43
  • SZULTA
    #43
    hi! cd galaxison már meglehet 5k figyejjetek ebbe most van cooperativ mod vagy nincs???...
  • Oceanus
    #42
    Halika!!!!

    Nekem se akar indulni a multi az istennek se de jó lenne ha valaki ebben tudna segíteni mert ezt úgy lenn kira nyomni igazán...

    Addig is ha valaki tudna egy helyet ahol eredetiben meg lehet venni jelezze már Nekem!!!


    THX
  • nepster
    #41
    nekem nem megy ha bármit beírok multiban megy valakinek?multiban keelene kipróbálni.
  • Crazy Mate
    #40
    Megy?
  • gamerman01
    #39
    War.World.Tactical.Combat-RELOADED
    Csak 14x15mb!!!!!

    Nemtom mi ez de kipróbálom............
  • Thanatos
    #38
    kijött valami új dobozos verzsön
  • abonyitomz
    #37
    Unlock the game using any Serial Number you like. -->tehát bármi serialszámot beirhatok , érdekes , megnézem
  • Maxtreme
    #36
    Ismét 1 ember aki baxik nfo-t olvasni...
  • abonyitomz
    #35
    letöltöttem a crackot , fel is copyztam , de nem FULL a game! tudnál adni egy serial ?
    nagyon fontos lenne , előre is köszi
  • Maxtreme
    #34
    1kis vélemény tőlem is:

    Pozitívumok:
    - Meglepően kicsi gépigény. A játék 60fps-el megy maximum. Nálam 1024, 4XAA, 4XAF, ugyanugy 60 fps mint szűrők nélkül :)
    - Élvezetes játékmenet (persze akinek bejön ez a stílus)
    - Jópofa és 5letes upgradek a robotnak.
    - Szépp grafika
    - Kis méret
    - Eszméletlenül jó a netkódja! Felmentem 1 olyan serverre ahol 400-as pingem volt, ám a lövés és egyebek semmit nem késtek.

    Negatívumok:
    - Nagyon kevés pálya. (aszem 7db) A regisztráltban sincs több sajnos. Bár ez simán orvosolható. smile2.gif
    - A játék 1 idő után kissé monotonná válik
    - A single rész nem az igazi.
    - Kevés robot, kevés fegyver.
    - A Werzió nem müxik neten :D :D :D
  • Maxtreme
    #33
    Akarom mondani krekkelés után :)
  • Maxtreme
    #32
    Szívesen. :) Énis, bár most először kivételt tettem. Néztem is indulás után hogy miért nem változott semmi.
  • Thanatos
    #31
    ezer thx, nfo-kat emg mindig elolvasom :)
  • Maxtreme
    #30
    Tessék feltöltöttem: Katt
    A mellékelt nfo-t mindenképp olvasd el!
  • Thanatos
    #29
    nekem szingle is jó lenne probálgatni azt ha majd elsz rendes crack max ujrarakom, de ehez kéne egy elérhetőség :P
  • Maxtreme
    #28
    Még jó hogy megy neten a krekkel...

  • Thanatos
    #27
    nekem az is jó lenen csak dobjon már valaki egy linket :P
  • Maxtreme
    #26
    Bizony =)
  • Maxtreme
    #25
    1ébként szvsz ez nem rip, csak a demohoz írtak 1 krekket :P :D
  • Thanatos
    #24
    cracket nyomjon már be valaki ki... szerintem se lesz év játéka de azért jó lenne a full-t probálgatni nema demo-t :P
  • Maxtreme
    #23
    Na annak örülnék, mert nekem nagyon tetszik :)
  • EmThor
    #22
    ja állítólag megy neten is
  • Zsoldos
    #21
    ugy, hogy nem neztem nforce-t, es egy kedves letoltooldal atvert a demoval..
    (csak tudnam akkor miert volt benne a crack.)

    A jatek jonagy csalodas. A grafika ut2-szeru, azzal semmi gond. A 'mechek' nem mechek, csak robotnak neznek ki a modellek, amugy sima rohangalos lovoldozos fps. A fegyverekbol osszesen 3 tipus van (2 fele pontralovo: lezer, minigun, 1 raketa) a jatek ezek miatt (is) baromi egyoldalu es kb 1-2 perc alatt unhato. A demoban levo palya pici, es szimpla felepitesu.

    A grafot leszamitva ezt meg egy quake1 is simara veri jatekelmenyben, meg komplexitasban is.
  • EmThor
    #20
    pedig kinn van hidd el, nem néz ki rosszul,de ripbe nincs multi
  • [Jakuza]
    #19
    Azt hogy csinaltad, ugyanis nincsen a Nforce szerint belole semmifele RIP.
  • Zsoldos
    #18
    Most toltottem le egy rip-et, 110 mb korul van :)
  • abonyitomz
    #17
    játszottam a demoval , nagyon ütős game!! nagyon szép a grafikája és nem is kell hozzá nagy gép
  • Maxtreme
    #16
    Nemtom, de nekem is kéne :D
  • Thanatos
    #15
    nah kipróübáltam eégsz jó, ráadásul iylen aktiválosdi, crack nincs hozzá valahol? :)
  • Thanatos
    #14
    hát igy első ránézésre ezekre a cuccokra a mech elég durva kifejezés... :P
  • Thanatos
    #13
    és maga a game jó? :)
  • Maxtreme
    #12
    Balfaxok :D

  • Maxtreme
    #11
    Demo
  • Tom3 #10


    várom már

    és ahogy látom nem megy egy kép se át linkelem banner
  • Tom3 #9
    Újabb versenyző bukkant fel a Nézdahátam online FPS arénában. Cél: építsd meg a legpusztítóbb mechet és essél neki a többi játékosnak. Győzelmeid során egyre feljebb jutsz a ranglétrán, így upgradeket nyersz a robotodhoz. A War Worldben - One Must Fall nyomdokain - helyet kap néhány szóló és arcade mód, melyekben elért rekordjaikat a harcosok feltölthetik az internetre, hogy ezáltal on-line csatákra nyerjenek jogot. A képekenn szereplő elég durva mech modellezőjéről megállapítható, hogy nem ma kezdte. A War World támaszponton megtekinthető az eddig megjelent összes kép, többek közt egy robotra szerelhető, súlyos, tömeghentelő gatling.
    Fejlesztő és Kiadó: Third Wave Games

    Info: Hardwired
  • Tom3 #8
    na képek:









  • Tom3 #7
    már banner is
  • Tom3 #6
    Szerintem a grafikája jó.
    Valaki tud valamit a megjelenésről?
  • Kori
    #5
    nem rossz!
  • Tom3 #4
    ááá! bocs a nagy képek miatt!