102
Doom felújitva!
  • JonasSandor
    #102
    Discordon azt követem is, de régebben leszedtem a doom 2 őt amivel a wadakat is vitte. Most meg nincs sehol csak az eredetit lehet wadak nélkűl az meg elég fos.
  • Anonymusxx
    #101
    Komoly, am itt van az oldala is:

    https://gelle-szebasztian.itch.io/1956-budapest-gz

    2024-ben tervezi a megjelenést...
  • MerlinW
    #100
    Doom Budapest 1956 xD
  • MerlinW
    #99
    Mindkettő fent van moddb-n. Amit én linkeltem az Doom Infinite, amit bokafix az meg Project Brutality
  • MerlinW
    #97
    .
  • JonasSandor
    #97
    Honnan lehet leszedni? Működik a chillax waddal pl?
  • Bokafix2
    #96
    Máig a Doom 2 Redux-ot nyomom PB3-al. Már annyira megszoktam a fluiditását meg a dinamizmusát, hogy a többi lassúnak tűnik.

  • MerlinW
    #95
    Doom Roguelike

  • JonasSandor
    #94
    Sunder wadat néztétek 20 pálya már készen van..
  • JonasSandor
    #93
    SF2012_final.wad ennél a wadnál mért válik játszhatatlanná a játék?,nem értem hogy tud egy 1050TI-t megfingatni ez a wad?
  • JonasSandor
    #92
    Most nyomok egy nagy wadot és elállítottam a bill kiosztást és megírná valaki hogy mit jelentenek az oldalazást 3 billre is állítottam mert felakartam venni egy gömböt és nem akartam oldalazzon, de nem jött össze.
  • Mauro
    #91
    Egyelőre az is gond hogy mindig Doom2 indul el nem a kijelölt wad.
  • MerlinW
    #90
    doomsday-hez vannak saját tuningok, lásd add-on menü a weboldalon (sokkal jobbak mint a zdoom-hoz). 3D modellek, hi-res texturák, zenék, UI, stb.

    Illetve töltsd le az 1.x-et és másold át a snowberry GUI-t a 2.x-be, szerintem egyszerűbb bepakolni vele a kiegészítőket és átláthatóbb is.





    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.12.06. 20:14:57
  • Mauro
    #89
    Mert felturbózza a grafikát. A Hellbound az csak egy wad fájl. Az nem zdoomos. Akkor azt ezzel nem lehet futtatni?
  • MerlinW
    #88
    öö zdoom.wad egy másik doom emulátor wad-ja. Miért akarod azt betölteni?
  • Mauro
    #87
    Eddig jutottam. De még az eredeti se indul el.
  • Mauro
    #86
    Azt próbáltam de nem indult el. :(
  • MerlinW
    #85
    nem kell átnevezni semmit. doom.exe -file valami.wad
  • Mauro
    #84
    Erre kéne átnevezni?
  • MerlinW
    #83
    -file WadName.wad
  • Mauro
    #82
    Hellbound DOOM WAD-od hogy lehet futtatni? Mert anno Doomsday-al lehet ilyeneket futtatni. Csak azzal most nem akar elindulni.
  • Hexex86 #81
    Dead Streets pályán tartok már map 16. Elég kemény, de k*rva jó!
    Lassan már a Cyberdemon is hétköznapi ellenfél lesz
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2016.01.18. 08:10:09
  • JonasSandor
    #80
    A városos része nagyon cseles, trükközni kell benne.
  • JonasSandor
    #79
    Ez a Brutal doom nagyon durva az új v2.08-asa kipróbáltam és gyorsan meg is haltam benne.
  • MerlinW
    #78
    deng 1.9.10-1
    és frissült a DHTP is
  • Klub
    #77
    Tök buli részek vannak már hozzá.
  • Vass Gábor
    #76
    Nagyon állati, de van már újabb verzió is.
  • MerlinW
    #75
    JDoom Texture pack update
  • Laci1818
    #74
    Hello!
    letöltöttem ezt a Doom buildert, gondoltam csinálok én néhány pályát. Ha valaki ért hozzá segitsen mert nem tudom hogy kell ajtót, kapcsolót meg liftet meg teleportot építeni! előre is kösz
  • RMarvin
    #73
    Amióta kijött az 1.9.0 beta5 verzsön, azóta nem lehet normálisan kapcsolódni más, működő szerverekre. Az 1.8.6-nál ez csak 50%-ban volt igaz, most mintha ez már 99% lenne.
  • Gigaman
    #72
    Nekem emg elég lassan tölti be az ellenfeleket, meg az effekteket.
  • ntex
    #71
    Jó ám csak valamiért nálam elég sűrűn kilépked véletlenszerűen...
  • RMarvin
    #70
    Rengeteget jáccottunk ezzel a neten. COOP-ban végigvittük az összes pályát. Egyserűen megunhatatlan!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Aki nem ismeri, annak itt a cím: www.doomsdayhq.com


