt ,még ma is.
  • #554
    Még mindig aktuális a kérésem.
  • mukika
    #553
    ezt --> ide plz.
  • #552
    Javítsa már valaki legyen szíves a ma nyitott témám címét erre:
    Nicolas Cage-Ghostrider
  • MerlinW
    #551
    No mégegyet:)



    ide
  • MerlinW
    #550
    Ha megfelel, idekéremszépen:)

  • ngcsnet
    #549
    warez topik, 8. hsz kissé alpári :S
  • MerlinW
    #548

    Őt kérném



    ide

    Köszi
  • Lyan Kyj
    #547
    Plz töröljétek a Rome topicban az uccso kettő hozzászólásom, tiszta hülye vok.............(249. és 250.) Köszi
  • CSOCSO
    #546
    kocce
  • Punker
    #545
    [email protected] kérd
  • CSOCSO
    #544
    lehetnek a hazigazda a sajat magam altall nyitott filmek amiket most lattunk topikban?? mar tobb napja a rohadt GYU rol van szo.... ami szerintem uber film de akkor sem errol szol a topic
  • Istencsászár
    #543
    Fox a warez oldalát reklámozza.....
  • csum666
    #542
    Töröljétek lécci A gumimacik topikból #133
  • R9
    #541
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDdddd
  • Quantumleap
    #540
    MÉLYEN TISZTELT MODERÁTOROK!

    HIHETETLEN JAVASLATOM LENNE:

    MIELŐTT ZÁROLTOK EGY TOPIKOT, HAGYJATOK BENNE ÜZENETET ARRÓL, MIÉRT TESZITEK. NO, HÁT NEM EINSTEIN-I ÖTLET?
  • Tinman #539
    Az a szemét tinman kitett egy linket -az Invasion topicba- amiről le lehet szedni inavsion 1x19 magyar feliratát. Töröljétek a hsz-ét pls... mégis mit képzel?!

    /Jobb, ha én írom be mintha más tenné meg nem?/
  • Csacsis
    #538
    The 4400 topic #239. hozzászólását kérem törölni spoiler miatt. Ez egy kép egyébként.
  • #537
    Nem mindig.De ezt állandóan.
  • #536
    Kérném törölni a Reteksub topikot!
    Köszi!
  • Cat #535
    a honlapreklámokat mindig törlik.
  • #534
    Másodszorra is törölve lett a hozzászólásom.
    Megtudhatom miért?
  • Tatyla
    #533
    innen a #239-es hozzászolásomat törölni sziveskedjetek,köszi elöre...
  • Quantumleap
    #532
    Nevezetesen 504.
  • Quantumleap
    #531
    De akkor válaszoljon már valaki az én kérdésemre is!!!
  • ROKICA
    #530
    benéztem azért láttam h nincs semmi törölni való.. de nemismerem a filmet bocs nemtuttam h spojler.. a spojlerezőket én is utálom!
  • Laky
    #529
    gondolom neked se esne jól, ha valaki elmondaná annak a filmnek a végét, amire te évek óta vársz...
    már egy ideje van az SG-n spoiler makró, azokat kéne használni, vagy kiírni a szöveg elé, hogy SPOILER, de még mindig nem szeretik használni... talán ha esetleg benéznél a topicba, láthatnád mekkora a felháborodás.
  • ROKICA
    #528
    de semmi értelme kitörölni.. én nemtaláltam benne semmi kivetni valót.
  • Laky
    #527
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1085001896]#270, illetve #280[/URL] könyörgöm :(
  • Laky
    #526
    innét a #270-es hsz-t törörlje valaki, mert elfelejtette a spoiler taget, és elmondta film végét, vagyis csak gondolom, hogy a film végét... én ugyan nem olvastam el, de mivel a következő hozzászálasban ezt mondják, ezért... :D
  • ROKICA
    #525
    aza "Rejtéjek városa" amit olyan jól lefordítottak..(hagyták volna rajta az eredeti címet:INVASION).??
  • #524
    Tegnap az Invasion topikban beírtam ,hogy hol találnak feliratot a sorozat 18.részéhez és törölve lett.Miért?
    Ez már nem az leső ilyen eset,nem zavar ha törlik,csak szeretném tudni az okát.

    Előre is köszönöm.
  • Fido4life
    #523
    De tényleg, ki törölte a topikot ? Van valami hacker itt ? :P
  • Punker
    #522
    na ezt itt nagyon gyorsan hagyjátok abba!