12
működjön a böngésző letöltés közben is
  • zintan
    #12
    Sziasztok!
    Segítsen valaki abban, hogy a cFos soeed-et, hogy lehet kikapcsolni.
    A tálcán lévő ikonon nem találom sehol.
    köszi
  • fluga
    #11
    ajánlom a netlimitert
  • cSuwwi
    #10
    cFos Speed a progi neve

    A dc-n előszerettel használják.
    Az ADSL jó szokása, ha megy a feltöltés (akár full speedel), akkor lassítja a letöltést.
    A cFos egy DSL driver, ami ezt kijavítja.
    Dc-n szokott általában működni, de játék közben nem biztos, hogy segít.

    cFos speed -> dchelp.uw.hu
  • lachun
    #9
    Sajna nem ismerem ezt a progit Linket kérek ha van !!!PLS
  • cSuwwi
    #8
    cFos Speedel nézd meg esetleg, de nem biztos hogy segít (bár ennél jobb jelenleg nemnagyon akad)
  • blackgamer
    #7
    igen, asszem ez lesz a legjobb, a #4-es progi nem nagyon működött

    lachun, szerintem a router topic-ban kérdezd meg
  • lachun
    #6
    na barátnömnek az a baja routere van és ha játszik állitólag lassitja a netett a másik gépen ez segite???
  • Met
    #5
    Netlimiter
  • blackgamer
    #4
    Astro Flow 34 MB, alapból kilőve
    QoS + fli4l német, és a cfos se müködött nekem rendesen

    viszont...

    találtam egy progit: Net Prioritizer (free)



    ahogy a kép is mutatja van mindig egy "Active channel"
    ez tulajdonképpen az a progi amelyik épp aktív, és ez kap prioritást addig amíg használja a netet
    tesztelem...
  • Dikkma
    #3
    Bandwidth limiter
    AstroFlow
    QoS + fli4l
  • ibrik
    #2
    Ilyen progi, ami konkrétan ezeket tudja, amiket leírtál, szerintem nem létezik.
  • blackgamer
    #1
    Hi!

    Olyan programot keresek amivel megadhatnám, hogy az éppen futó programok közül, melyik mennyi sávszéességet foglalhasson le max
    illetve ha pl. valami fájlcserélő fut a gépen, és én az Internet Explorer-t szeretném használni, akkor nagyobb prioritást adna az IE-nek, és addig amíg a kért weboldal bejön, leszedné a többi program nethasználatát minimumra, majd érzékelve, hogy már lejött az oldal újra max-ra állítaná az internetelérésüket
    tudom sok proginál(FlashGet, BCDC++) korlátoni lehet a sávszélt, de nekem automatikusan kéne kezelni egy külső progi-val, hogy csak addig vegye le a sebességet amig használom pl. az IE-t
    remélem nem voltam túl zavaros
    egyáltalán megoldható ez a probléma? a Windows hogy kezeli dolgot? Mi alapján dönti el, hogy melyik alkalmazás mennyit kap a netből?