211
Lányok a volán mögött
  • Vlala #81
    Ja... egy eset:
    ismerősöm megállt egy pirosnál, egy női terepjáró mögött. Piros-sárga: a nő rutinból teszi egyes helyett hátramenetbe, tolatólámpa felvillan, ismerősöm kis dudálással jelzi, hogy ez így nem lesz jó. csaj erre teljesen természetes reakcióval kikiabál az ablakon, hogy "Jól van na, megyek már", és padlógázt nyom...
  • CattiBrie
    #82
    Bazmeg...

    Életem eddigi legnagyobb "karambolja" hasonló:
    Benzinkútnál beparkolok egy nő mögé, erre nekiáll tolatni, dudálok, nekem jön...
  • bogyoka
    #83
    húú, pont ugyanígy jártam én is, egy piros lámpánál, zöld lett, csajszikám bele a gázba, hátrafelé belém.:((
    Aztán a csajszi azzal mentegetőzött, hogy még nem szokta meg az automata sebességváltót, és véletlen a tolatógombot nyomta meg
  • Vlala #84
    Ne mentegetőzzön, fizessen!
    Ismerősöm esetében elkezdte a lila ködöt eregetni, hogy "tecciktudni nem is az enyém az autó, a barátomé, meg aztán pénz sincs nálam, és nem is tudom, hogy elfogadja-e a biztosító, ha én írom alá a kárbejentőt, mert hogy a biztosítás sem az én nevemen van, különben is, maga állt túl közel, meg azért mentem bele, mert maga dudált" meglátta a srác kezében a telefont, amint a 12-t pötyögi bele, egyből stílust váltott: "Húszezer, és nem történt semmi?" A srác lekapott róla 40-et, ATM-ből húzta ki a csaj... a poén az, hogy 8ezerből javították az autót!
  • Vlala #85
    112-t, na
  • bogyoka
    #86
    ez jó
    nálam is lerendeződött rendesen, de sajna nem sikerült ilyen ügyesen.
  • CattiBrie
    #87
    Tegnap maj'nem nekem jött egy.. egy.. béna.
    Az ő szemszögéből: főútra kanyarodik (jobbra, barra elsőbbség), azt bámujja, hogy jobbról elengedik (mint utólag rájöttem), én meg jövök balról. Aszittem csak nézelődik, erre megindul. Az uccsó pillanatban néz el balra. Tehát sikerült megállnia, de kevesebb, mint fél méterre a jobboldali ajtómtól. Hülye béna!
  • Vlala #88
    Velem a következő történt:
    Egy hölgyismerősöm bejött értem a városba autóval, és... hogy ne mondjam... botrányosan vezetett. A KRESZtudása megvolt, csak tájékozódni felejtett el mindig. Pl. 4 sávos útra balról bekanyarodott a tőle számítva második sávba (szembejövő belső sáv), mert ezt szokta meg.

    Körforgalom: befelé használta az indexet, kifelé nem...

    Már nem bírtam tovább, megkérdeztem: Mióta van jogsija?
    Válasz: három napja...

  • CattiBrie
    #89
    Áááá :))
  • Z
    #90
    Mit nyafogsz? Túlélted, vagy sem?
  • CattiBrie
    #91
    egy kis adrenalinszintnövelés... :)
  • bogyoka
    #92
    pfff, jajjj :)))
  • Vlala #93
    Túléltem, bár egy-két helyzetben (busz elé padlógázzal körforgalomban, mert ő ment egyenesen) nem fogadtam volna magamra.
    Hangsúlyoznám: semmi bajom a női vezertőkkel! Csak olyan aranyos volt a sztori (és a lány), gondoltam, leírom.
    Ha azt mondanám, hogy a nők nem tudnak vezetni, akkor
    1. hazudnék,
    2. a jelenlévők úgyis mindig kivételek...
    3. úgysem mondok ilyet, egy 2.0-nak ilyet nem illik mondani...
  • bogyoka
    #94
  • Vlala #95
    Tegnapig volt kis barátnőmnek autója...
    Az eset: az autó parkol a munkahelyem előtt, egyszercsak szólnak kollégáim, hogy valaki lezúzta, a sofőrt ott tartották (természetesen el akart menni, úgy kellett eléjük ugrani...)
    Kimegyek, a teljesen tropa farú autó mellett egy sablon plázacica a barátjával, meg a kissé behajlott gallytörős terepjárójukkal.
    A fickó mindent vállalt, ő volt a hibás, hátra nézett és valahogy elfordult a kormány, így mehetett bele, sajnálja, kifizeti, satöbbi.
    A baj az, hogy nem ő vezette a járgányt, két szemtanú szerint is a lány ült a kormánynál.
    A rendőrök persze azonnal ott voltak, csak tudnám, honnan az anyámból kerültek oda.
    Na játsszunk.
    Nem mondom el, mi történt, de kíváncsi vagyok, ki mit tenne a helyemben.
    1. Vwezessük félre a rendőröket, és hagyjuk az egészet, vigyük el a pénzt? (30 ezret adott volna helyben, kp-ben - abból már autó nem lesz)
    2. Erőltessük a dolgot, hátha ki lehet csikarni a teljes összeget? (Ha a tanúk vallanak, azzal két embert is elintézhetünk - a lányt és a barátját)
  • CattiBrie
    #96
    És te felszaladtál beírni sg-re a történetet?

