1879
  • mafiahq
    #112
    Nem tudom, én nem fogom megosztani!
  • Keraly85
    #111
    Ha azt átmásolom, úgy fut? Mert nekem az is jó. Mert sokkal jóbb lenne, ha magyar lenne.
  • mafiahq
    #110
    Nem, szerintem le se tudnád.. nekem eredeti van! Akkor hogy töltenéd le? Max a feltelepített játékot tudnád mást nem.
  • Keraly85
    #109
    Köszi.
    Nem szedhetem le tőled? Winmx-be? Mármint a magyar verziót.
  • Keraly85
    #108
    Köszi. Ha valaki tud magyarositást, de fullost, vagy magyarul a progit, az írjon.
  • mafiahq
    #107
    El kell menni a "csákó" feleségéért.. először a szigetre menj ott beszélj az uszómedence melett állókkal (elég 1el) ők elmondják hogy épp a a yachton van ;) menj a vízhez helcsivl ott a yacht.. aztán "action" vagyis szól a helcsi neki hangszóróba hogy írány a part majd fel kell venni a nőt.. és elkell vinni a "csákóhoz" ennyi! Magyarosítás nem tudom hol van, nekem szinkronos van!
  • Keraly85
    #106
    Hi. Az Emergency 2-vel nyomulok most. Mit kell csinálni a második pályán, ahol a csákó éngyilkos akar lenni? Ja meg nem tudjátok, honnét tudnék szerezni magyarositást? A huntergaméról tölt9ttem le egyet, de az nem jó valamiért. Előre is köszi.
  • mafiahq
    #105
    Majd talán én meg a haverom csinálunk is egyet:)! Nem rossz ötlet.. persze ha lesz benne "random" mod
  • Since
    #104
    így van :-)
  • mafiahq
    #103
    Ja értem, de akkor majd kell fun oldal ahonnan jobbnál jobb custom küldiket lehet majd leszedni!
  • Since
    #102
    igen, de a küldiket is generálja saját magától, tehát nem úgy értem hogy a már végigvitt pályákat generálja :-)
  • mafiahq
    #101
    Random mod érdekes.. most abba mi a jó hogy magától "dobálja" a küldiket.. ?
  • Beniboy
    #100
    nem
    a pálya editorról már hallottam
  • Since
    #99
    Olvastam az Emergency3ról némi infót, ezt megosztanám veletek, illetve alátámasztást kérek. Lesz úgynevezett pálya editor, tehát mi is kreálhatunk feladatokat illetve pályáékat, ez még nem is nagy újdonság, majdnem mindegyik stratégia játékban van ilyen. Azonban van egy olyan lehetőség is (ha igaz), hogy geenrálhatunk magunknak pályát, és randomizálva dobálja nekünk a küldetéseket..Tehát a campaign után elméletileg nem lesz unalmas a játék, mivel lesz külön random mód is benne. Erről tud valaki valamit?
  • Beniboy
    #98
    Most se jó ugyan az mint eddig
  • mafiahq
    #97
    Eredeti Full Magyar Szink. Vészhelyzet2. ;) és viszonylag kevés bug is van.. benne az 1. be 1 csomó volt sőt még hibás is volt (volt hozzá javító lemez..lol:-)) .. az is magyar nyelvü eredeti.. habár nem szinkronos!
    Végülis a 2. résznek ennyire "3D" jellegü megjelenése nem volt de egész jól néz ki attól még! A játékélmény meg csuda jó.. némelyik küldi nehéz.. de vannak olyanok amiket vagy már 20x végigvittem :) Amúgy 24 küldi van + 1 bonus tehát 25 ;)
  • bazze
    #96
    Hi fiuk!
    Én nagy emergency rajongó vagyok!
    Most is a kettővel tolom de azt hogy három is van nahát...
    Mikor lesz teljes??????
    Nekem nem kell német demó
    csak sírnék hogy még nincs full és hát németül még számolni se tudok!
    Ha valakinek kell a kettő akkor:
    wandoo.try.hu kettes szekció.
    Ingyen sajna foghgggalmam sincs!
  • PLackó
    #95
    full szinkronos és magyar?ha olyan jó a feelingje mint a 3-nak akkor tényleg kipróbálom
  • mafiahq
    #94
    Próbáld ki a 2. részt isszonyatosan jó, nekem eredetiben van meg szinkronos nagyon jó küldik vannak habár itt is akadnak nehezebbek, de megoldhatóak azért..! (némelyik sok türelemmel:))
  • PLackó
    #93
    én akkor is szeretem:)
    igaz most nekem új ez a vészhelyzet,de nagyon tetszik a demó alapján hogy MINDENT te irányítasz.és most tényleg nem csak tüzet kell oltani.
  • mafiahq
    #92
    Nekem nem tetszett egyáltalán:|, meg ez a Fire department2 se a képek alapján.. én nem pont a tűzoltós játékokat szeretem vészhelyzet sorozatba kell sok minden mást is írányítani azért szeretem!
  • Since
    #91
    Hmmm elég warezes téma de azért felteszem kérdésemet :-) Vészhelyzet 2-vel kapcsolatban, a 4. pályánál állandóan lefagy a játék...Mi lehet a gond? Van valahol patch illetve crack hozzá?
  • PLackó
    #90
    innen,műxik.
  • PLackó
    #89
    miért volt gyenge?nagy kedvencem.
  • kisviku
    #88
    Nekem eredeti van meg mindkettőből.Nevetséges összegért még ma is meg tudod venni bármelyiket.Ráadásul magyar nyelvűt kapsz szinte mindenhol.

