1413


Minden idők egyik legjobb körökre osztott stratégiai játékának a folytatása.

Megjelenés talán soha...

  • chris0000
    #1413
    hi. ha vki emlékezne esetleg, h a JA3-ban h kell felvenni a lootot az auto-resolve harc után, írjon rám, vagy ide.. thx. üdv.
  • Running
    #1412
    A Jagged 2 óta vártam egy ilyen folytatást....végre. Aztán a BD2 után itt a BD3 is. Mi történt, mi történik? :))))
  • Montanosz
    #1410
    hát ez nagyon jo lett, pár modot felraktam és kellően nehéz alapon is viszon több kényelmi funkcio van (minden szétszedhető eladhato vehetp stb)
  • Profi1000
    #1410
    Azt húztam le,kipróbálásra mielőtt megveszem.Más verzió nincs is fent. Lehet ez a hiba valamelyik játékvezérlő hibája miatt vagy hiánya miatt? Ugyanis most húztam újra az oprendszert?
  • Montanosz
    #1409
    flt verziot tölsd le
  • Profi1000
    #1408
    Sziasztok! Tudja valaki hogy mi lehet az oka annak hogy rákattintok az email vagy a jegyzetek mappára a játékban és gyakorlatilag utánna semmit nem tudok csinálni a játékban. A válaszokat elöre is köszönöm
  • Montanosz
    #1407
    C:\Users\$YOUR_USER\AppData\Roaming\Jagged Alliance 3\Mods útvonalon, ha nem létezik, hozza létre a Mods mappát.

    rejtett mappáék megjelenitését persze pipáljátok be addig a totalban
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2023.07.28. 09:49:41
  • Montanosz
    #1406
    a modokat hova kell rakni manuálisan a tört verzioknál tudja valaki?
  • Montanosz
    #1405
    ősszel jön egy WWII klón is
    https://www.playdome.hu/hirek/60729/jatekmenet-bemutatot-kapott-a-classified-france-44
  • JonasSandor
    #1404
    Majd lesz normális fordítás.
  • Tibbbor
    #1403
    Csak jelezném, hogy már van ugyan gépi forditás a játékhoz, nem is rossz, de a magyarítás bemásolásától kezdve nem működik a gyorsmentés(ismeretlen hiba) és a meglévő mentések sem törölhetők! Kár!

    Megj.: fentieket az FLT és a GOG verzióval próbáltam ki.
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2023.07.17. 17:47:56
  • JonasSandor
    #1402
    Ja gyorsan törték.
  • Montanosz
    #1401
    hát virágbolti már kint van de most két hétig elutazom majd utána nézem mik a tapasztalataitok
  • PiszkosFred
    #1400
    Jo, csak nalam tizenharmadika ragadt meg, azt hittem ma jelenik meg.
  • JonasSandor
    #1399
    Holnap este aktiválódik ahogy lenni szokott. A spin off részektől ezerszer jobb lett az tény.
  • PiszkosFred
    #1398
    Ha csak egy picit jobb, mint az elozo vadhajtasok, en mar boldog leszek. Sajnos ma sincs meg ott a letoltes gomb, de hetvege csak a jateke, minden mast felreteszek.
  • JonasSandor
    #1397
    Nem lett hibátlan de nagyon durva hibák sincsenek. Baromi nehéz lett az fix.
  • JonasSandor
    #1396
    XDXDXD THQ Nordic nem szokott elbaszni nagyon játékot.
  • Montanosz
    #1395
    ha ezt is elcseszik feladom a reményt :-D
  • JonasSandor
    #1394
    Ha eddig nem volt 1 hét múlva gó.
  • Agamemnon
    #1393
    Talán most már tényleg megjelenik és nem lesz csúszás :)
  • JonasSandor
    #1392
    Július 14 váááá
  • JonasSandor
    #1391


    Most szólaltak meg.
  • JonasSandor
    #1390
    Ja az nem most volt.
  • Montanosz
    #1389
    jo lesz főleg hogy a soldiers of war ota várunk egy WWII klont ami cirka 25 év
  • JonasSandor
    #1388
    Ja kár. Azt hittem már valami jó.
  • Montanosz
    #1387
    bocsi ez nem a JAG3 hanem a forgotten but unbroken egy WWII klón, demoja tölthwető ez két pálya
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2023.03.25. 08:07:49
  • JonasSandor
    #1386
    Végre mutattak valamit.
  • Montanosz
    #1385
  • PiszkosFred
    #1383
    Jaja. Egy honapja volt valami fejlesztoi video, keszulget tovabbra is, van esely az idei megjelenesre.
  • JonasSandor
    #1383
    Az jó, ez ami linkelve lett decemberi dátum van ha nem késik.
  • Montanosz
    #1382
    tán idén jön az is, meg a urban strife meg még kettő hasonlo
  • JonasSandor
    #1381
    Jaggedre van valami dátum?
  • Montanosz
    #1380
    végre, vagy 20 éve volt WWII klón utoljára, Soldiers at war, Squad leaders, meg még pár
    most jön egy

  • Montanosz
    #1379
    gray zone magyarul jelent meg, posztapokaliptikus, space szünet és parancs kiadhato
  • Montanosz
    #1378
    endstate remek játék már így is, ráadásul unityfordítóval szépen magyarkodik is, 10 pálya van egyenlőre dehát még early

  • PiszkosFred
    #1377
    Sajnos nem jutott ra ido, visszatertek a cimborak a wow kiegre es igy a hetvegenek lottek is :) Mindenesetre a telepites kesz, a heten muszaj lesz raneznem, mert nagyon izgat mar az is.
  • hawkie22
    #1376
    Kíváncsi vagyok, mit mondasz róla, nekem eddig bejön, bár még nagyon az elején vagyok, eddig csak Blade, Captain Marvel meg Iron Man a segítöim. Kb. 2-3 órát pakoltam bele eddig. :)
  • JonasSandor
    #1375
    Mikor fog jönni?
  • PiszkosFred
    #1374
    Kozben megjelent az End State is Earlyben, illetve megjelent a Midnight Sun is. Utobbit hetvegen megnezem, behuztam preorderben, megiscsak firaxis produkcio, de csak ma reggel 6-kor jott meg a kulcs, igy hetvegere marad.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.12.02. 07:56:06