    Mi lett??? :)
  • kiserik
    #97
    Ha 2 tanud van, akkor már nyert ügyed is. Ha van biztosításod, akkor meg kifizeti az a kárt, szal a helyszínin kis pénz a lehető legrosszabb megoldás. Főleg 30 ezer. Ez nevetséges összeg.
  • Vlala #98
    Akkor már nyugodt voltam, amikor leírtam, különben tele lenne káromkodással...
    Tudod mit? Még ne áruljuk el. :-)

    kisErik: azt azért tegyük hozzá, hogy az autó sem nagy összeg, 100ezerért bárhol kapsz ilyet. Ez már totálos, bontóban adnak 20-30-at az elejéért, MÉH-ben egy kicsivel kevesebbet.
    Felelősségbiztosítás volt, az egyenlő a kalap szőrrel...
  • CattiBrie
    #99
    Még el sem meséltem a #87 utáni napomat. Ugyanaz a kereszteződés, ugyanarról, ugyanarra megyek. Most az egyik szemböljövő be akarta előzni a jobbrakanyarodókat, hogy ő balra elhúzzon az én sávomban... Majdnem nekemjött szemből (én egyébként ilyenkor egy balkanyar után vagyok).
  • CattiBrie
    #100

    100
  • CattiBrie
    #101
    Navárjatok! Tegnap pontmegin'éppen ugyanarra jártam...
  • Vlala #102
    Csiga...csiga...csiga...
  • Vlala #103
    Na jó, nem csigázom tovább az érdeklődést:

    (a tévében ilyenkor már bemondják, hogy rengeteg jó megfejtés érkezett, atzán kihúzzák három boríték közül az egyiket :-) )

    A rendőrök - feljelentés hiányában - mentek a dolgukra, személyi sérülés nem történt, és őket sem hívta senki, morális Szervünk örül, ha nem kell dolgoznia, csak nyálaskodni az Astrából.
    A fickó látta, hogy a két tanúm nem enged, ezért ismét a pénztárcába nyúlt, hogy mindneki 10 eFt-ért felejtsen el mindent, Kicsim megkapta volna a 30-at, és mindenki megy Isten hírével.
    Azonban - ahogy az ilyenkor lenni szokott - egy-két telefon hatására egyre többen jöttek ki munkahelyemről, és azt mondták, ők is látták az ablakon keresztül (tombol a magyar virtus), így olcsóbb lett a tulajnak kifizetnie a 100ezret a autóra (kedvesek vagyunk, elkísértük az ATM-ig), a "tanúkat" pedig 7végén meghívom egy-egy sörre, az egész el van felejtve...
  • kiserik
    #104
    Grat! :) Ez így egész jó megodásnak hangzik, főleg a 7végi sörözés :P
  • Vlala #105
    Figyu, ennyit megér... nem árt, ha az emebr jó munkakapcsolatot tart fenn a kollégáival!
  • Vlala #106
    Fejlemény: Kicsimnek tegnap jött egy levél, amelyben leírják a "gallytörő", az 16000+ÁFA, és a Bíróság" szavakat.

    Nah arról van szó, hogy kiderült: nem is a fickóé volt a terepjáró, és a tulajnak úgy adta be, hogy mi mentünk neki.
    Ezért kaptunk a tulajtól egy levelet, hogy amennyiben a hajlot gallytörő javítási költségeit, ami 16000 ft+ÁFA, nem térítjük meg, a bírósághoz fog fordulni, és nekünk annyi.
    Név, cím, telefonszám.
    Választelefon: kötötte az ebet a karóhoz, hogy igenis mi mentünk bele, és neki nincs annyi pénze, hogy minden héten ilyen barmok miatt (kb. ezen a ponton kapott egy virtuális tökönrúgást) javítani kelljen az autót (Neki se' a legyek hordták össze a terepjárót.)