    De a problémám mindkét résszel az a szar iráynítás, a képernyő lassú görgetése, és a néhol átláthatatlan szituációk.
    Ezek annyira idegesítőek, hogy emiatt gyakran vesztettem el küldetést.Pl, annyira kicsi az objektum, hogy még nagyítóval sem látod...és nem veszed észre amit pedig kellene...
  • Since
    #87
    Nekem a 2vel van ilyen problémám :-) Egy bizonyos helyen mindig kifagy, nemtudom miért :-)
  • mafiahq
    #86
    Since kösz, alig várom!

    Breki33 azt nem ismerem.., eddig egyedül a Vészhelyzet sorozat tetszett.. Volt valalmilyen fire chif is vagy mi nah az nagyon gyenge volt!
  • Beniboy
    #85
    ti honnan szedtétek le? mert nekem mindíg fél perc után vagy megfagy vagy kilép
  • Breki33
    #84
    Akkor aFire Department 2 -t miért nem nyomod?
  • Since
    #83
    Elméletileg január végén jön a game, a demó elég frankó addig vészhelyzet2 :-)
  • PLackó
    #82
    nah,tényleg könnyű volt,csak kicsit fura volt a kezelése a Fire department után.még nem játszottam az emergency sorozattal,de most már értem,köszi.
  • mafiahq
    #81
    Én végigtoltam az 1, 2. részt is nagyon tetszett mind2! (Habár a vészhelyzet 2 ben az utolsó 25. küldi ami a bonus na azt nem tudtam megcsinálni amikor ufok támadnak:))

    A 3. rész mikor jelenik? kihagyhatatlan lessz!!
  • Since
    #80
    Valaki megtudja osztani a 2. részt? :-)
  • PLackó
    #79
    thx
  • Since
    #78
    Nekem anno nagyon tetszett az E2, csak sajna elhagytam a cd-t megpróbálom leszedni valahonnan hátha fennt van valahol :-) Előtte természetesen lecsekkolom a demót :-)
  • kisviku
    #77
    A demóban elakadsz?

    No, vigyél a helyszinre egy rendőrautót 2 rendőrrel.Egyikkel zárd le az utat ahmerről az autók jönnek, a másikkal távolíts el minden felesleg embert az útból.Kísérd odébb őket.
    Jöhet a mentő, egy orvos, két mentőkocsi, két hordágyas.Az egyik sebesült,amelyik az úton fekszik lásd el az orvossal, a másik a sportkocsiban van, de előbb, riaszd a tűzoltókat (2 emberrel).Kezd el poroltóval eloltalni a füstölgő kocsit, aztán a feszítővas/hidegvágóval szedjétek szét a kocsit így a sérültet ki lehet szedni.
    Ezen idő alatt az orvos az egyik beteget már olyan állapotba hozta, hogy el lehet szállítani.Vidd haza, irány a másik sebesült.Várj míg felgyógyul egy kicsit aztán azt is vidd el a helyszínről.A legvégén jöhet a roncsszállító, emeld fel vele a roncs sportautót és vidd el.
    Mission Complete!

    Egyszerű....
  • Breki33
    #76
    aha vártam az angol demo-t
  • PLackó
    #75
    egyáltalán nem tudok németül..
  • PLackó
    #74
    rögtön elakadtam.hiába hívok ki mindenféle entő,rendőr,tűzoltóegységeket,nem akarják eloltani a tüzet.vagyishogy a fütölő autót.a sebesültet elszállítottam.
    help!
  • PLackó
    #73
    de te meg december 1. jén voltál utóljára,vagy már akkor készültél a szilveszterre?:P