14
Naptárprogram, figyelmeztető programok
  • blackgamer
    #14
    van olyan xp modifikáció ami vista külsőt kölcsönöz az oprendszernek (nem próbáltam)
  • slime001
    #13
    Sziasztok nekem valami olyasmi naptár szerűség kéne ami a Vistába van! Gondolom tudjátok mire gondolok:) Bár ezért nem fogok Vistát használni, szóval ezért kéne külön progi :) köszi!
  • hokn
    #12
    Pannon Nyugdíjas Szövetség Naptára
    saját szerzemény van mit fejleszteni rajta, csúny,minta búűn de megy :D
  • blackgamer
    #11
    azóta van valami szimpla, könnyen használható és nyomtatható?
    napokhoz szeretnék feljegyzéseket is írni
  • Tetsuo
    #10
    Nekem azóta lett egy Task Plus nevű free progi, nem nagyon használtam de jónak tűnik..
  • Garfield
    #9
    Sunbird

    Sunbird képek
  • gyűjtő
    #8
    A Naptárprogramot az alábbi címen találod:Naptár
    A Naptár ismeri a "cédulázást" is (Post-It)
  • Tetsuo
    #7
    Nekem pedig olyan progi kéne mint 1 határidőnapló (edzésekhez stb..), gondolom ebből is soxar van mint mindenből, vmi tuti kéne
  • Jóska Kapitány
    #6
    Télleg kicicsit hülyén írtam. NE kelljen cetliznema a monitor szélén, mert vagy atakarítónő szedi le, vagy a tetves ventillátor sodorja le a monitoról.
  • Garfield
    #5
    Office 2003-ban ott a OneNote, elég jópofa.
    (Bár az első hozzászólás kicsit zavaros nekem. Ne kelljen cetlizni, aztán mégis kicsi sárga "cetlikel" működő progi kell)
  • Crem
    #4
    http://desoft.cjb.net/

    http://www.origo.hu/szoftverbazis/seged/egyeb/pit2001.html
  • rushman
    #3
    Outlook is elég jó
  • Harder
    #2
    google -> post-it, note, freeware, desktop, schedule
    Kb ezekkel érdemes rákeresni, sok ilyen progi van, válassz egyet. :)
  • Jóska Kapitány
    #1
    Szevasztok!

    Olyan progit keresek amiben naptárprogikhoz hasonlóan be lehet állítani a feladatokat. Ne kelljen cetlizni ilyesmi.
    Egyszer láttam valahol, egy olyan progit ami ilyen kis "sárga cédulákaT" rakott ki a windóz képernyőre mint én a monitor szélére. Tudom MAC-en van ilyen progi ami ismert, de ezt én pc-n is láttam.

    Ilyesmit keresnék.

    Szevasztok