    Kicsim meg akarja találni a fickót, nem lennék most a pali helyében...
  • Punkerwork
    #107
    nektek vannak tanuitok, neki nincsenek + ha voltak kint zsaruk akkor annak van valami nyoma biztos, szal nehogy fizessetek.
  • Vlala #108
    Jó, nekünk tanúink vannak, ő hoz néhány ügyvédet, kamutanúkat - egyenlőtlen küzdelem...
    a zsaruk rövid úton távoztak, amikor megtudták, hogy szemmélyi sérülés ninsc, és nem kívánunk feljelentést tenni. Azt azonban még látniuk kellett, hogy a parkoló autónak mentek neki, és nem ültünk benne.
    Fizetni? Meg sem fordult a buksinkban!
  • Z
    #109
    Fényképet csináltatok? Ilyenkor alapdolog a fénykép!

    Ááááá, nekem is volt tavaly gázolásos, cserbenhagyásos esetem. Engem ütöttek el, de megúsztam (kibanagy mákostésztám volt).

    Az ügyintéző (kihallgatáson) rendőr elkezdett kérdezgetni. Én jól mondtam el mindent, pont úgy, ahogy a tanúm is. A faszi simán elkezdett hazudni(nem szívesen írom le, de dzsipó volt), hogy ő nem is jött nekem, nincs is bajom...ha nekem jött volna a nagy kocsijával, akkor nem lenne lábam. Na erre azt monjda a rendőr, hogy pedig a tanúk mást mondanak...
    A faszi: nekem is van tanúm, több is, kérdezze csak meg őket, úgy is azt fogják mondani, hogy nem mentem neki semminek.
    Na erre bepöccent a rendőr. És elkezdte szopatni a faszit, hogy tudja-e, hogy a tanúk nagyon könnyen megtörnek, egy-két keresztkérdés rutinból, és vége. Hamis tanúzás. Cserbenhagyásos gázolás esetén. Erre beparázott a faszi, és elkezdett hebegni-habogni, de akkor már ő is kb az igazat próbálta mondani, de nem ismerte el, hogy nekem jött.

    Még lerajzoltuk a szitut. Aztán helyszínre ki. Mondanom sem kell, hogy tök szart rajzolt le. Még jó, hogy tanultam műszaki rajzot! Ő meg elég buta faszi volt, tipikusan az a "vállalkozó", aki elkezd valamit csinálni, és gyorsan meggazdagszik, csak észhez nem jut a pénzével.
  • Z
    #110
    Ez az ügyvéd dolog elég szar, több tanútok is van, sz@rt sem fognak érni az ügyvédek. Kamutanúval nem mennek semmire. Nagyon komoly büntit kapnak, ha a T. bíróság előtt próbálnak hazudozni.
  • Vlala #111
    Remélem, bár vannak tapasztalataim az ellenkezőjével.
    Nem foglalkoztunk fényképpel, kicsengette a pénzt, aztán elengedtük. A fene sem gondolta, hogy ilyen kavarások lesznek!
    Remélem, Isten szólt belőled :-)
    Igen, az emberi fejlődés legnagyobb gátja, hogy pénzért nem lehet sütnivalót venni. Tele lennénk okos magyarokkal :-)
  • Z
    #112
    "A fene sem gondolta, hogy ilyen kavarások lesznek!
    " - hosszú az út amíg megtanuljuk: az emberi g*ciség határtalan. És ne bízz senkiben!
  • Vlala #113
    Aham, nagyon kezdő padawan vagyok még...
  • Mike
    #114
    mondjuk illene rá számítani, hogy az előtted haladó mégsem megy át, az előtted haladónak meg illet volna tudni, mi történik a háta mögött
  • Z
    #115
    WTF? Hogy tudsz a 4-es hsz-re válaszolni? Nekem meg sem jelenik.
  • Vlala #116
    A következő oldalon van.
  • Vlala #117
    Váalszlevél:

    "Kedves uram,
    Kérem, miután tisztázta a gépkocsija ideiglenes vezetőjével (nem a jó modorú úriemberrel, hanem a hölggyel) a baleset körülményeit, szíveskedjék álláspontján változtatni, ellenkező esetben kénytelen leszek Önre állítani a barátnőmet. Tisztelet nélkül:
    akláírás
    dátum



    Elküldjük?
  • CattiBrie
    #118
    A beállításoknál be lehet állítani, hogy mennyi üzi jelenjen meg egy oldalon! (nekem 200, de a #4 nem látszik) :)
  • Vlala #119
    Nincs "következő oldal" a lap alján?
    Igen: tessék rákattintani
    Nem: valami gubanc van... Hányas az utolsó?
  • Z
    #120
    Nem jelenik meg lapozási lehetőség a fejlácben...