20
Free szerver a Ragnarokhoz
  • Hmuda
    #20
    Köcsög barom, használd már a keresőt.

    Igazi topic.
  • Since
    #19
    Nagyon cool lehet a játék, én nem szeretem a manga styelt, de mindig is érdekelt az mmorpg. És ha sok magyar jáccik vele, akkor kipróbálom én is hogy milyen :-) Mennyien jáccotok vele?
  • Cobra.
    #18
    Úgy volt, hogy lesz egy magyar szerver is, de egyelőre semi hír róla, de addig is itt a site-ja: http://hro.uw.hu/
  • Adam5
    #17
    elolvastam!!! ez qrva jó!!!!
  • Unknow
    #16
    Így van:)
  • BBird
    #15
    Szerintem azért is adta a magyar linket, mert abban van részletes ismertető... tán nézd meg! Egy jó tanács. :-)
  • toMpEr
    #14
    Hat ha nem szereted a manga stylet szerintem neki se allj :)
  • Unknow
    #13
    A #5 hozzászólásban olvashatsz róla:)
  • Adam5
    #12
    most töltök le de utána letöltöm és megnézem a gamet. mennyire részletes? miket lehet benne csinálni?
  • Adam5
    #11
    ok :)
  • Adam5
    #10
    jaaaaaa azok kellenek amik az #1-es linkben vannak?
  • Unknow
    #9
    A harmadik az nem kell...azt azért adtam, hogy ha az első link nem menne gyorsan. Ami az első linken van az mind kell. A Sakrayt és a sima Ragnarokat leszedheted a #5 - ös linkről is.
  • Adam5
    #8
    ami a #5-ösben van. ott látok a letöltés menü pont alatt 3filet amiből csak 2-t lehet letölteni. Azok mik? Azok kellenek? és ha igen akko a 3.-at honnan szerezzem meg?
  • Unknow
    #7
    Melyik linken?
  • Adam5
    #6
    ami a linken van mi az a 3 file?
  • Unknow
    #5
    Amit ott a downloads menüpontban látsz ezen az oldalon mindent. Amennyiben nagyon lassú a letöltés még megpróbálhatod innen is leszedni egy részét.
  • Adam5
    #4
    Mit kell letölteni? A Trialt? avgy mit? Engem nagyon érdekel.
  • Unknow
    #3
    Jaja...még hozzá asszem az egyik legnépszerűbb.
  • Adam5
    #2
    Ez milyen game? MMORPG?
  • Unknow
    #1
    Gondoltam a nagy közönség tudomására hozom,hogy létezik a játékhoz free szerver is. Természetesen ebből jó sok van de tapasztalatok szerint a legjobb eddig a DutchRoszerver. Aki gondolja regisztrálja magát és jöjjön. Már rengeteg magyar van. Aki gondolja megkereshet engem is. Redeemer néven vagyok és szívesen segítek bárkinek.