5
ASPI layer install
  • Tetsuo
    #5
    ok, de akkor is idegesít h nemtom megoldani a problémát, mellesleg uninstalláltam vmi ASPI dll-t az XPből. :(
  • ibrik
    #4
    Van néhány olyan progi, ami nem kifejezetten XP-re készült, ezért azok keresik az ASPI-t.
    De valójában az XP-ben az ASPI-vezérlő helyett SPTI-vezérlő van a CD/DVD-írókhoz/olvasókhoz.

    Pl. a kedvenc DVD-rippelő progim, a DVDDecrypter sem keresi már az ASPI-t, hanem XP-re telepítve egyből az SPTI-re "állítja" magát.
  • Tetsuo
    #3
    Próbáltam ,nem jött össze. Azért kösz! Ha tudnád pontosítani örülnék.
    /Ahogy próbáltam: A 'ForceASPI 17' progi, INSTASPI.BAT nevű fájljának csináltam 1 parancsikont, majd annak a 'cél' mezőjébe a cél után beírtam a paramétert, idézőjellel és anélkül egyaránt. Kipróbálom Adaptec progi install.bat-jával is, ez lehet h müxik.
    THX.
  • artschi
    #2
    pont ilyen gondom volt nekem is korábban. Ha jól emléxem, akkor a következők a helyes lépések:
    1. az install.bat-ot paraméterezve kell elindítani, mégpedig így: install.bat -x32
    2. utána az aspichk.exe-t kell elindítani és ha az alján az jelent meg hogy successfully installed and fully funkcioned, akkor jó.

    Remélem tudtam segíteni.
  • Tetsuo
    #1
    Azt bizonyára tudjátok hogy a DVD-írás, -rippelés, stb.. kezdete egy ASPI layer telepítése, ha WinXPd van.
    Amit egy ASPI chackerrel lehet ellenőrizni (asszem 4 dllről van szó).
    Hát próbáltam feltelepíteni, de (végül minden .bat fájlt kipróbáltam,) kitöröltem a fennt lévő 1 dllt is. :(
    A Force ASPI 17et és az Adaptec progiját használtam.

    HELP!