173
72 cm-es tv kellene.
  • maffia79
    #161
    Sziasztok !
    KIváncsi lennék hogy ez a tv (LG 29FB5RNX) mit is tud!
    LG 29FB5RNX televízió
    29" FLATRON, Oldal hangszórós, Real Stereo, 2x12W, 100 Hz, Teletext, HD Ready (1080i/50Hz, 60Hz), Digitális zajcsökkentés, digitális fésűszűrő,XD Engine,Progressive NTSC,POP,Turbo Picture,1 komponens(480i/p,576i/p,720p,1080i)
    Ezek valós adatok 1 nem LCD/PLASMA tv -től?
    előre is köszi a választ!
  • kirol
    #162
    Venni szeretnék egy tv, és most ezt néztem ki:
    Samsung WS32M204D Plano 82 cm (32")
    Most akciós 40 ezerrel olcsóbb, mint a rendes ár, így 79900 HUF.

    Esetleg van valakinek ilyen, vagy mi a véleményetek róla.
    Én még élőben nem láttam, csak netem.
  • kirol
    #163
    Ó, most látom ez a TV csak 50 Hz-es?
  • Spike Spiegel
    #164
    Sziasztok!
    Előre is elnézést kérek mindenkitől, hogy nem olvastam el minden hozzászólást a témával kapcsolatban, de gyors válaszra lenne szükségem, kinéztem egy tv-t és erről szeretnék tapasztalatokat gyűjteni. Ez lenne az: Samsung 29Z408PQ - 100Hz, 2 tuneres PIP, HD ready. Ha vkinek van ilyen kérem írja le a véleményét, nagyon megköszönném, ugyanis félrerakattam 1et és mielőtt megvenném, azért jó lenne róla tudni vmit, a nyers gyári adatokon kívül. Jah, még annyit, hogy XBox360-hoz ajánljátok?
    Előre is köszönöm mindenkitől!!!!
  • Ramore
    #165
    xbox360-hoz minimum hdready, jobb esetben full hd képességű lcd tévé dukál
  • Prince of Máté
    #166
    Na egy kis láma kérdés.

    Az én tévém 4:3-as képarányú, és ha jól tudom a legtöbb TV adás is 4:3-as (kivétel a híresebb filmek)
    Na most láttam az Euronicsban egy 16:9-es arányú tv-t és a kép nyújtott volt, tvadás közben.
    Egy DVD filmnél biztos hogy nem lenne nyújtott mert általában szélesvásznú a kép.
    Ez mitől van?
  • Munch
    #167
    DVD-n beállítod hogy ne 4:3-letterbox, se 4:3-panscan legyen, hanem 16:9.
    Felskálázza full screeenre a képet, ezért nem lesz fekete csíkod alul-felül. Kb. ettől.
  • Munch
    #168
    Xbox-nak utolsó vacak tv-n is brutáljó képe van, csak itt az a baj hogy lapos képcsöves, azoknak meg elég gáz a képe.
  • Gunn69
    #169
    Hali, nem tudom mennyire halott ez a topic, azért talán egy próbát megér. Most készülök TV-t venni és nagy dilemmában vagyok. Kinéztem ezt a 106 centis plazmát, ami csak 1024*768-at bír. A kérdésem az lenne, hogy ha van Xbox360-am + töltenék le néha HD filmeket és gépről nézném TV-n, akkor ezek élvezhetőek lesznek ezen a TV-n is vagy érdemesebb lenne egy kisebb de nagyobb felbontásút venni? Köszi.
  • Punker
    #170
    urak tök átlagos 55+ os CRT tv-k kb ára hol van most? madia markt stb honlapokon nincs ár kiírva.
  • [NST]Cifu
    #171
    35 és 50 ezer forint között az 55cm-esek, olyan 75e Ft-ig a 72cm-esek, és úgy 80e Ft-től lehet 82cm-eset kapni.
  • Punker
    #172
    aha közben én is néztem pont ezt, a régi tévém megdöglött lehet fölösleges megcsináltatni, harmadlagos tv-nek meg elég nekem az 55-ös, csak hogy szóljon mellettem ha fórumozok :)
  • lizi29
    #173
    Valaki segítsen!
    50Hz/72cm thomson tv-m nem tudom bekapcsolni egyik pillanatról a másikra.
    A jelenség az hogy egyszer kikapcsoltam, aztán a legközelebbi bekapcsolás már nem ment. A stand by lámpa sárgáról rögtön pirosra vált, párszpr még ezt megcsinálja, aztán semmi.Ha valaki tudna segíteni vagy van ötlete jó lenne.Van gyerekzár ezeken a tv-ken? Hogyan működnek?
    Köszi