1413


Minden idők egyik legjobb körökre osztott stratégiai játékának a folytatása.

Megjelenés talán soha...

  • Zsolo007
    #12
    Mostmár legalább tudom hogy JA3azni fogok és nem African Alliance-zni!

    Az a valósidő nagyon nem jönne be. De hogy ez mekkora hülyeség: "az elavult körökre osztottságot felváltja a valós idejűség" méghogy elvault.....próbáltak már vealós időben heroes-ozni? :D
  • grebber
    #11
    Jagged Alliance 3D névváltás

    [2005-05-12 @ 22:34 - Berkenye]

    Felejtsd el a Jagged Alliance 3D játékcímet, mint olyant. A Game Factory Interactive úgy gondolta, az African Alliance cím sokkal menőbb és trendibb, úgyhogy az E3-on már így keressük ezt a stratégiai játékot. Erre állításuk szerint azért volt szükség, mert nem csupán 3D-s lesz a soron következő rész, hanem az elavult körökre osztottságot felváltja a valós idejűség, s ezt megkönnyítendő inkább új címet is adtak neki. Ugyanakkor könnyebb megkülönböztetni a Jagged Allince 3-tól, ami szintén készülőben van és folytatja a sorozat hagyományait, továbbra is körökre osztott stratégiai játék formájában.

    info: Gamestar
  • Zsolo007
    #10
    Amúgy honnan gondoljátok hogy JA3 enm egyenlő JA3D?
  • Zsolo007
    #9
    MOst ezt miért mondod? Én is tudom. Az előrő hozzászólásomban látsz olyat hogy JA3???? én ezt írtam: "Szerintem nagyon elcseszik a 3D-t ha valóban valós idejű lesz" Én ebben azt látom hogy 3D szal nem értem mire mondod ezt...... :)
  • Bucser
    #8
    ez a Jagged alliance 3d és nem a 3.
  • Zsolo007
    #7
    Ém is az unfinished businessre vadászok. DCn szedem, össz vissz 1 embernek van meg :( szal beletelik egy kis időbe mire lejön.....

    Szerintem nagyon elcseszik a 3D-t ha valóban valós idejű lesz, a 2ben pont az volt a jó hogy körökre volt osztva
  • bestGP
    #6
    tyűdezsir
    valaki nemtudja honnan lehet leszedni a "THE UNFINISHED BUSINESS" kiegészitot a höz?
    a wildfire megvan!

    geciyo jatek, ha strategia, akko csak ez jöhet szoba
    :)

    van még vki aki jacik e
  • nemcsakfeel
    #5
    azért az se rossz ha kiadják 3D-ben.
    egyik kedvenc játékom volt a 2, márpedig ezt nem sok játékra mondom..
    de ha már dolgoznak rajta, akkor miért nem csinálják meg a köv. részt??
  • pluhi
    #4
    Ez a Jagged Alliance 3D nem a JA3. A kettő nem ua.
  • Atomreaktor
    #3
    Valós idejű lesz, ez mindent elmond:(((((
  • Chaos Mad
    #2
    na hát ezt is folytatják.
    majd meglátjuk milyen lesz :)
  • Chaos Mad
    #1
    képek...