    Személy szerint nem tartom sutának ezt a remake-et, enekm jobban bejött, mindt a Duke HRP, dehát ízlések és pofonok...
  • Gigaman
    #69
    Hát ez a remake elég jó lett...bár sutább a Duke Nukem HRP-nál...
    Elnézést, hogy ilyen későn vettem észre ezt a témát, GregMaul, és lehet, hogy már végigmentél azon a bizonyos 30. pályán, de azért leírom, mit kell tennünk:

    Mikor megérkezünk a teleportálás után, kapcsoljuk fel a kapcsolót. Siessünk le, és még talán elkapjuk a felfelé igyekvő felvonót egy ugrással. Vegyük a rakétavetőt elő, és forduljunk a Bűn Szentképe (Icon of Sin) felé. Láthatjuk a szörny agyát, ami mögött John Romero feje található (IDCLIP cheat-tel megnézhetjük). A hang ezt mondja: "To win the game, you must kill me, John Romero", csak visszafelé. (John Romero egyike volt azoknak, akik nagyon sokat dolgoztak a Doom-on). Ebbe az "agyi résbe" kell jól időzítve betalálnunk a rakétákkal. John szívóssága a nehezségi szint alapján változik; tehát minnél magasabb a nehézség, annál több rakétára van szükség. Ha sikerül eltalálnunk John-t, akkor egy bődülő hangot hallunk. Ultra Violence módban kb. 4 rakétára van szükség, hogy a Szentkép és a szörny felrobbanjon ("kapálózó lábai megszámlálhatatlan mérföldeket pusztítanak el a pokol felszínéből" ahogy a befejezés mondja).
  • Gigaman
    #68
    Hát ez a remake elég jó lett...bár sutább a Duke Nukem HRP-nál...
    Elnézést, hogy ilyen későn vettem észre ezt a témát, GregMaul, és lehet, hogy már végigmentél azon a bizonyos 30. pályán, de azért leírom, mit kell tennünk:

    Mikor megérkezünk a teleportálás után, kapcsoljuk fel a kapcsolót. Siessünk le, és még talán elkapjuk a felfelé igyekvő felvonót egy ugrással. Vegyük a rakétavetőt elő, és forduljunk a Bűn Szentképe (Icon of Sin) felé. Láthatjuk a szörny agyát, ami mögött John Romero feje található (IDCLIP cheat-tel megnézhetjük). A hang ezt mondja: "To win the game, you must kill me, John Romero", csak visszafelé. (John Romero egyike volt azoknak, akik nagyon sokat dolgoztak a Doom-on). Ebbe az "agyi résbe" kell jól időzítve betalálnunk a rakétákkal. John szívóssága a nehezségi szint alapján változik; tehát minnél magasabb a nehézség, annál több rakétára van szükség. Ha sikerül eltalálnunk John-t, akkor egy bődülő hangot hallunk. Ultra Violence módban kb. 4 rakétára van szükség, hogy a Szentkép és a szörny felrobbanjon ("kapálózó lábai megszámlálhatatlan mérföldeket pusztítanak el a pokol felszínéből" ahogy a befejezés mondja).
  • GregMaui
    #67
    HI!

    Hűű,most nézem kicsit le vagyok maradva,doom2 3d-s texturákkal meg fegyverekkel..
    Hmm..elég kemény..
    De igy biztos hogy végigtolom mégegyszer! khmm..vagy legalábbis megpróbálok végigmenni az uccsó pályán az icon of sinen mert az anno nem ment.. :)

    A hexen 3d-s kiegészítőjével meg igazán siethetnének.. :)
  • GregMaui
    #66
    Sziasztok!

    Háát,ez óriási!!

    Leszedtem a legújabb verziót,nos,mondom nekikezdek a Doc mappában levő leírásokkal..
    Nézegettem,dos prompt-ból ilyen parancsal,de nem is volt olyan programom..
    Aztán mondom csak elinditom start menűből.. :D

    Hát azzal kellett volna kezdeni,csak rámutattam a .wad-ra és már inditotta
    is.. szerintem ezzel nem lehet gond..

    Viszont a Hexen:Deathkings of dark citadel wadjával már gondjaim vannak..
    Nincs meg sajna..
  • Kandurex
    #65
    1 -et olvass vissza!
  • Hipnotyc
    #64
    kellenének nekem wad. fileok!!! pls segítsetek
  • MerlinW
    #63
    www.doomsdayhq.com -n van a gui
    wadokra meg keress rá guglin, mert sok helyen fent van mióta free a cucc.