21
RAF Vulcan GOLD
  • neuro
    #21
    FS2004 nagyon jó kis program.
  • Glpetyus
    #20
    Persze biztos nem rossz egyáltalán,én nem ilyen okok miatt váltam meg tőle...
    Egyszerüen ez nekem már túl hardcore volt...:)
    Gondoltam hogy nem lesz pite,de reméltem hogy az IL2-es "tapasztalatok" után csak menni fog(naív)...de nem sajnos :(
    Akkor nem volt időm 1 hónapot "tanulni" csak azért.hogy fel tudjak szállni normálisan.. :/
    Szal inkább maradtam az IL2-nél,meg manapság a Lock On-nál...nekem inkább az való :)
    Bár ha akkor elkezdem tanulgatni,talán most már menne is :P
  • cifuatwork
    #19
    Nem olyan rossz az FS2004, mert tény, hogy magát a repülés menetét elég jól leszimulálja (a teherszámítástól kezdve az útvonaltervezésen át a rádiózásig), de maga a repfizikája... hát... nem épp a tökéletesség... (az meg külön irritál, hogy semmiféle törés benne...).
  • Glpetyus
    #18
    Az Fs 2004-et letöröltem,mert nem tetszett...de az az igazság,hogy már meg is bántam :P
  • Tom3 #17
    oops
  • Glpetyus
    #16
    A francba :((((((((((
  • Lacc
    #15
    Ja hogy ez addon. Azt hittem már valami külön gém. Csak feltűnt azért hogy ez az egyetlen gép van minden képen...
  • cifuatwork
    #14
    Vazzeg, ez egy Flight simulator 2004 addon!!!!!!!!!!
  • cifuatwork
    #13
    Érdekes... Eddig nem is igazán volt emlékeim szerint jet-bombázó szim... Egy vizslatást megér :)
  • Glpetyus
    #12
    azért kössz:)
  • Tom3 #11
    GOLD ban általában úgy tudom alap és kieg van ezt most én se nagyon értem mert nem írja a gamestar.
    Topicot meg nem találtam.
  • Glpetyus
    #10
    #4 ???
  • Adam5
    #9
    ezek a képek még bőven jók
    ami az 1024X768 asnál nagyobbak a "nagyok"
  • Glpetyus
    #8
    nem rossz
  • Tom3 #7
    ja bocs hogy nagyok
  • Tom3 #6
  • Glpetyus
    #5
    Bár az alsó kép kibírt volna egy 4x-es élsimítást :P
  • Glpetyus
    #4
    hmmm..ez külön gém,vagy valaminek a kiegje?
    Nem is olyan rossz
  • Tom3 #3
    Képek:





  • Tom3 #2
    képek
    Just Flight
  • Tom3 #1
    Ez a játék nagyon különleges... Mert eddig semmit se lehetett róla igazán tudni, aztán most tessék... máris elkészült :D Ez a RAF Vulcan a Just Flight berkeiben jött a napfényre és valójában egy repülőszimulátor szerűség. Ezt bizonyítandó, mellékeltek néhány képet is. Annyira nem is rosszak. Meg lehet különböztetni az eget az erdőtől!

    Info: Gamestar