74
Elég a cím is, a beszerzést megoldom...
  • magus
    #74
    sivár és szánalmas a lófaszt olyan gazdag mint egy olajsejk
  • Furfurol
    #73
    Sziasztok!
    Akinek van kedve, tekintse/hallgassa meg, mivel is bíbelődünk mostanában!

    www.guilthee.com

    Ha tetszett a zenénk, kérlek titeket, hogy segítsetek hozzá
    minket ahhoz, hogy tudjunk menni ingyér stúdiózni +
    interjúzhassunk!
    Annyi az egész, hogy ide klikkelsz, majd beállítasz egy
    érdemjegyet, és szavazol. Mindezt holnap is, meg azután is
    lehet.

    http://www.mymusic.hu/szavaz.php?group=1536

    Köszi!
    TéGé & Guilthee
  • Desiderata #72
    Last.fm oldalon (SG.hu cikk) letölthető egy Winampba épülő program, ami naplóza hogy milyen zenéket hallgatsz, majd olyan dalokat ajánl neked amik valószínűleg tetszeni fognak
    érdemes kipróbálni annak, aki szeret hasonló zenéket találni, itt lehet reggelni
  • lopaz
    #71
    Ha pedig fiú, és véletlenül a testébe zúgott bele, akkor passz. Ezzel a kérdéssel nem akarok foglalkozni. De az is szánalmas.
  • lopaz
    #70
    Ha pedig egy fiú zúg bele, kívánom neki, hogy olyan sivár és szánalmas legyen a sorsa, mint Eminemnek. Utálja a szüleit, nézze le az embereket, és utálja a világon mindenki, mindenki, akit ismer, és akik még megismerhetik.
  • lopaz
    #69
    Valóban nem tehet arról, hogy még csak annyi idős, de megteheti, hogy nem csak a látványtechnikának hisz. Mert olvasson, gondolkodjon, és gondolkodjon. Ha egy tizenéves lány Eminembe belezúg, az meg is érdemelné, hogy csak egy eminemtípusú krapekje legyen. Mivel olyan csak egy van, maradjon örökké az övé.
  • lopaz
    #68
    Re: 16
    Amelyik 14 éves belezúg eminembe, az meg is érdemli. Mert szánalmas, szűk látókörű, buta és korlátolt.
  • Revans85
    #67
    A szkafander+kopasz csávesz klipp alapján Moby lehet
  • Skac
    #66
    Ja és akor is kösz ha nemtudjátok
  • Skac
    #65
    hi nemtudja valaki mi a csávesz / eggyüttes neve amelyik nek az 1 ik klippjében 1 kopasz csávóka énekel szkafanderben ( űrruhában ) egy bevásárló központban me az utcán is asszem meg mindenhol ( van 1 koncertfelvételes klippje is bár ilyen kb 545456465 előadőnak lehet ) PLS a [email protected] ra küldjétek a választ vagy a [email protected] ra !! előre is kösz ha tudjátok a választ !
  • kr1sz
    #64
    hy!
    keresem a good charlotte the anthem cimu mp3 at!ha valki tudja honan tom leszedni az irja meg kosz!
  • ghost2
    #63
    senki?
  • ghost2
    #62
    .
  • ghost2
    #61
    olyan számot ,előadót keresek ,ami olyan stilusú ,mint a MosDef&massive attack "I against I" (blade 2 soundtrack)modern rap ,vagy nem tom, de jó.
    hallottam régen vmi hassolot ,vmi "shady valami"(nem slim shady!) volt meg vmi ötcsillag volt a cd-n
    pls vki segitsen!
  • blackgamer
    #60
    Gorillaz - DARE és a Franz Ferdinand - Do You Want To baromira hasonlít egymásra
  • blackgamer
    #59
  • blackgamer
    #58
    senki?
  • blackgamer
    #57
    ez értékes topic!

    én valami Kozmix/Scooter féle zenét keresek, a legjobb ha nem angol a nyelve és pörgős dallamos legyen
  • Grenzjager
    #56
    Nightmares
  • Grenzjager
    #55
    PLEASE SEGITSETEK honnan tom letolteni/beszervalni: lehetoleg ingyer

    Turntables :on the Hudson 4

    Nightmaros on wax : smokers delight
  • Biboldeaux
    #54
    htx!!
    gondolhattam volna rá
  • Vödi
    #53
    netlimiter vagy cfos
  • Dani20
    #52
    mr shongohan :)))
  • Biboldeaux
    #51
    Tudsz olyan klienst mondani, ami azt hazudja, hogy nincs limitem? Gondolom nem mérik, csak a progi küld valami infót a hub felé.
  • Biboldeaux
    #50
    384-es adsl-em van, és ha töltenek tőlem, akkor max 4-5k-val tudok tölteni, és még az exploreres töltéseim is sokkal jobban megrohadnak, mint eddig
  • Vödi
    #49
    minek veszek le 8 alá? :D ha 512/128-as adsl-ed van, akkor még a 10es korlát is jó! Én mág akkor is tudok teljes sávszéllel tölteni! Egyébként beengednek más kliensel is
    trancemp3.no-ip.com
  • Biboldeaux
    #48
    Koli és mátrix
    De ha már itt tartunk, ajánlhatnátok pár (elektronikus) zenei hubot
  • Biboldeaux
    #47
    0.403-al engednek csak be pár napja, és ahogy leveszem 8 alá a limitet, kivág egyből.
    Mi a titok nyittya!
  • Vödi
    #46
    Nekem is, csak okosan kell
  • OPM
    #45
    hol nem engedik? nekem simán megy
  • Biboldeaux
    #44
    Eddig én is, de mostanában nem engedik korlátozni a feltöltést, így ADSL-el gyakorlatilag meghalt ez a lehetőség is.
  • VinylToy #43
    mysticsounds, music (lp) collection, gyiikclassics, tpump...

  • OPM
    #42
    hát én egyet sem tudok :) az összes zenét dc-ről szedem
  • Biboldeaux
    #41
    ki tud több működő mp3 site-ot felsorolni? :)
  • OPM
    #40
    na ki tud több régi mp3 site-ot felsorolni? :)
    asszem az első oldal ahonnan zenét töltöttem mp3hits névre hallgatott és fekete alapon, világoszöld betűs volt a design
    aztán volt ilyen, hogy classat , boxer mp3, dream, gettó mókusok társasága :D
  • VinylToy #39
    eheheh...azért igen, a régi szép idők :C
  • JAST
    #38
    ismerem a srácot aki csinálta az egykori lpcollection-t. nem személyesen, csak neten írogattunk egymásnak. jó arc. bírtam én is az oldalát. nagy scooter fan.
  • OPM
    #37
    musiccollection? mekkora site volt...
    mindig onnan szedtem a jó zenéimet
  • Dani20
    #36
    vinyl:

    <[HUN]roland__> jah nezem, az MC forumot - kis nosztalgia - nagyon sokan irtatok :D

    kikbe ütközik az ember :D musiccollection 4ever :P
  • Dani20
    #35
    megkérdeztem töle de egyböl kilépett :(
    :D